21 חמוד רעיונות חג ההודיה מסמר | insightyv.com

21 חמוד רעיונות חג ההודיה מסמר

11. חג ההודיה דלעת ציפורניים נצנצים

הבא יש לנו עוד עיצוב דלעת חמוד סופר. זה מסמר אמנות תכונות שני ציפורניים כתום דלעת עם אחד מסמר נצנצים זהב דבק מסמר דלעת. המבטא מסמר תכונות פסים זהב דלעת קטנה. זהו עיצוב מושלם עבור הודיה והוא יכול להיות מחדש בבית. אתה יכול להשתמש בכל האלמנטים או רק פולנית כתום מבטא הציפורן.

חג ההודיה Pumpkin and Glitter Nails

מוצרים משומשים: OPI ‘Alpine Snow’ (בסיס לבן), קישוט המועדפים שלי (נצנצים של שמפניה), ומכנסיים על האש (כתום נאון) + ויניל חילזון (דלעת ויניל שברון שחוקים).

12. מסמרים נצנצים סתומים

דרך מצוינת לקבל את ההודיה נראה עם צבעים סתומים. ציפורניים אלה להשתמש נצנצים גווני כתום לוהט חם. Glitter כזה הוא מסוגנן הצהרה הצהרה. ללבוש את זה עם פולנית עירום כמו מסמרים אלה או ללכת על נצנצים בכל רחבי.

סְתָוִי Matte Glitter Nails

מוצרים בשימוש: בסיס עירום + OPI ‘כתום אתה פנטסטי’.

13. ציפורניים זהב נוצץ

צבעים מתכתיים ונוצצים משלימים זה את זה יפה. משולבת של הלקים glitter ו מתכתי אלה תיצור מניקור מסוגנן. ציפורניים אלה להשתמש נצנוץ זהב נוצץ עם זהב ורוד מתכתי על הציפורניים האחרות. אנחנו אוהבים את זה מראה מתכת מעורבת טרנדי. משהו כזה הוא מושלם לאירוע מיוחד ואתה יכול ללבוש את שני הצבעים בנפרד.

אפל Gold Glitter and Metallic Stiletto Nails

14. חג ההודיה מסמרים דלעת

הבא יש לנו עוד עיצוב דלעת חמוד. זה כולל שני מסמרים כתומים עם דלעת קטנה קטנה עם שלושה ציפורניים אחרות עם עיצוב דלעת בכל רחבי. אתה יכול ליצור מחדש משהו כזה חופשי או להשתמש בסטנסיל. נסה את שני עיצובים או שאתה יכול אפילו לנסות רק אחד.

חָמוּד Thanksgiving Pumpkin Nails

15. מסמרים סגולים למדי

רוצה מסוגנן רעיונות הודיה מסמר? אז לבחור זה יכול להיות בשבילך. מסמרים אלה תכונה פולנית סגול כהה עם שני מסמרים מבטא נצנצים. נצנצים המשמשים סגול בהיר כך מחמאות היטב סגול כהה. ציפורניים כאלה ייראה מסוגנן להודיה ומעבר.

אֵלֶגַנטִי and Simple Purple Nail Design

16. סתיו עלה הדגשה נייל עיצוב

אהב את הציפורן עלה עלה מ קודם לכן את ההודעה? אז אולי אתה אוהב את הרעיון הבא שלנו. ציפורניים אלה להשתמש בסתיו עלה אמנות אבל להשתמש בו עם עיצובים מסמר אחרים. הגוון חייב להיות בצבע בורדו שימש גם מסמר מבטא אופנתי שחור עם קישוט זהב. אנחנו אוהבים את המראה הזה כפי שהוא עונתי ומסוגננת. רוצה ליצור מחדש את העיצוב הזה? בדוק את המדריך כאן.

סתָיו Leaf Accent Nail Design

17. בורגונדי, ורוד ציפורניים נצנצים

הרעיון הבא שלנו מסמר ההודיה היא נשית ומסוגננת. לכה ציפורניים בורגונדי שימש על שני ציפורניים וציפורניים אחרות יש לכה ורודה רכה כסף נצנצים. משולבת היא מדהימה יתאים לכולם. זה עבור נשים שרוצות להביא זוהר לחג ההודיה

בורגונדי Pink and Glitter Nails

18. הודיה טורקיה מסמרים פס

אהב את ההודיה הודיה הרעיון מסמר מתחילת ההודעה? ואז זה הציפורן הבא יכול להיות בשבילך! מסמרים אלה תכונה מסמר מבטא חמוד הודו מסמר עם מסמר מפוספס ושני מסמרים חומים. ציפורניים אלה להפגיש את הנפילה והודיה. יש הדרכות באינטרנט כדי לעזור לך לשחזר את המראה תרנגול הודו.

חג ההודיה Turkey and Stripe Nails

19. מסמרים מקסים עם מבטאים Glitter

הבא יש לנו רעיון זה מפגיש את הצבעים חובה של העונה עם מגע נוסף של זוהר. חלק מן הציפורניים תכונה צל כהה, אחד כולל גוון ורוד רך עם עיצוב אלגנטי ויש אחד מסמר מבטא כסף. אנחנו אוהבים את המראה האופנתי והמסוגנן הזה.

מְסוּגנָן Nails with Glitter Accents

20. בורגונדי וגליטר

תן את כל המשפחה והחברים קנאה מסמר זה הודיה עם עיצוב כמו זה. ציפורניים אלה תכונה לכה כהה מאוד עם בורגונדי זהב נוצץ מבטא זהב. זהב בורגונדי משלימים זה את זה בצורה מושלמת. ציפורניים כאלה יכול להיות משוחק לחג המולד ואת השנה החדשה!

דָהוּי Burgundy and Gold Glitter Nails

21. סתיו עץ מסמר עיצוב

אחרון ברשימה שלנו הוא עיצוב עץ סתווי. אנחנו אוהבים את העיצוב הזה כפי שהוא השתמש השראה מהעונה כי הודיה נופל פנימה נייל אמנות כמו זה ייקח קצת תרגול אבל זה יהיה שווה את זה. נצנצים מוסיף מגע של גלאם לתוצאה סיים.

סתָיו Tree Nail Design

מוצרים משומשים: רבלון “עצמות עצמות” (בסיס), OPI “A-Taupe מחט החלל” (סניפים), OPI “אה, רול למטה החלון” (הדשא), OPI ‘כתום אתה פנטסטי’ (נצנצים).

אנו מקווים כי אתה כבר בהשראת הרעיונות שלנו מסמר הודיה.

No Replies to "21 חמוד רעיונות חג ההודיה מסמר"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 3 = 11