שמור את עמלת חייטות ולמד כיצד להאריך את המכנסיים שלך – insightyv.com

שמור את עמלת חייטות ולמד כיצד להאריך את המכנסיים שלך

נשים גבוהות לעיתים קרובות נאבקות למצוא מכנסיים או ג’ינס שמתאימים נכון ומספיק זמן. אם אתה מתמודד באופן קבוע עם בעיה זו, ללמוד להאריך את המכנסיים עם שינויים פשוטים יכול לחסוך לך הרבה צרות.

למרבה הצער, שינוי המכנסיים או הג ‘ינס כדי להפוך אותם יותר הוא קצת יותר מסובך מאשר שינוי מכנסיים או מכנסי ג’ ינס כדי להפוך אותם קצר יותר. אם אתה יודע שאולי אתה צריך לשנות את אורך הרגל של המכנסיים שלך, לחפש מכנסיים עם שולי רחב בד נוסף תחוב בתוך המכנסיים רגל.

Friday
של 03

הכן את Hemline

לגייס חבר כדי לעזור לך להכין את אורך hemline שלך. משוך את המכפלת המקורית מתוך המכנסיים שלך להשתמש ברזל אדים כדי ברזל שטוח לקפל. שים את המכנסיים שלך ועמוד ישר, עם המשקל שלך מרוכז מעל הרגליים. חבר שלך לקפל את הג ‘ינס או המכנסיים תחת אורך הרצוי הרצוי, והצמיד אותו במקום עם סיכות ישר. בדוק את hemline החדש במראה כדי לוודא שאתה אוהב את המיקום שלה.

מוציאים את המכנסיים ומניחים אותם מבפנים על קרש גיהוץ. הברזל קפל חדש במכנסיים שלך שם סיכות ישר מסומנים, הסרת הסיכות כמו ברזל.

02
של 03

השתמש הקצבה Hem

כאשר אתה מוסיף אורך המכנסיים שלך או ג ‘ינס, אתה משתמש עד כמה הקצבה המקורי הקצבה לעשות מכנסיים שלך יותר. קצבת ההיקף מתייחסת למרקם היושב בין תחתית המכנסיים לבין ההיקף עצמו.

בדרך כלל, מכנסיים או ג ‘ינס מציעים חצי אינץ’ עד סנטימטר של הקצבה הקצבה, אבל אתה עשוי לגלות כי אין לך מספיק חומר שמאלה על מנת להשאיר חצי אינץ ‘או סנטימטר. הרשו לעצמכם את קצבת ההיקף הרחב ביותר שאתה יכול בלי לקצר את hemline.

03
של 03

לתפור את המלין

אם בד המכנסיים שלך יש קצה גלם, אתה רוצה לקצץ אותו כדי לעשות את זה אפילו, ולאחר מכן לסיים את הקצה כדי למנוע ממנו unraveling. ישר תפר לאורך hemline כ רבע אינץ ‘מן קצה גולמי באמצעות מכונת תפירה.

אם יש לך תוספת בד כדי לחסוך, ייתכן שתרצה לקפל את קצה הגלם מעל רבע אינץ ‘לפני החלת תפר ישר. עבור בדים נוטים לפרום, ייתכן שתרצה להשתמש תפר זיג זג.

כאשר קצה הגלם הוא סיים, הגיע הזמן לתפור את hemline החדש למקום. עדיף יד לתפור את heline עבור דיוק. השתמש פתיל תואם עבור מכנסיים או חוט מנוגד עבור ג ‘ינס. לקשור את שולי במקום באמצעות קשרים קטנים.

No Replies to "שמור את עמלת חייטות ולמד כיצד להאריך את המכנסיים שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.