לעשות תלבושת רפונזל | insightyv.com

לעשות תלבושת רפונזל

אחת הנסיכות האחרונות כדי לתפוס את הדמיון שלנו הוא לא אחר מאשר Rapunzel, אחת הנערות האגדות הידוע לשמצה ביותר לאחרונה קיבל ספין חדש על הסיפור שלה תודה על אנשים בדיסני. הנה, אני אראה לך איך ליצור תלבושת רפונזל מעודכנת דומה לגרסה סבוכה.

עשה a Rapunzel Costume

השמלה הסגולה של רפונזל.
תמונות של גטי

ההתגלמות האחרונה של רפונזל היא הנסיכה הראשונה של דיסני, שמספרת חלוק סגול עמוק. אם אתה הולך Rapunzel השנה, הקפד לבחור שמלה סגולה, כי תקן דיסני נראה תמיד להשתלט על המראה המסורתי של כל הנסיכות כל!

שמלת ראפונזל מדיסני ארוכה, סגולה ופשוטה. זה לא שמלה בל או שמלת סינדרלה, אז אתה לא צריך לדאוג ללבוש תחתונית מתחת לחצאית. מאז השמלה היא כל כך פשוטה, אני באמת מאמין שאתה יכול לקחת כל שמלה ארוכה, סגול בחנות יד שנייה המקומי שלנו, וללבוש אותו כמו רפונזל.

02
של 06

השיער

עשה a Rapunzel Costume

שיער צהוב ארוך של רפונזל.
תמונות של גטי

בואו נדבר על שיער. רפונזל פשוט לא יהיה אותו הדבר בלי המנעולים הארוכים והזהובים שלה. מוזר, אבל רובנו לא מבורך עם 70 מטר של שיער נוסף.

זו עבודה טובה יותר שמאלה לפאה. אם אתה מבלה כסף בכלל על התלבושת הזאת, זה המקום שבו להשקיע את זה. למרבה המזל, אני יודע איפה למצוא את הזול Rapunzel פאות באינטרנט.

לאחר שמצאת את הפאה הנכונה, אני מציע להוסיף כמה פרחים קטנים אליה. כל חנות קנה פאות יכול להשתמש כמה ההלבשה, וכמה פרחים מזויפים יעזור לתת לו את המראה דלוקס. רכישת פרחים, או ליצור פרחים בד משלך לגעת אישית.

03
של 06

לא ניתן למצוא שמלה סגולה?

עשה a Rapunzel costume

לעשות חצאית סגולה.
גשם בלנקן

חנויות יד שנייה יכול לקבל הרים במהלך העונה ליל כל הקדושים. אם אתה לא יכול למצוא שמלה סגולה ארוכה, ואז לזייף אותו עם חצאית ארוכה וחולצה מתואמת.

הפוך חצאית drawstring כי ניתן לזווג עם כל שמלה סגולה קצר, או אפילו חולצה סגולה יפה. בד סאטן סגול זול יעבוד היטב, ואולי אפילו על מכירת במהלך העונה ליל כל הקדושים.

בעוד חוסר גלימה לא לעשות עבור העתק מדויק רפונזל, אתה עדיין יכול לקבל את הרעיון עם חצאית סגולה ארוכה העליון. חצאית סגול של רפונזל הוא למעשה צל כהה יותר מאשר בחלק העליון של הגלימה, בכל מקרה. חוץ מזה, עם כל השיער הזה, אני מסופק אם מישהו יצטרך לנחש מי אתה.

04
של 06

הטיארה

עשה a Rapunzel Costume

כל Tiara יעבוד.
תמונות של גטי

בעוד הסיפור המסורתי של ראפונזל אינו כרוך נזר, ההתגלמות החדשה של דיסני מוסיפה נזר מדהים אל העלילה.

הודות לאובססיה ארוכת טווח עם נסיכות על ידי ילדות קטנות בכל מקום, tiaras יכול להיות זול. גם חנות הדולר המקומי שלך במניות אותם (להסתכל בסעיף צעצוע, אתה יכול אפילו לקבל שרביט בועה outta את העסקה!). לחלופין, אתה יכול לקבל באינטרנט טיארה אלגנטי. אלה טווח מחיר זול מאוד רפרודוקציות כדי מרשימים סברובסקי קריסטל.

05
של 06

רגליים יחפות!

עשה a Rapunzel Costume

רגליים חשופות.
תמונות של גטי

זה חייב להיות החלק האהוב עלי בתלבושת רפונזל. תאר לעצמך … נסיכה מפוארת עטופה בגלימה יפה, שערה הבוהק, והטיאר מוצב בעדינות – רגליים יחפות! זה תכונה מקסימה של דיסני רפונזל מוסיף הרפתקה ושעשוע אל הדמות.

אתה לא צריך לדרוך על העיר בסוליות שלך כדי לקבל את המראה הזה. תפוס זוג נעלי בית עירום או זוג כפכפים שיש להם רצועה ברורה.

06
של 06

מחבת

עשה a Rapunzel Costume

רפונזל ומחבת הטיגון שלה.
תמונות של גטי

אביזר חשוב של תלבושת רפונזל השנה הוא מחבת. מסכן פלין ריידר קיבל את הקצה המקבל של המחבת של ראפונזל לכל אורך הסרט החדש של דיסני. אוהדים של ראפונזל החדש יקבלו בעיטה מתוך זה חייב להיות תחפושת התומך. מחבתות קטנות יפעלו בצורה הטובה ביותר, כמו הסוג המשמש לייצור ביצה אחת. בדרך זו, אתה יכול לאחוז אותו בתיק שלך כאשר אתה עייף לשאת אותו מסביב.

No Replies to "לעשות תלבושת רפונזל"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    64 + = 71