מה אנחנו לובשים לעבודה: סגנון משרד בכל רמה – insightyv.com

מה אנחנו לובשים לעבודה: סגנון משרד בכל רמה

תארו לעצמכם שנשלחו הביתה מפגישה כי הגעתם לנעליים פתוחות. או, להיות discouraged מ לובש צבעים בהירים, אביזרי שיער או חולצות ללא שרוולים במשרד שלך על בסיס קבוע. מה אם היית מורשה ללבוש ג’ינס לעבודה יום אחד בשנה!?

קול מוגבל, לא.

רוב הנשים היו בהחלט מסכים, אבל למצוא את הצד השני של הלבוש קוד מטבע חברות עם קוד לבוש לא ברור – רק מבלבל.

בסביבה שבה כל דבר הולך – מרגליים חסרות צינור וחולצות ללא שרוולים למה שעובד אחד מכנה “תלבושות של אמא” – התוהו ובוהו של אי הידיעה מה ללבוש יכול להיות מטריד כמו חברות הספר, שמפיקות את הכל.

קדימה, דיברנו עם כמה הקריירה שלנו הנשים האהובות ברחבי הארץ כדי לברר מה הם לובשים לעבוד בדרך כלל, וכיצד הם מרגישים לגבי השמלה המשרד קודים.

קוד הלבוש זה בהחלט העסק

ונסה, בת 27, מומחית שיווקית, עובדת בחברה עם כל דבר. קוד הלבוש של החברה שלה מלא בשכבות מיושנות של בגדים מאושרים (עמוד אחד כולל מכנסיים מקופלים, מטפחת וסוודר צוואר של צוות לנשים!) ורשימת כביסה של לא-נוס. קוד הלבוש שלהם היה כל כך קפדני היא אפילו רמז כי הם בטח זועף על לבן להיות שחוקים לאחר יום העבודה.

בעוד היא מבינה את החשיבות של מראה מקצועי, כמה הכללים chafe, במיוחד את הצורך תמיד ללבוש מעיל.

אבל התוצאות של לא בעקבות קוד הלבוש למכתב הפכו את השפעתם. ונסה גילתה בדרך הקשה שזה לא רק הבוס שלה צופה מה היא לובשת: אחד הלקוחות שלה דיווחה לה לממונים עליה כי היא לא לבשה חליפה במהלך פגישה.

לא מפתיע, החברה שלה מתקשה לשמור על האופנה הנוכחית.

החברה רק הוסיף מכנסיים קפרי (מתאים רק עם מעיל) לרשימת הבגדים שאושרו. לעומת זאת, לחלק מהעובדים יש קעקועים נראים לעין וכמה נשים במשרד בהחלט מנסה לדחוף את המעטפה: “אנחנו כבר לענוד עגילים ארוכים ואף אחד לא אמר שום דבר”, אמרה ונסה.

כריס, בת 38, עוזרת בכירה בבנקאות, אומרת שקוד הלבוש שלה הוא קפדני באותה מידה. “אורך החצאית חייב להיות על הברך, חליפות כחולות כחולות וחולצות לבנות עדיפות, אין צורך להיות יותר מ -2 ס”מ”.

למרות שכמה מהחוקים של החברה שלה נראים מגוחכים (למשל, דורשים גרביונים במיאמי), אומר כריס שיש קודי לבוש מהוללים שמקל עליהם הרבה יותר: “את לא מבלה כל הבוקר לנחש מה ללבוש”.

מקרה להתלבש

לא כולם אוהבים שאומרים להם מה ללבוש לעבודה. ליסה, אשת שיווק באינטרנט בת 38, עובדת במשרד עם קוד לבוש לא רשמי ואיפה מפורטות. היא אומרת שאין לך קוד לבוש קל יותר: “אתה יכול לבחור הרבה ולבחור בהתאם למצב הרוח שלך, מזג האוויר, מה נקי …”

עבור כריסטינה, 40, תמיכה מנהלית במטה החברה עבור שרשרת המזון המהיר הגדולות, קוד הלבוש נשען על עסקים מזדמנים.

 “זה די מזדמן, “היא אומרת. “בימי שישי הם בג’ינס ובמשך כל השבוע זה מכנסיים וחולצה או סוודר”.

עסקים מזדמנים עבור החברה שלה פירושו הדברים האלה:

 • אין צורך בצינור.
 • נעלי אצבע פתוחות בסדר.
 • ללא שם: גופיות ללא שרוולים בסדר.
 • האיפור הוא אופציונלי.
 • שיער, למעלה / למטה כל עוד זה מסורק / מוברש.
 • התכשיטים הם אופציונליים.

משרדנו ללבוש מודלים תפקיד

לוונסה היה מזל. היתה לה מורה, שלימדה אותה הכול מעמידה כשדיברה עם גברים כדי לבחור מכנסיים שחורים וחליפות כהות על פני אופציות בהירות יותר. ונסה אמרה שהבוס שלה בעבודה קודמת אמר לה “גברים צריכים להיות נוחים איתך, לא מסתכלים עליך כאישה אלא כשותף עסקי”.

בחברה של ונסה, הממונים נקבה להישען על מראה מקצועי קלאסי עם מגע אישי. לדוגמה, היא ציינה כי סגן נשיא אחד מעדיף מכנסיים עם צעיף פולקה או שרשרת שבטית.

עבור כריסטינה, היא הבחינה בקוד הלבוש נראה תלוי המיקום. היא אמרה “הניהול העליון לא להתלבש, אפילו בימי שישי.”

הנה כמה סגנונות משרד מועדף בסגנון:

האם המשרד שלך מזדמנים או מלוטש? רוב הדברים הבסיסיים יכולים ללכת בכל מקרה. כמה דוגמאות:

 • אפור כהה (שחור, אפור, פחם, חיל הים). ללבוש את זה בדיוק כמו חליפה הגדרות מקצועי, לערבב את החליפה חתיכות בסביבות מזדמנים העסק.
 • חליפת חצאית כהה (שחורה, פחם, חיל הים). אותם הכללים הנ”ל.
 • חליפה “רכה”: חליפה תואמת (סוודר ללא שרוולים או סוודר קצר עם קרדיגן תואם). סוגים מזדמנים ביז יכול לבחור לקשור את הסוודר מעל הכתפיים שלהם ללכת ללא שרוולים.
 • חולצה לבנה. שחוקה עם מכנסיים שחורים חכמים שרשרת פנינה פשוטה זה הולך מזדמנים. עם זוג מכנסיים שחורים זה אומר עסקים.
 • מכנסיים שחורים. אתה לא יכול לקבל יותר מדי של אלה. סוגי יצירתיים יכולים להסתעף לתוך סגנונות קצוץ יותר, culottes או אפילו בסגנון מתרחבים עם עקבים.
 • משאבות עם עקב נמוך. סגנונות סגורים יכול ללכת לכל מקום. למרות שאתה יכול להיות מוגבל צבעים כהים כדי להתאים את החליפות שלך, אתה יכול להתנסות עם חומרים ומרקמים לעניין: זמש, עור אקזוטי, עור מלוטש.
 • תיק מובנה. תיק עור חלק, שחור, אפור או קוניאק עם מסגרת מובנית מעניק לך מראה משולב, מותאם. אם יש לך מרחב פעולה כלשהו איך אתה לבוש לקשור צעיף יפה על הידית או לצרף כמה קמעות עבור מגע אישי.

מה אתה לובש לעבודה? 

צ ‘אט עם קוד הלבוש של החברה שלך!

No Replies to "מה אנחנו לובשים לעבודה: סגנון משרד בכל רמה"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.