האם תשלם 3 מיליון דולר לחזייה? | insightyv.com

האם תשלם 3 מיליון דולר לחזייה?

האם תשלם 3 מיליון דולר לחזייה?

האם תשלם 3 מיליון דולר לחזייה? זה הערך של הסוד של ויקטוריה סיקרט 2016 לילית פנטזיה החזייה. זה האחרון בשורה ארוכה של חזיות פנטזיה – או מה שהיה אמור להיקרא “מיליון דולר החזייה” – מחברת החזייה הפופולארית, אותה היא מציגה באירוע המופעים של ויקטוריה סיקרט בכל שנה. עכשיו, חזיות נוטפות בתכשיטים הם שווים הרבה יותר מאשר רק אחד מיליון דולר.

למעשה, בשנה אחת החזייה פנטזיה היה תג מחיר בשווי של 15 מיליון דולר. בגלל תג מחיר גבוה ועיצוב מעודן, קל לראות מדוע אוסף עכשיו שמם, “פנטזיה בראס”. 

כאן, חזיית הפנטזיה האחרונה נלבשה על ידי המודל, יסמין טוקה. בסרטון של ויקטוריה’ס סיקרט, כשהחזייה הבלינגית נחשפה בפניה, צעק דגם 5’9 ” בשמחה: ” אני מקבל ללבוש את החזייה הזאת! אוי, אלוהים – זה מדהים! “היה ברור שהמודל התרשם מאוד מהחזייה המפוארת”. הייתי כל כך נרגשת לשמוע שנבחרתי ללבוש את החזייה “פנס נייטס פנטזיה” בתצוגת האופנה “ויקטוריה סיקרט” היא המשיכה לתאר את השמחה ואת חוסר האמונה שגרמה לה ליפול על הרצפה ולבכות.גם עבור מודל הלבשה תחתונה, ללבוש את החזייה פנטזיה הוא כבוד גבוה ואירוע מיוחד כי זה שונה מכל חזייה אחרת באוסף של ויקטוריה’ס סיקרט. 

עובדות מהנה על ויקטוריה ‘ס סיקרט’ 2012 מואר לילה לילות פנטזיה החזייה

– זה לקח יותר מ 700 שעות לעשות.

 

– הוא שוקל יותר מ 450 קראט. 

– זה מורכב מ 9,000 אבני חן יקרות, מכשיר עם יהלומים אמרלד זהב 18 קראט.

– הבנייה של החזייה בפועל מתחת התכשיטים היה מותאם אישית. זה היה בהשראת החזייה ויקטוריה סיקרט יפה, אשר זמין לרכישה.

– אדי בורגו הוא מעצב של ויקטוריה סיקרט מוארת לילה פנטזיה החזייה.

מבוסס בניו יורק, אדי בורגו מעצב אביזרים אשר לוכדת צורות שונות, חפצים וסמלים קישוט, אמנות ואדריכלות. התכשיטים והתיקים האיקוניים שלו מאתגרים את הנורמות באביזרי יוקרה עם רוח של נצחיות והערכה של הפסל המודרני. חזייה זו כוללת מספר הדגשים גיאומטריים וגדילים קדמיים. 

– זה היה בעבודת יד עם תכשיטים על ידי AWMouzannar. זה בית תכשיטים יפים יש דורות של מומחיות, והוא ידוע עבור יצירות השראה המזרח התיכון. המחויבות שלהם למסורת ולעת העתיקה מתערבבת עם תחושה עכשווית לייצר משהו פנטסטי באמת.

– חזיית הפנטזיה של 2016 נלבשה על ידי יסמין טוקה. זו היתה הפעם הראשונה שלה לובש את החזייה פנטזיה בתערוכת אופנה של ויקטוריה סיקרט. היא מגיעה מ Huntington Beach, CA והוא 5’9 “. 

עובדות מהנה על ויקטוריה סיקרט פנטזיה בראס

– כל חזייה פנטזיה מותאמת אישית באמצעות המדידות של המלאך ויקטוריה סיקרט שנבחרה המודל זה באותה שנה. 

– הדגמים לא מקבלים לשמור על החזייה פנטזיה וזה לעתים נדירות לשים למכירה. לעתים קרובות הצורף יהיה deconstruct החזייה לאפס את האבנים לתוך חתיכה אחרת. לעתים רחוקות יותר, החזייה נמכרת למעשה לקונה. 

– חזיית הפנטזיה הראשונה, הידועה בשם “מיליון הדולר החזייה”, נולדה לראשונה ב -1996.

ויקטוריה סיקרט “אנג’ל” שנבחרה ללבוש את החזייה היה דוגמנית-על, קלאודיה שיפר. 

– בשנת 2014, היו שתי חזיות פנטזיה במקום רק אחד.

– חזיית הפנטזיה היקרה ביותר בהיסטוריה של המותג הוערכה ב -15 מיליון דולר, ב -2000.

– חזיית הפנטזיה הזולה ביותר היתה החזייה המקורית של מיליון הדולר, בשווי של מיליון דולר.

אם לא הייתם משלמים 3 מיליון דולר לחזייה, הייתם מקבלים אותה במתנה? “כל בחורה אוהבת יהלומים,” מניות יסמין Tooke. “אני לא חושב שכל בחורה היתה מורידה חזייה, זה 3 מיליון דולר!”

No Replies to "האם תשלם 3 מיליון דולר לחזייה?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    11 − 9 =