ארבעת היסודות של עיצוב אופנה | insightyv.com

ארבעת היסודות של עיצוב אופנה

ארבעה יסודות בסיסיים חשובים בעיצוב של כל בגד או אביזר אופנה. זיהוי מה המשמעות של גורמים שונים יכול לעזור לנשים לבחור את הבגדים או אביזרים הנכון.

Friday
של 04
צֶבַע wheel

גלגל צבע COX.
תמונה באדיבות אמזון

צבע הוא מאוד חשוב בעיצוב אופנה, ויש הרבה צבעים שונים זה עובד טוב. גלגל צבע של קווילטר מראה שילובי צבעים תואמים ויכול להיות שימושי כאשר אישה מנסה לקבוע אם הפרדות מסוימות או אביזרים ילך עם אחרים בארון הבגדים שלה. באופנה, צבעים ניטרליים לשחק תפקיד גדול כי הם יכולים להיות משוחק עם משהו, מה שהופך אותם טוב מלתחה הבניין צבעים. צבעים כהים יכולים לגרום לאישה להיראות רזה וגבוהה יותר, אפקט רצוי לנשים קטנות. בגלל הבדלים בצבע עור, כמה צבעים יחמיאו נשים מסוימות ולא אחרים. כדי להפוך את העבודה אלמנט עיצוב, אישה צריכה לדעת וללבוש את הצבעים מחמיאים ביותר.

02
של 04

צְלָלִית

אִשָׁה in Silhouette

קרן עיניים חמלה / Getty Images

ב סוגים אחרים של עיצוב, צורה וצורה נחשבים אלמנטים; בעיצוב אופנה, צורה וכמות הטופס לצלל של בגד או אביזר אופנה. צלליות פופולרי אופנה לשנות לאורך זמן. לדוגמה, בתחילת המאה התשע-עשרה היתה הצללית האידיאלית מורכבת מדמות חזה-חזה, שהחזה מתנפח קדימה והירכיים נדחפות לאחור. בשנות העשרים של המאה העשרים היתה עדיפה דמות נערה, שטוחה וחזה. צורה של בגד או לחתוך יש הרבה מה לעשות אם או לא פריט לבוש מסוים flatters אדם לובש את זה. הצללית הכי רצויה כיום היא צורת שעון חול.

03
של 04

קַו

שאקירה

כוכב זעיר Shakira לובש חלוק עם spencles אנכי אנכי לכדור צדקה inaugural בוושינגטון, 20 בינואר 2009.
מייקל לוקסיסנו / גטי

ישנם מקרים רבים של קווים בעיצוב אופנה. יצירתו של בגד פירושה שיהיו קווי תפר כדי להחזיק את חלקי הבד יחד, קווי המתאר של צללית הבגד הם קו נוסף, ויש לשקול גם קווים במרקם, המרכיבים דפוסים שונים. קווים בכל המקרים הללו יכולים להיות ישר או מעוקל. קווי התפר וקווים בדפוסים הפועלים אנכית יחניפו לאישה זעירה יותר מקווים אופקיים. קווים א-סימטריים, כגון בד מפוספס בגד, עשויים גם להחמיא לאישה קצרה, בהתאם למיקום שלהם.

04
של 04

מרקם

אופנה texture detail

השחקנית Ko Ah-Seong, בפירוט אופנה, משתתפת בצילום “O Piseu” במהלך פסטיבל קאן השנתי ה -68.
דומיניק

מרקם הוא אלמנט נוסף של עיצוב אופנה. בד או חומרים אחרים, כגון trims וממצאים עבור בגדים ואביזרים, יכול להיות מגוון של מרקמים, כל אשר יכול להשפיע על המראה של בגד או אביזר אופנה. האריגה והמרקם של הבד משפיעים על האופן שבו הוא מתלבש, אשר, בתורו, משפיע על האופן שבו בגד נראה כאשר הוא שחוק.

No Replies to "ארבעת היסודות של עיצוב אופנה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    30 − = 27