יום שישי ה -13 לא רע! הנה 13 דברים לעשות עם חברים | insightyv.com

יום שישי ה -13 לא רע! הנה 13 דברים לעשות עם חברים

יום שישי ה -13 לא רע! הנה 13 דברים לעשות עם חברים

יום שישי ה -13 הוא אחד מאותם ימים אתה גם חושב הוא סוג של כיף או שאתה חושש בדרך כלשהי. יש חברים שמאמינים שהיום הוא מזל רע. אבל אני מאמין שזה רק עוד יום, אחד שאתה יכול להשתמש בו כדי לחגוג זמן טוב עם חברים. בנוסף, המסורת התרבותית סביב החג היא מוזרה ומעניינת. 

למה יום שישי ה -13 דיל גדול?

אין שום הוכחה אמיתית שדברים רעים קורים ביום שישי ה -13 יותר מכל יום אחר.

כמה אנשים מייחסים את האמונה כי יום שישי ה -13 הוא מזל עם מסורה המקיפה את מספר 13, ואת האמונות הטפלות אשר בעקבותיו, אשר באמת השתלטו רק במאה האחרונה. יש הסבורים כי המזל הרע של המספר הזה קשור בבגידה של ישו ואחרים חושבים שזה יכול לבוא מתוך ספר שפורסם בשנת 1907. הספר, יום שישי השלושה עשר, מכר המון עותקים ונעשה לסרט, כך נראה שאנשים היו מוכנים להאמין המיתוס כי בסופו של יום ייצג.

יש אפילו שם רשמי לפחד של יום שישי ה -13 שנקרא friggatriskaidekaphobia, שהוא שילוב של נגזרות של יום שישי ואת הפחד של מספר שלוש עשרה. ההערכה היא כי בין 17 ל 21 מיליון אנשים חוששים היום, או לפחות טוענים. 

שכח אמונות טפלות! חוגגים את יום שישי ה -13

זה יכול להיות יום שאתה הופך כיף מזיק לך ולחברים שלך.

תעשו את זה חיובי. ראשית, לברר מתי ביום שישי ה -13 נופל. כמה שנים יש יותר מתופעה אחת, כך שתוכל להשתמש כמה הצעות הבאות עבור אחד התאריכים לעשות את כל השאר על התאריך הבא, או פשוט לשנות לחלוטין את זה. לא משנה מתי יום גורלי זה נופל בכל שנה נתון, זה לפחות בעיטות מחוץ לסוף השבוע.

 אתה יכול לעשות ערב נושא (סרט אימה מרתון מישהו?), או פשוט להשתמש היום לספר כמה חברים אתה חושב עליהם. יותר מכל, יש כיף עם זה.

בהתאם לנושא של היום, נתתי לך שלוש עשרה (13) רעיונות דרכים לחגוג. רוב אלה הם זולים ולא לקחת כמעט שום תכנון או זמן אז הם יהיו קל לעשות.

 1. התקשר חבר ושאל אם אתה יכול להרים כמה פריטים עבור אותם (כמו אולי, שלוש עשרה בערך) מן המכולת בדרך הביתה שלך מהעבודה.
 2. כתוב “אני אסיר תודה לך החבר שלי” הודעה על הקיר שלהם בפייסבוק. או, בהתאם לנושא כאן, לכתוב על שלושה עשר קירות של חבר אחר.
 3. אופים אצווה של שלושה-עשר עוגיות ומניחים אותם בבית של חבר.
 4. כתוב הערה לחבר וכולל 13 דברים שאתה אוהב עליהם.
 5. הפוך לחבר אופה של תריסר עוגות האהובים עליהם.
 6. שחקו ביום שישי את המשחקים ה -13.
 7. פגוש אותם בבית הקפה ולגלות כמה מזל שניכם.
 8. להזמין חברים במשך יום שישי את מרתון הסרט ה -13.
 9. למד עוד על הפנג שואי ביחד, על ידי לקיחת בכיתה או פשוט להכות את המידע הזמין בחנות הספרים המקומית שלך. פנג שואי הוא האמין כדי לעזור לך למשוך יותר מזל בחיים שלך.
 10. יש יום שישי ה -13 מסיבת נושא, להשלים עם עוגות שחור, קישוטים מפחיד, ואת האגרוף. רק בשביל הכיף, לנסות להבין אם יש לך Triskaidekaphobia או Paraskevidekatriaphobia.
 1. לשנות את המחשבות המסורתיות על יום שישי ה -13 לגייס חבר כדי לעזור לך לפתח יחס מזל. ערכו רשימה של דברים שאתה יכול לעשות ביחד, כמו לקחת בכיתה על להיות חיובי או הבניין העצמי שלך הערכה.
 2. לאמץ חתול שחור.
 3. לקנות ארוחת צהריים חבר ולשאול אותם מה הם מרגישים היה רגע luckiest של חייהם.

No Replies to "יום שישי ה -13 לא רע! הנה 13 דברים לעשות עם חברים"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  73 − 68 =