עצות נהדר לסביות על איך לאונן | insightyv.com

עצות נהדר לסביות על איך לאונן

עצות נהדר לסביות על איך לאונן

רובנו מתחילים את המיניות שלנו על ידי אוננות. אוננות מלמדת אותנו מה מדליק אותנו, איך אנחנו אוהבים להיות נגועים ואיך לרצות את עצמנו. ברגע שאתה יודע מה הופך אותך, אתה יכול לחלוק את המידע הזה עם שותף, או להשתמש בו כדי לרצות את עצמך בכל פעם שאתה מרגיש נרגש לעשות זאת.

כמו נשים, לעתים קרובות אנחנו לא סיפרו הרבה על הגוף שלנו, אנחנו מתביישים לעתים קרובות אותם ואיך הם נראים. נשים שמקיימות מיניות מקבלים לעתים קרובות שמות משפילים, הנקראים רופפים או מופקרים.

כל זה אינו מוביל לדימוי עצמי מיני בריא. אוננות היא דרך בטוחה ובריאה להכיר את גופך ולחקור את המיניות שלך. אם אינך בטוח לגבי הנטייה המינית שלך, הפנטזיה על נשים בזמן שאתה נוגע בעצמך היא אחת הדרכים להבין מה אתה יכול לעשות ועשית לך על ידי אישה אחרת.

אורגזמות יכול לעזור להקל על הלחץ, להקל על כאבי מחזור, לעזור לך לישון פשוט מרגיש טוב. אלה הן רק כמה סיבות לאונן. אז, איפה אתה מתחיל?

איך לסביות מאוננות?

הדבר הראשון לעשות הוא למצוא את עצמך מקום שקט ושקט. חדר השינה או באמבטיה הם מקומות טובים להתחיל.

קבל את עצמך במצב רוח. תחשוב על מצב סקסי או פנטזיה. קרא כמה ארוטיקה, להסתכל על תמונות ארוטיות או לצפות בסרט מבוגר. בחר משהו שמדליק אותך, ללא קשר למין ולמין של המשתתפים.

הסר את כל או את רוב הבגדים שלך ולמצוא מיקום נוח.

נשים רבות שוכבות על גבם כשרגליהן פרושות וברכיים כפופות. אחרים מעדיפים לשכב על בטנם עם יד בין הרגליים. האמבטיה היא גם מקום טוב לאונן.

ההתעוררות כוללת בדרך כלל שילוב של גירוי נפשי ופיזי. התחל על ידי נגיעה החזה שלך, הבטן שלך, אתה הירכיים הפנימיות.

תחשוב על פנטזיה סקסית שלך או אישה אתה רוצה להיות עם.

גע בעצמך. שבץ את השפתיים החיצוניות, את פתח הנרתיק ואת הדגדגן. נסה לחצים שונים, מקצבים ועוצמה. לשנות את זה כמו עוררות שלך מגביר. רוק האגן שלך לפגוש את הקצב של הידיים.

כאשר אתם מתקרבים לאורגזמה, המשיכו את הגירוי. אם אתה מוצא שאתה בונה, אבל לא יכול לשחרר, להתמקד יותר אינטנסיבי על הפנטזיה שלך או לנסות להשתמש דילדו או ויברטור. האורגזמה לא בהכרח מתרחשת בכל פעם שאתה מאונן. במיוחד אם אתה חדש זה, זה עלול לקחת קצת זמן עד שאתה לומד מה שאתה צריך לעשות.

עוד אוננות טיפים

נסה להכניס אצבע או דילדו לתוך הנרתיק שלך. השתמש סיכה אם אתה רוצה. להחליק אותו פנימה והחוצה. נסה למצוא את g- נקודה או פשוט ליהנות תחושה של משהו בתוכך.

ניסוי עם ויברטור. לחץ עליו למעלה, מתחת או בצד אחד של הדגדגן שלך כדי לראות איפה הוא מרגיש הכי טוב. כפי שאתה מקבל מגורה יותר, ומוכן לשחרר, רוטט ישירות על הדגדגן שלך, ואז לקחת אותו משם. כאשר אתה מתחיל להתאושש, להוסיף את הרטט בחזרה ולראות אם אתה יכול לבוא שוב.

נסה ראש מקלחת. או באמבטיה או במקלחת, לכוון זרם של מים על הדגדגן שלך, נזהר לא לירות מים לתוך הנרתיק שלך.

זרם חמים של מים הוא דרך אחת בטוחה כי נשים רבות לרדת.

שכב עם הפנים כלפי מטה ושפשף על כרית או כרית ודחף את הירכיים שלך מעלה ומטה, מדמה את שבטיות.

לפעמים אוננות טובה לשחרור מהיר, אבל גם לשחק עם שליטה האורגזמה שלך. קבל את עצמך כמעט כל הדרך לשיא ולאחר מכן להתרחק בשנייה האחרונה. תמשיך לעשות את זה עד שאתה יכול לקחת את זה יותר.

אוננות לא צריכה להיות מיזם סולו. נסה לאונן עם בן זוג. אתה יכול ללמוד הרבה על זה, לראות איך היא נוגעת בעצמה.

No Replies to "עצות נהדר לסביות על איך לאונן"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    21 − = 12