רעיונות איפור עיניים עבור עיניים כחולות | insightyv.com

רעיונות איפור עיניים עבור עיניים כחולות

כאשר אנו בוחרים את האיפור שלנו, אנשים רבים נוטים לא לחשוב על צבע העיניים שלהם. הם הולכים על צבע מגמה האחרונה צבע העיניים שלהם אפילו לא להזין את הראש. זה המקום שבו נערות רבות יכול להראות את העיניים שלהם יותר, עם צבעים מתאימים לעיניים שלהם. זכור כי מה עובד עבור מישהו עם עיניים חומות כהות, לא יכול לעבוד עבור מישהו עם עיניים כחולות בהירות. כולם שונים וכמובן, אתה רוצה לדעת איך לשפר ולהראות את העיניים היפות שלך. גוונים נייטרליים וארציים נוטים לעבוד היטב עם כל צבע עיניים, אבל אתה תמיד יכול לעשות בהיר או כהה יותר עבור גוונים. אתה יכול גם להוסיף נצנצים ויש כל כך הרבה שיטות וסגנונות שונים, כי אתה יכול לנסות מדי.

כשאנחנו יוצאים, אנחנו רוצים להרגיש מושלמים וכאשר אנחנו מרגישים כך, זה יכול להגביר את הביטחון שלנו. אלה צבעים שונים ואפקטים יראה את העיניים הכחולות שלך מדהים אז יש להתנסות בקיץ הזה ואנחנו יכולים להבטיח לך לא להסתכל אחורה! תסתכל על 31 רעיונות לאיפור עיניים כחולות.

1. זהב נצנצים עיניים

זהב נצנצים eyeshadow עובד כל כך טוב עם עיניים כחולות. זהב התחבר עם נצנצים מדהים. תביא את הניצוץ לעיניים שלך, עם זה יפה צבע נוצץ צבע עיניים. זו המשמשת בתצלום היא גוון בהיר יותר של זהב. זה יהיה ממש להשוויץ בעיניים הכחולות שלך חודר. כמו זה כבד למדי על העפעפיים, לנסות להנמיך את צבע השפתיים שלך כדי לשמור על הדגש על העיניים.

זהב Glitter Eye Makeup Look for Blue Eyes

2. זהב & אפרסק עין

זהב ואפרסק יש מראה יפה ועדין לעיניים כחולות. זוהי דרך מושלמת לפתוח את העיניים. ללכת לאורך קו המים שלך עם עיפרון צבע אפרסק אייליינר. לאחר מכן הוסף צבע אפרסק eyeshadow לעפעפיים שלך. הטון שבו נעשה שימוש בתצלום לעיל, הוא צליל פינקי / אפרסק, המבוסס יותר על הצד הוורוד, ולא על הצד הכתום.

אפרסק Gold Eye Makeup Look for Blue Eyes

3. נייטרלית איפור העין הדרכה

אם יש לך עיניים כחולות בהירות, גוונים נייטרלי נראה מדהים. אין צורך ללכת כבד עם צבעים בהירים כדי להשוויץ בעיניים נוצץ שלך. גוונים ארציים ונייטרליים מרשימים ויפים. אם אתה רוצה ללבוש צבעים מרהיבים, אתה יכול להוסיף שפתון אדום ועסיסי, אשר יהיה להאיר את המראה שלך. אל תלך שולל על ידי צבע בסיסי של צללית, לבטוח בנו ולנסות את זה. אתה תהיה מופתע ואתה תאהב את המראה הטבעי.

ניטראלי Eye Makeup Look for Blue Eyes

4. רוז זהב עיניים נצנצים

זהב רוז נמצא בכל מקום. רוז זהב כבר trending עבור כל דבר וזה לא הולך. צבע זה הוא כל כך יפה girly. אתה יכול לראות מדוע צבע זה מתאים כל כך טוב עם עיניים כחולות.

ורד Gold Glitter Eye Makeup Look

5. כחול & סגול סמוקי עין

אם אתה רוצה עיניים צבעוניות בקיץ, לא נראה עוד. באופן מפתיע, עיניים כחולות עובדות היטב עם צבעים כחולים וסגולים. אבל הכלל הוא לרסס את הצבעים כדי להפוך אותם עיניים מעושן! זה נראה כל כך טוב וזה בקלות נראה יום ולילה!

כָּחוֹל and Purple Eye Makeup Look for Blue Eyes

6. שחור Smokey עין הדרכה

כולנו יודעים שחור עובד היטב עם כל צבע עיניים, עיניים כחולות במיוחד! שחור eyeshadow נראה כהה ומסתורי, מראה את העיניים שלך סקסית כחולה. זהו מראה מעושן שחור מדהים עם רמז של נצנצים. זה מאוד זוהר ויפה!

שָׁחוֹר Smokey Eye Tutorial for Blue Eyes

7. נחושת סמוקי עין

כמו גם עלה זהב, צבע נחושת יש גם מגמת והפך פופולריים יותר ויותר לאורך השנים. עיניים כחולות מעורבבות עם צבע עיניים מהבהב בצבע נחושת נראית לא ייאמן. זה עובד בצורה מושלמת. צבע הנחושת מוסיף מיד לזרוח לעיניך ומוציא את הכחול.

נְחוֹשֶׁת Smokey Eye Makeup Look

8. שחור ולבן אייליינר

זה עונת החתונה והקיץ, אז אין ספק שתוזמן למסיבות רבות. אם אתם מחפשים משהו שונה ומרשים עבור עיניים כחולות, תסתכל על זה נראה. על ידי צביעה eyeliners שחור ולבן, תוכלו ליצור מראה של יום אל ערב זה ייראה מדהים לאורך כל היום. הקפד להוסיף את אייליינר לבן על קו המים התחתון שלך כדי לפתוח את העיניים. זה אפילו נראה נהדר עבור פסטיבלים פשוט מצמרר על החוף!

שָׁחוֹר and White Eyeliner Eye Makeup Look

9. כסף מתכתי עיניים

כסף עובד בדיוק כמו גם צבעים נייטרליים ונחושת. ההבדל היחיד הוא כי eyeshadow הוא כבר אור צבע כך זה יהיה להדגיש את העיניים אבל לא ייתן את המראה כהה ומסתורי. זוהי צללית צד גדול. כמו כן, הוא נראה נהדר מצמרר בשמש. כאשר השמש זורחת למטה, זה יהיה נצנוץ כל היום!

כסף Metallic Eye Makeup Look

10. ירוק כהה נצנצים עיניים

צבעים כהים מושלמים לעיניים כחולות בהירות. זה שילוב ירוק כהה נצנוץ ישפר את העיניים הכחולות שלך להוסיף מגע של גלאם. כדי ליצור מראה כהה אך רחב עיניים, הקפד להוסיף מגע לבן לפינת העיניים. זה יהיה לשבור את החושך קצת. הצבעים משתלבים היטב יחד. צוות עם שפתון בהיר.

אפל Green Glitter Eye Makeup Look

No Replies to "רעיונות איפור עיניים עבור עיניים כחולות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    55 + = 57