איפה לקנות נעלי בייבי על התקציב – insightyv.com

איפה לקנות נעלי בייבי על התקציב

תמיד הייתי ילדה חסכנית. אני גדלתי בשמחה קניות ב Goodwill, מוסך ומכירות מן המדף סיקול. כשהתחלתי למכור נעלי תינוקות בנורדסטרום בחזרה לקולג’, הזדעזעתי כמה יקר הם יכולים להיות. $ 70 עבור זוג נעליים ילד הולך ללבוש במשך שישה חודשים? זה פשוט נראה מטורף.

לעניות דעתי, זה J קצת מטורף לזרוק את זה סוג של כסף על זוג נעליים, במיוחד כי זה לגמרי אפשרי להשיג זוג נעליים גדול, איכות מבלי לבזבז הון.

אתה רק צריך לדעת איפה לחפש.

יש הבדל גדול בין מציאת נעליים זולות למצוא נעליים יקרות זול. כי זה כל כך חשוב כי רגליים עדינות של התינוק לשים נעלי איכות כי לא הולכים לעכב את התפתחות כף הרגל הנכון, זה הכי טוב לחפש markdowns על נעליים יקרות פעם מול להרים זוג בזול עשה off-offs.

מקומות לקנות בהנחה בייבי נעליים באינטרנט

אחת החנויות המקוונות הטובות ביותר למציאת עסקאות טובות על נעלי תינוק איכותי הוא 6pm.com. סוחר הנחה בבעלות זאפוס, 18:00 יש מבחר עצום של נעלי תינוק, כל מסומנת באופן משמעותי למטה. חיפוש מהיר של נעלי הליכון הראשונות מייצר למעלה מ -100 סגנונות שונים מהמותגים הגדולים כמו Primigi, Umi, Pediped, Stride Rite ועוד, והופחתו עד כ -50% הנחה. החשוב מכל, משלוח חינם בשעה 06:00. שעונים להם יש מכירות מיוחדות על מותגים מסוימים, כמו גם – אתה יכול להירשם לקבלת עלון האלקטרוני שלהם אם אתה רוצה לקבל הודעה על מבצעים שבועיים שלהם.

עוד מקום טוב לבדוק את נעלי התינוק מוזל הוא Zulily. אתה צריך להיות חבר כדי להציג את העסקאות ב Zulily, אבל ההרשמה היא בחינם. יש להם מכירות שונות על התינוק ואת אמא פריטים כל שבוע והם נוטים להיות כמה עסקאות נהדר על הנעליים. הם הוצגו לאחרונה TOMS נעליים עם המחירים דרך מתחת מה אתה יכול למצוא בכל מקום אחר.

בדומה Zulily הוא בייבי גונב. הם תכונה שתי עסקאות הקשורות התינוק כל יום (בשעה 09:00 ו 09:00 PT). הם לעתים קרובות תכונה נעליים צחצוח מותגי מותגים כמו Stride Rite, Robeez ועוד מותגים פופולריים מותק התינוק.

אנשים רבים מקשרים Nordstrom עם מחירים גבוהים, אבל כאשר יש להם מכירות, יש להם מחירים טובים באופן מפתיע על נעלי התינוק שלהם. עדיף לקנות במהלך חצי שנה שלהם למכירה עבור נשים וילדים ואת יום השנה שלהם למכירה (בדרך כלל בחודש יולי בכל שנה). הדבר השני נחמד על Nordstrom היא שהם מציעים משלוח חינם מחזירה אשר די נדיר בימים אלה (Macys, לעומת זאת, חיובים בסביבות 10 $ עבור הזמנות תחת $ 100). אם אתה מעדיף לקנות בחנות, תקבל חוויה מדהימה של קניית תינוקות לתינוק – לא רק שהם מודדים את הרגל של התינוק, הם לעתים קרובות לחלק בלונים ועוד דברים טובים.

לבסוף, לא לשכוח אמזון עבור מציאת עסקאות על נעלי איכות התינוק. לפני שאני קונה כל דבר אני תמיד לבדוק את המחיר על אמזון; לעתים קרובות יש להם את המחירים הזול ביותר יהיה לעתים קרובות מחיר להתאים קמעונאים אחרים שיש למכירה. משלוח חינם בהזמנות $ 25 או יותר (או לקבל משלוח חינם יומיים על כל דבר עם חברות אמזון ראש).

מקומות לקנות נעלי בייבי בהנחה לא מקוון

אמנם זה לא הרעיון הטוב ביותר לקנות נעלי תינוק בשימוש, זה לא אומר שאתה צריך להימנע יד שנייה חנויות לחלוטין. מצאתי יותר מ 1 זוג מדהים של נעלי תינוקות, מותג חדש, בחנות שלנו חסכון המקומי. אנשים מקבלים לעתים קרובות נעלי תינוקות כמו מתנות, וכאשר התינוק שלהם גדל אליהם, העונה עשויה להיות כבוי והם לא משוחק. פעם על ילד גם לפעמים יש מותג חדש (או קרוב מספיק כדי מותג חדש) נעליים במחירים מוזלים עמוק.

קמעונאים הנחה כמו מרשלס ו T.J. Maxx יש גם עסקאות טובות על נעלי איכות התינוק. זה נראה די פגע או לפספס (כמה ימים יש להם חבורה של סגנונות, אחרים בכלל כלום), אבל הם בהחלט שווה לבדוק אם יש לך אחד בקרבת מקום.

No Replies to "איפה לקנות נעלי בייבי על התקציב"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.