מה זה חיתול בד חיתול?

מה זה חיתול בד חיתול?

שְׁאֵלָה: מה זה אומר לרצועת חיתול בד?

תשובה: חיתול בד הוא שיטת הלבנה המסירה שאריות חומרי ניקוי מחיתולי בד. דטרגנטים, מרככי בד ועוד דברים במים לשטוף יכול לבנות בחיתולים בד לאורך זמן, ואת הצטברות יכול להפחית ספיגה חיתול בד. חיתולים פריחה חיתולים גם יכול לגרום לחיתולים להדוף לחות ועשוי לחייב הפשטה.

ישנן שיטות רבות עבור הפשטת חיתולים בד. הדרך הבסיסית ביותר להסרת אבקת כביסה היא לשטוף חיתולי בד במים חמים מאוד ללא חומר ניקוי עד שהם לא מייצרים עוד סודה במכונת הכביסה. שיטות אחרות קוראים לשימוש חומץ כדי להסיר שאריות או באמצעות סבון צלחת לשפשף את שמנים להדוף לחות. אם אתה רוצה הוראות על שיטה אחת ספציפית של הפשטת חיתולי בד, אתה יכול לבדוק כיצד רצועת חיתולים בד.

טיפול כדי לשטוף את החיתולים בד כראוי היא הדרך הטובה ביותר לצמצם את הסיכוי כי תצטרך להפשיט את החיתולים. השתמש אבקת כביסה ללא הרבה חומרי מילוי או תוספים, כמו ניצבים יכול בסופו של דבר ציפוי בדים חיתול. אתה יכול גם להפוך את עצמו אבקת חיתול בד. מים שיש להם תוכן מינרלי גבוה או חומרים אחרים שיכולים להיצמד או בדים מעיל עשוי גם להוביל הצורך להסיר חיתולים, כך לדעת על המים באזור שלך מועיל.

תתרחק מרככי בד ויריעות מייבש, כמו אלה יכולים לגרום חיתולים להדוף את הלחות אתה רוצה שהם לספוג. חברות חיתולים רבות מציעות הוראות כביסה או רשימה של דטרגנטים מומלצים באתר האינטרנט שלהם. אתה תמיד צריך לבדוק את ההמלצות הראשון, שכן כל בעיות האחריות לא יכול להיות מכוסה אם לא פעל לפי הוראות הטיפול של היצרן.

שטיפת החיתולים שלך כראוי מההתחלה בהחלט יכול לעזור להפחית את הצורך להפשיט אותם מאוחר יותר!

אם אתה שוקל הפשטת החיתולים שלך, אתה צריך גם לבדוק אם היצרן מספק הוראות כיצד לפשוט אותם. אם המלצות שיטת הרצועה שלהם אינן מופיעות באתר החברה, תוכל גם להתקשר למוקד השירות ללקוח. למרות הרעיון הבסיסי זהה בשיטות הפשטה ביותר, יצרנית החיתולים עשויים להיות הוראות ספציפיות על בסיס סוג של בדים, מחברים, או elastics בשימוש החיתולים. כמה שיטות הפשטה חיתול הם די קשים, ואף יכול להזיק חיתולים שלך. בעקבות הוראות היצרן יסייע להבטיח שלא תבטלו את האחריות.

אלא אם כן יש בעיה מתמשכת עם מים לשטוף שלך, אתה לא צריך להסיר חיתולים בד לעתים קרובות מאוד, אם בכלל. אני רק צריך להסיר את המחסן שלי פעם בשלוש שנים, ואני בטוח למדי שזה היה בגלל שמישהו אחר הוסיף מרכך כביסה לשטיפת החיתולים. אם אתה מוצא כי החיתולים שלך יש ריח כי לא לשטוף, או שהם לא סופגים היטב יש לך כבר הפשיטו אותם פעם אחת או יותר, זה שווה להעריך את שיטות הכביסה שלך ובדיקה כדי לוודא כל החיתולים קרימש או תחליבי תינוק שבהם אתה משתמש בטוחים לחיתולי בד.

א חתול בד אניה עשוי להיות תוספת טובה אם אתה חושב שמנת או קרם יכול לגרום לבעיות עם החיתולים שלך.

אם רכשת כמה חיתולים בד בשימוש, זה אפשרי כי ייתכן שיהיה עליך להפשיט אותם אם המוכר לא לטפל בהם טוב. גזירה יכולה להיות דרך להציל חיתולים משומשים שלא יעבדו טוב.

No Replies to "מה זה חיתול בד חיתול?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    6 + 1 =