המחיר היחיד של הודאה בפעילויות הגדולות האלה הוא שקרנות – insightyv.com

המחיר היחיד של הודאה בפעילויות הגדולות האלה הוא שקרנות

בין אם אתה שומר על פרישה, חי על הכנסה קבועה, או פשוט מחפש דרכים חדשות להיות חכם על איך אתה מבלה את הכסף שלך, לשקול את הדרכים רבות שאתה יכול לקצץ בתקציב הבידור שלך למעשה להגדיל את הכיף שלך. הנה 10 של הרעיונות הטובים ביותר שמצאתי.

פתחי גלריה וטיולים באמנות: הצטרפו לפתיחת גלריות אמנות, הכוללות בדרך כלל יין, חובבי דוכנים והזדמנות לפגוש את האמנים ובעלי הגלריות.

קהילות רבות מארחות גם טיולי אומנות חודשיים, המאפשרים לכם להצטרף לאוהבי אמנות אחרים לסיור במספר גלריות מקומיות באותו ערב.

לילות מיקרופון פתוחים: בדוק בתי קפה מקומיים ופאבים כי באופן קבוע לספק מיקרופון פתוח מקום ביצועים למוסיקאים חובבים ושואפים. זוהי דרך מצוינת לתמוך אמנים מקומיים ולשמוע כמה קולות טריים מסביב או אולי אפילו להירשם להצטרף כיף.

לילות חינם במוזיאונים: מוזיאונים רבים מציעים כניסה חופשית לפחות לילה אחד בכל שבוע. אותה אמנות, אותן תערוכות, אך ללא דמי כניסה.

מתנדבים לשרות:  תאגידים מקצועיים רבים, אופרה וריקוד משתמשים בסניפים מתנדבים כדי לסייע בהרחבת תקציבים הדוקים. עבור העברת תוכניות ועזרה ללקוחות משלמים למצוא את המושבים שלהם, תקבל חינם הכניסה למופע, מבט פנימי על מה שקורה לפני המסך עולה, ואת ההזדמנות כדי לספק תמיכה מעשית לארגון אמנות דינמי שלך הקהילה.

קריאה ספרותית: כאשר מחברים הולכים לסיור כדי לקדם את הספרים שלהם, הם עשויים להיות כותרת חנות ספרים לידך. בדוק את העיתון המקומי ואת הספרייה הציבורית לקבלת מידע על הקריאות הקרובות, שבו תהיה לך הזדמנות לפגוש את המחברים ואת המדגם העבודה החדשה שלהם.

הרצאות חינם ואירועים קהילתיים: מכללות ואוניברסיטאות, במיוחד אלה המקבלות מימון ציבורי, הן משאבים קהילתיים גדולים המציעים מגוון רחב של אירועים ושירותים במחיר קטן או ללא עלות.

גם ארגונים קהילתיים ועמותות מארחים אירועים ופעילויות בחינם. בדוק ספריות, רישומים בעיתונות, לוחות מודעות השכונה עבור לוחות זמנים.

קונצרטים חינם לארוחת צהריים: במזג אוויר נאה, קהילות רבות מציעות קונצרטים ללא תשלום בשעות הצהריים במקומות נעימים בהם יש ריכוז גבוה של עובדי משרדים והרבה תנועה להולכי רגל. ארוז פיקניק או שקית חומה ארוחת צהריים, לתפוס חבר, ואת ברז רגליך קצת מוסיקה טובה בזמן שאתה נהנה השמש ואת האנרגיה של העיר.

הצטרפות למועדון ספרים או קבוצת דיון: בין אם אתם מארגנים את עצמכם עם קבוצה קטנה של חברים, גלו קבוצה מבוססת באמצעות הספרייה או חנות הספרים המקומית שלכם, או התקשרו לתנועה לאומית כמו בתי הקפה של סוקרטס (חבריהם משתמשים בשיטה הסוקראטית כדי לדון בנושאים חשובים בחיים), מועדוני ספרים קבוצות דיון מציעים דרך מצוינת להחליף רעיונות ולהשיג תובנות חדשות.

להיות תייר בבית: כולנו מקימים שגרות ודפוסים, נכנסים לקיצוצים, ובסופו של דבר רואים רק פרוסה צרה של הקהילה שלנו. בצע מאמץ מודע כדי לצאת מהדרך הרגילה שלך, ולקחת יום כדי לחקור שכונה או אטרקציה סמוכה שמעולם לא ביקרת או לא ראית לאחרונה.

לך לספרייה: עדיין המשאב הגדול ביותר בכל קהילה כמעט, הספרייה הציבורית מציעה אוסף עשיר של ספרים ומגזינים, חומרי מחקר וחומרי עזר, וגישה לאינטרנט בחינם. בין אם אתה רק טיפה כדי לבדוק את הספר שאתה יכול לקרוא באוטובוס, להשתתף בפגישה ציבורית על בעיה מקומית קריטית, או לבלות אחר הצהריים הגשום גלישה באינטרנט, הספרייה המקומית שלך היא מקום נהדר למצוא בידור חינם.

No Replies to "המחיר היחיד של הודאה בפעילויות הגדולות האלה הוא שקרנות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.