23 מגניב בלונדינית תיבת צמות תסרוקות לנסות

מחפש תסרוקת חדשה? אז אתה צריך לבדוק את 23 בלונדיניות תיבת צמות הבלונדינית שלנו. בלונדינית יהיה מסוגנן לעדכן את המראה שלך יש כל כך הרבה גוונים שונים לבחירה. מצאנו בלונדיניות ארוכות בלונדיניות, קלועות קלועות, לחמניות ועוד במגוון גוונים שונים. יש באמת רעיון שיער שיתאים לכולם.

1. בלונדינית תיבת צמות בוב

התספורת הראשונה ברשימה שלנו הוא זה מדהים בלונדינית בלונדינית קלועה. בוב נראה מסוגנן והם מושלמים עבור הקיץ. כל גוון בלונדיני יתאים תסרוקת זו, לבחור גוון בהיר למראה sunkissed. אתה יכול גם יש צמות תיבת עבה כמו בהשתתפות או צמות דקות.

בְּלוֹנדִינִית Box Braids Bob

2. צד סחף בריידס

לאחר מכן, יש לנו מראה קלוע יפה עם צד צמה צמות. לובש צמות בצד יהיה מיידי לתת לך מראה אופנתי. אתה יכול לקבל את אלה צמות תיבת בכל צבע אבל בלונדינית קלה כמו זה נראה מדהים. תסרוקת כזאת תתאים לכל אחד.

צ'אנקי Blonde Box Braids

3. בלונדינית ונחושת Box Braids

בלונדינית נראית נהדר על עצמו אבל זה גם נראה מסוגנן עם צבעים אחרים מדי. זה קלוע קלוע כולל בלונדינית קלה כי יש זוג עם גוון נחושת. בלונדינית ואדום גוונים כמו נחושת מחמאה אחד את השני היטב ייראה נהדר על כל אחד. אתה יכול לקבל את זה צבע משולבת על כל הצמות - ארוך, קצר, עבה או רזה.

בְּלוֹנדִינִית Box Braids with a Pop of Color

4. קרמל בלונדינית

יש כל כך הרבה גוונים בלונדינית לבחירה. אם גוונים אור מאוד הם לא בשבילך, אתה יכול לבחור אלה כהה יותר כמו זה בלונדינית קרמל. זה גוון יפה של בלונדינית שתתאים לכולם. אתה יכול לקבל בלונד קרמל על כל הצמות בכל אורך.

ארוך, Caramel Blonde Box Braids

5. חצי לחמנייה

ג 'אז את המראה שלך על ידי הצמות שלך מעוצב חצי חצי למטה, לחמניה למטה. זה קלוע קלוע כולל בלונדינית קפואה מגניב ואתה יכול לקבל גוון דומה או לבחור צליל כהה יותר. אתה יכול אולי אפילו להוסיף צבעים אחרים כדי ליצור מודגש, הצהרה עושה מבט.

בְּלוֹנדִינִית Box Braids Half-Up Bun

6. אופנתי, סופר בלונד ארוך Box Braids

הקופסה הבאה שלנו נראית עם צמות ארוכות מאוד. אנחנו אוהבים צמות ארוכות כי הם עצבני אופנתי. אתה יכול לקבל את הצמות בכל צבע אבל בלונדינית בהיר נראה מסוגנן. בלונדינית קלה מושלמת גם בקיץ כי זה יהיה לרענן את השיער שלך עבור העונה החדשה.

סוּפֶּר Long Blonde Box Braids

7. צמות פלטינה לתוך לחמניה

מחפש מודגש הצהרה עושה תסרוקת? אז זה הרעיון הבא בשבילך. כאן יש לנו צמות תיבת דק כי כבר מנוסח לתוך לחמניה עם צמות הילה. מה שעושה את זה תסרוקת נוספת מסוגנן הוא צל פלטינה פלטינה. בלונדינית קלה כזאת תיתן לכולם קנאה.

בְּלוֹנדִינִית Box Braids Updo Idea

8. משולש תיבת צמות

לאחר מכן, יש לנו רעיון אופנתי מאוד צמה תיבת. צמות אלה הם משולשים מנוסח והם בגוון דבש כהה. אנחנו אוהבים את סגנון המשולש כי זה עושה את השיער נראה יצירתי וייחודי. אתה יכול לקבל את העיצוב הזה funky עם צמות דקים בגוונים בלונדיניים בהיר מדי.

משולש Jumbo Box Braids

9. רב בלונדיני צל גוון בלונדיני

אתה לא צריך לבחור גוון אחד של בלונדינית על השיער שלך. אתה יכול להיות מספר רב של גווני אור כהה מעורבב לתוך צמות. כאן יש לנו צמות תיבת דק עם כמה גוונים שונים. כפי שאתה יכול לראות את המראה סיים הוא מסוגנן הצהרה הצהרה. צבע משולבת כמו זה יתאים לכל אורך הצמה ואת הסגנון.

רַב Blonde Shade Box Braids

10. דבש בלונדינית Box Braids

צבעי שיער יכולים להפוך את הפשוטה ביותר של סגנונות ולהפוך אותם מעודכנים, טריים אופנתי. כאן יש לנו צמות תיבת עבה כי הם מעוצבים ישר. אין צד גורף או תכונות מסובכות. עם זאת, הצמות נראה סופר גלאם בגלל הטון בלונדינית דבש. אנחנו אוהבים את המראה הזה.

דבש Blonde Box Braids

No Replies to "23 מגניב בלונדינית תיבת צמות תסרוקות לנסות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 60 = 66