למעלה 5 חורף מגפיים לתינוקות | insightyv.com

למעלה 5 חורף מגפיים לתינוקות

בתיאוריה, אתה יכול לעבור שתי עונות החורף כולו בלי התינוק שלך אי פעם ללכת, תלוי מתי הוא או היא עושה את הצעדים הראשונים שלהם. אם אתה מול עונה מושלגת עם תינוק זה עדיין לא הולך, אתה עשוי להיות תוהה על איזה סוג של מגפיים לקנות. אתה מחפש חם, קל משקל המגפיים; אל תדאג לגבי דברים כמו סולידייר חסון או עמיד למים.

תינוקות שאינם הולכים עדיין יכול להיות קצת מסובך כשזה מגיע לקנות מגפי החורף. אתה לא באמת צריך אתחול עם סוללה חסון, ובעוד העליון עמיד למים נחמד, זה לא חיוני. אבל אתה רוצה את הרגליים להיות גם toasty.

הנה העליון שלי מרים עבור התינוק חורף המגפיים.

לא רק אלה המגפיים מקסים לחלוטין, ההורים מדווחים שהם חמים ונעים מדי.

נוצר עם UGG המסורתית UGG סופר רך זמש העליון עם סימני ההיכר שלהם המסחרי, אתחול זה הוא קל on-and-off תודה על הלא מתכווננת שרוכים למתוח בחזית. ציפוי סיליקון דק בתחתית מספק רק קצת המתיחה במקרה שלך אחד קטן הוא שוקל את הצעדים הראשונים.

ההורים מדווחים כי אלה לרוץ קצת קטן, אז שקול לקנות גודל אחד גדול יותר מאשר בדרך כלל היה להזמין. בנוסף, חשוב להבין כיצד לטפל המגפיים UGG לפני ביצוע רכישה.

במחיר של 50 $, זהו המגף היקר ביותר של החבורה.

כמו הרעיון של UGG אבל לא את המחיר? בדוק את UGG Bixbee, אשר מתומחרות סביב $ 30 ומציע את אותן תכונות או להשתמש זה UGG Outlet חנות רשימה נמצא ב About.com נעליים.

No Replies to "למעלה 5 חורף מגפיים לתינוקות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    1 + 2 =