לא יכול לעשות רגליים יחפות? 4 חלופות שנראות נהדר! – insightyv.com

לא יכול לעשות רגליים יחפות? 4 חלופות שנראות נהדר!

רגליים יחפות עם סנדלים וחצאיות או שמלות הוא מראה צעיר וסקסי, אין ספק. אבל אם יש לך פחות מ רגליים מושלמות, זה יכול להיות קשה לשלוף. (סמוך עלינו, אנחנו מקבלים את זה!)

הנה ארבע חלופות ללכת עם הרגליים היחפות:

 1. אם אתה מתוחכם על עור חיוור, נסה את הטוב ביותר עצמית tanners. אפילו מגוון בית מרקחת עכשיו לבוא עם תכונות כגון מובנית bronzers המסייעים לך לראות שם את עצמי tanner הולך. רק תזכור לקלף הראשון (להתגלח!), ולהשתמש בזהירות סביב הברכיים והרגליים (זה נוטה להיראות הכי מלאכותי שם). אפילו יותר: לתפוס חבר או בן זוג כדי לעזור לך לשים את זה על חלקה ולהסתובב בחלק האחורי של הרגליים.
 1. הולך דרך מעבר הבוהן sandalfoot (אשר נותן לך שום גרביונים גרביים גלויים על הבוהן), מותגים יצאו עם ללא גרביונים. בדרך זו את הצינור טהור לכסות את הרגליים (בדרך כלל מאובטח על בהונות על ידי חתיכת דמוית רצועה), אבל בהונות שלך להציץ החוצה כדי לתת לך מבט חשוף הרגל. תצטרך סנדלים או נעליים עם רצועה כדי לכסות את האזור שבו צינור סוף ואת הרגל החשופה שלך מתחיל, אז הניסוי עם זה נראה לפני להסתמך על זה לאירוע מיוחד. צינור חסר זמין בכל טווחי המחירים כולל מותגים פופולריים כמו האנס.
 2. מגוון של גרביונים אופציות מדהימות, מצינור שקוף של סופר קיצי עד לסוג שמציעה “Silkies.com” ששמו “Sun Oiled Sheen” גרביונים שמבריקים כמו שפשוט ירדו מהחוף. זכור כי גרביונים הטובים ביותר הם קרובים לגוון העור הטבעי שלך, לא כהה מדי או קל.
 3. איפור רגל עשוי להישמע icky, אבל זה דרך מצוינת לכסות פגמים, דליות ורידים, אפילו קעקועים. Dermablend הוא שם ללכת על קוסמטיקה מתקנת ואת “הרגל ואת כיסוי הגוף” מבטיח ללכת בקלות על פני moisturizer ולא לשפשף. ודא איפור הרגל שלך יבש לפני שאתה מתלבש.

  מחפש טיפים הלבשה תחתונה יותר וטריקים?

  ללא גב ו Stick-On בראס כי למעשה להישאר
  הלבשה תחתונה בהשראת דאונטון אבי
  כל מה שאתה צריך לדעת על ירך גבוהה גרביים

  No Replies to "לא יכול לעשות רגליים יחפות? 4 חלופות שנראות נהדר!"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.