כמה שיקולים אם אתה חושב שאתה הומו

כמה שיקולים אם אתה חושב שאתה הומו

לאחרונה קיבלתי את השאלה הזאת מקורא: "יש לי חברה, אבל אני חושבת שאני הומו, מה עלי לעשות?"

הקורא המשיך ואמר, "אני בן 18, ואני לא בטוח אם אני הומו, ישר או דו, יש לי חברה, ויש לנו סקס, אל תביני אותי לא נכון, אני אוהב אותה , אבל הסתכלתי על האינטרנט, וגם גברים מעוררים אותי, אנשים רבים חושבים שאני הומו, או לפחות זה מה ששמעתי מפי שמועות ברחבי בית הספר.

"אני מניח שהייתי צריך לנסות משהו עם בחור כדי לדעת, אני פשוט לא בטוח מה לעשות, אני רוצה לקבל קצת עזרה, יש לי כמה חברים שהם חלק מהקהילה ההומואים, אבל אני לא אני לא רוצה לעשות משהו שיפגע בחברה שלי, אני פשוט מבולבלת וסקרנית לסכם את זה.

הנה התשובה שלי

זה נשמע כמו מצב מבלבל!

האדם היחיד שיכול לקבוע את הנטייה המינית שלך הוא אתה. אולי אתה רוצה לקרוא אני הומו? כדי לעזור לך לענות על כמה מהשאלות שלך.

למרות שזה אולי נראה כואב באמת, לפעמים אנשים לפגוע באלה שהם אוהבים. יחסים יכולים להביא הרבה אושר, אבל הם יכולים גם להעלות נושאים כואבים. לא משנה מה מסקנות אתה בסופו של דבר ציור על הנטייה המינית שלך, זה כנראה יהיה הכי טוב לדבר עם חברה שלך במוקדם ולא במאוחר. אם תחליט שאתה הומו, קשה יותר ויותר פוגע כל המצב יכול להיות אם אתה ממתין.

זה יכול להיות ממש קשה לדבר על נושאים כאלה, אבל לא מדברים עליהם לא הולך לגרום להם ללכת.

אם אתה לא בטוח שאתה הומו, שקול לספר את החברה שלך על הרגשות שלך בלי תיוג עצמך. לאחר מכן למד את רגשותיך ותגובותיך לאלו של אותו המין ושל המין השני.

זה לא גזע לקו הסיום ומסקנה - זה על להבין מה עושה אותך מאושר.

אתה צריך גם לדעת כי הרבה אנשים להבין את הנטייה המינית שלהם בלי לקיים יחסי מין עם מישהו מאותו המין.

אני יודע להבין את התשובות לשאלה זו יכול להיות ממש קשה, אבל זה נהדר שאתה כבר להגיע החוצה כמו שאתה עובר את התהליך. אם אתה מחליט שאתה הומו, למצוא קהילה יכולה להיות דרך מצוינת לקבל תמיכה. אתה יכול גם לבדוק כמה ארגונים גדולים עבור בני נוער הומו.

אם אתה לא מוכן להגיע החוצה עדיין

זכור כי בעיה זו אינה תמיד לגמרי שחור ולבן. אל תחוש כי יש צורך לתפור את עצמך לפינה. אולי אתה לא הומו, ואתה לא יכול להיות ישר, או. למעשה, רוב האנשים אינם 100 אחוז אחד או אחד. אתה יכול להיות דו.

משהו אחר שיש לזכור הוא כי הנטייה המינית של אדם אינו מגולף גרניט כל הזמן. זה יכול להשתנות לאורך החיים שלך.

בהצלחה.

No Replies to "כמה שיקולים אם אתה חושב שאתה הומו"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    8 + 2 =