27 בוב היירסטילס ותספורות ל 2017 | insightyv.com

27 בוב היירסטילס ותספורות ל 2017

21. צ’ופי בוב הפוך

בין אם אתה בחירה ארוכה או קצרה במהלך הקיץ, אתה תמיד צריך לוודא שאתה דואג השיער שלך. עם שיער טוב מותנה, זה לא משנה אם אתה הולך ארוך או קצר, השיער שלך ייראה נהדר. זה יהיה טוב לזרוח על זה, וזה יהיה גם סביר יותר לעשות כפי שהוא אמר … בנוסף, מצב השיער נהדר תמיד נראה הרבה יותר טוב מאשר שיער מצב גרוע. קח את זה יפה מקוטע bob הפוך כמו דוגמה מעולה.

קָטוּעַ Inverted Beige Blonde Bob Haircut

22. ברונטית גלימה

כאשר אתה חותך את השיער שלך, במיוחד כאשר אתה בוחר עבור סגנון הרבה יותר קצר, אתה עשוי לגלות כי המנעולים שלך פתאום לקחת על דעתם שלהם. השיער שלך לא יכול לשבת באותו אופן שהוא עשה כאשר זה היה ארוך וכבד, ואתה יכול אפילו להזמין תלתל טבעי או גל כדי להפוך את המראה. למד לגדול ולהתפתח עם השיער שלך, ולא להילחם נגד זה, ויהיה לך הרבה יותר קל של דברים.

גַלִי Textured Brunette Bob Haircut

23. קינמון כתום בוב

את זוכרת את כל הפעמים שציירת את השיער שלך כתום בטעות? ובכן, מה דעתך על אימוץ הנטייה הזאת. יותר מזה, מה דעתך לשפר את זה? אלה גוונים כתום קינמון יכול לעבוד הרבה יותר טוב ממה שאתה חושב עם רוב גווני העור, וזה נותן לך את ההזדמנות המושלמת למצוא מקום בין אור שיער כהה מדי. אנחנו אוהבים את זה, זוהר ורדים, גוון על זה. מה אתה חושב? אתה תהיה אמיץ מספיק כדי ללכת כתום?

קינמון Orange Bob Haircut

בוב הפוך + בלונדינית בלונדינית

קצה שונה במקצת של הספקטרום עכשיו, אהבנו את הבלונדינית הפוכה והקפואה. אם אתה הולך על קיצוץ חדש דרסטי, אתה יכול גם לבחור עבור צל חדש דרסטי מדי. אם אי פעם רצית ללכת בלונדינית פלטינה, זה עשוי להיות רק הזמן לעשות את זה.

קרח Blonde Inverted Bob Haircut

25. בלונדינית דבש בלונדינית

קָטוּעַ Brunette Bob with Honey Blonde Highlights

26. שכבות + מרקם

דבר אחד זה עושה מצוין להפליא עם שיער קצר כמו אלה סגנונות מדהימים הוא שיער טוב ‘אביזר שיער. סיכות, אחיזה, קשתות, אבני חן, מה שאתה רוצה, מה שאתה רוצה לזרוק על השיער שלך. יש עולם חדש של שיער accessorising שם בחוץ, ועם שיער קצר יש לך שפע של הזדמנויות לחקור את זה.

מְרוּבָּד and Textured Long Bob Haircut

27. בוב הפוך ישר

יָשָׁר Inverted Bob Haircut

No Replies to "27 בוב היירסטילס ותספורות ל 2017"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    2 + 8 =