כיצד לבחור וידאו בייבי מוניטור | insightyv.com

כיצד לבחור וידאו בייבי מוניטור

כיצד לבחור וידאו בייבי מוניטור

כשמדובר בקניית וידאו התינוק לפקח, הורים רבים פשוט לבחור אחד עם מחיר טוב ומקווה לטוב. יש כל כך הרבה מוצרים לתינוקות מגה חנות, וכולם טוענים להיות הטוב ביותר! להלן הפרטים על וידאו משותף תכונות צג התינוק, כך שתוכל להשוות אותם ולבחור את אחד שעובד הכי טוב עבור הבית שלך.

בִּטָחוֹן

אם אתה גר ליד בני אדם אחרים, יש סיכוי שהם יכולים להקשיב על הבית שלך דרך צג התינוק שלך.

אם זה וידאו לפקח על התינוק, יש אפילו את הפוטנציאל של זרים לראות את התינוק ללא רשותך. תכונות אבטחה הם חובה אם אתה גר באזור עירוני או פרברי. חפש וידאו דיגיטלי צגים התינוק, אשר קשה ליירט יותר אותות אנלוגיים. עבור אבטחה ברמה הגבוהה ביותר, בחר צג תינוק המשתמש בטכנולוגיה דיגיטלית DECT. אם צג התינוק שלך וידאו מאפשר צפייה דרך יישום הטלפון או דרך האינטרנט, ודא הזנת וידאו מוגן בסיסמה.

הַפרָעָה

צגים בייבי להשתמש בכמה תדרים אותו כמו פריטים אחרים יש לך בבית שלך. טלפונים אלחוטיים, נתבי אינטרנט וכל דבר אחר שמשדר או מקבל אות עלול לגרום להפרעות. אתה עלול להיות פחות הפרעה אם תבחר צג דיגיטלי, במיוחד מודל DECT. רוב צגי הווידאו משתמשים בתדר 2.4 GHz, אך חלק מהם משתמשים ב- 900 מגה-הרץ או בתדר DECT 1.9 GHz, כך שיש אפשרויות אם תדר אחד אינו פועל בביתך.

גודל יחידת האב

אם אתה רוצה את מסך הווידאו הגדול ביותר האפשרי, צג וידאו חוטית עשויה להיות ההימור הטוב ביותר שלך. אתה להקריב ניידות עם צג קווית, אבל המסך הוא כמו מסך מחשב קטן המאפשר לך לראות את התינוק שלך בפירוט רב. אם אתה רוצה יחידת האב הנייד, לבחור צג וידאו התינוק האלחוטי.

מסכי וידאו על יחידות הורים כף יד מתחילים בסביבות 1.5 אינץ ‘, וללכת עד כ 3.5 אינץ’. בחר את המסך הגדול ביותר שמתאים לטווח המחירים שלך. אם אתה אוהב את יכולת הווידאו של הטלפון, שקול צג המשתמש בטלפון שלך כיחידת האב.

יחידת בקרת הורים

בקרות בסיסיות שאתה צריך על יחידת האב הן נפח, בהירות, וידאו on / off. להיות מסוגל להפוך את הזנת הווידאו כבוי חשוב שכן זה ישפר את חיי הסוללה. הגדרת הבהירות חשובה יותר מכפי שאתם עשויים לחשוב. אם אינך יכול להשבית מסך בהיר, הצג עלול להקשות עליך לישון בלילה כאשר הוא מופעל. כמה יחידות וידאו לפקח הורים גם מאפשרים לך לשלוט על זום המצלמה, להטות ומחבת, אז אתה יכול להסתכל על יותר מנקודה אחת בחדר הילדים. הגדרות הרטט או נורית החיווי, בנוסף ללחצני עוצמת הקול, מאפשרים לך להשתמש בצג התינוק בזמן שאתה נמצא בטלפון. תראו כמה טוב שולטים הם הניחו. האם הם קלים לשימוש, ואתה יכול למצוא את הכפתורים שאתה צריך באמצע הלילה? האם יש לנווט בתפריטים כדי להשתמש בפקדים הנפוצים ביותר? בחר יחידת הורים שאתה יכול לפעול כאשר אתה עייף מאוד!

צבע וחזון לילה

כל עוד המסך גדול מספיק כדי שתוכל לראות את התינוק שלך, את הזנת וידאו צבע אינה תכונה מכריעה.

אתה עדיין יכול לדעת אם התינוק ישן או ער בשחור ולבן. ראיית לילה תכונות, עם זאת, הם חייבים להיות. ללא ראיית לילה על צג הווידאו שלך, אתה לא תוכל לראות בבירור מה התינוק תלוי בלילה. מכיוון שרוב ההורים שומרים על המשתלה במעומעם למדי עבור תנומות, גם יכולת הראייה בלילה חשובה גם כאשר השמש עולה.

פאן, הטיה & זום

כמעט כל צגים התינוק וידאו יהיה קצת מנגנון התאמת הכיוון של המצלמה. ההבדל יהיה כיצד לבצע את ההתאמה. מצלמה סטטית רק צריך להיות ממוקם פעם אחת וזה נשאר איפה אתה שם את זה. אתה משנה את הזווית על ידי להרים אותו ולהזיז אותו מסביב. סוג זה של המסך עשוי לעלות פחות, אבל זה פחות נוח. כמה צגים וידאו באמצע טווח יש תכונה ידנית או פנורמי להטות, שבו אתה מזיז ציר או משותף כדי לשנות את תצוגת המצלמה.

מכיוון שאתה צריך להיכנס לחדר הילדים כדי לבצע את השינויים, אתה עלול להעיר את התינוק בתהליך. בחלק העליון של טווח המחירים, אבל גם צמרות הנוחות, הוא מחבת מרחוק, הטיה זום. עם סוג זה של צג וידאו, אתה יכול לשנות את תצוגת המצלמה דרך יחידת האב, כך שלא תטרח התינוק כאשר אתה מסתכל סביב החדר.

טווח

צגי וידאו בדרך כלל יש טווח קצר יותר מאשר צגים אודיו בלבד. מצפה למצוא מסכי וידאו עם טווח של 400-600 רגל. זה מספיק כדי לכסות את רוב הבתים. טווח כאמור על החבילה יהיה טווח בשדה פתוח, כך שאתה עלול לאבד חלק בטווח זה כאשר האות צריך לעבור דרך קירות בבית שלך.

מחוץ לבית ניטור

כל וידאו צגים התינוק צריך לאפשר לך להציץ התינוק שלך מכל מקום אחר בבית. כמה צגים וידאו גם מאפשרים לך לראות את התינוק כאשר אתה מחוץ לבית, גם, באמצעות חיבור לאינטרנט לטלפון או למחשב. יש אפילו צג המאפשר לך להשתמש iPad שלך כמו יחידת האב. מחוץ לבית יכולת ניטור נחמד עבור ההורים עובדים עבור אלה שרוצים לשתף את הזנת וידאו עם בני משפחה.

יכולת הרחבה

אם אתם מתכננים לקבל יותר מילד אחד, או שאתם רוצים להיות מסוגלים לפקח על חדר משחקים יחד עם משתלה, לחפש וידאו לפקח כי הוא להרחבה. ישנם מספר צגים בשוק עכשיו כי יכול להכיל ארבע מצלמות וידאו. יהיה עליך לרכוש את המצלמות נוספות בנפרד, אז אולי כדאי גם להשוות את העלות של המצלמות כפי שאתה בוחר איזה צג לקנות. אם יותר מהורה אחד ישתמש בצג התינוק, ייתכן שתרצה גם לחפש מערכות שבהן יש יותר מיחידת הורים אחת.

No Replies to "כיצד לבחור וידאו בייבי מוניטור"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 25 = 35