גלה מה אתה יכול לצפות עם שעווה ברזילאית או ביקיני נראה | insightyv.com

גלה מה אתה יכול לצפות עם שעווה ברזילאית או ביקיני נראה

גלה מה אתה יכול לצפות עם שעווה ברזילאית או ביקיני נראה

שעווה ברזילאית תסיר שיער רב ככל האפשר מהחזית לחלק האחורי של אזור הערווה, בעוד שעווה ביקיני רק מסיר שיער מן הצדדים. המראה של שעווה סיים שונה מאדם לאדם, כפי שהוא תלוי במידה מסוימת על העור הפרט סוג השיער וכמה טוב האסתטיקה שלך מבצע את השירות.

דרכים לדעת שיש לך שעווה טובה

כאשר השעווה שלך נגמר, הדבר הראשון שאתה רוצה לחפש הוא כמות טובה של הסרת שיער.

עם זאת, ייתכן שיש שיער תועה מדי פעם כי דבק, אשר אסתטיקה שלך צריך לנקות עם זוג פינצטה. כל שיער נוסף שנותר צריך להיות גם משני הצדדים. אם יש לך נחיתה או צורה אחרת, כמו ריבוע או מלבן, אתה רוצה לוודא שהוא מופיע אפילו. אם זה לא, אסתטיקה שלך יכול לתקן את זה לפני שאתה עוזב את הפגישה שלך.

האדום הוא נפוץ

זה לא יוצא דופן לחוות קצת אדמומיות, אז לא להיכנס לפאניקה אם אתה מבחין צבע שלאחר שעווה. זה קורה כי אתה מסיר שיער מן הזקיק, אשר מתחת לפני השטח של העור. עם זאת, אתה צריך להיות מטופלים עם איזה סוג של מוצר לאחר שעווה כדי להפחית את הדלקת. ישנם גם כמה פתרונות אנטיבקטריאליים שניתן ליישם כדי לסייע במניעת זיהום. לאחר האדמומיות נעלמת, הכל צריך לחזור למראה נקי ובריא.

במקרים מסוימים, ייתכן שיש יותר מאשר רק אדמומיות.

אתה יכול לראות נקודות אדומות או אפילו כמות קטנה מאוד של דם. לא צריך לטפטף או לרוץ דם, עם זאת, רק נקודה קטנה כמו pinprick. הנקודות האדומות או הדם מופיעות בשל הסרת שיער מעומק, וגרם לפיר השיער להישאר פתוח. זה קורה יותר איפה השיער הוא סמיך, במקומות כמו בתי השחי, ביקיני, או שיער גוף של גברים.

זה לא צריך לגרום לאזעקה, כפי שהוא יעלם בזמן.

דברים שיש לחפש

אתה אף פעם לא צריך תיקונים אדומים שבו העור הוסר. זה יכול להיות בגלל טכנאי חסר ניסיון או תגובה עור. לפני השירות שלך, לדון כל התרופות ושגרות העור כאמצעי זהירות. כל שינוי קיצוני אחר במצב העור הוא סימן רע. אתה לא צריך לראות דימום מוגזם, קריעה, או חבורות של העור.

זה אפשרי כי מיד אחרי שעווה שלך, הכל נראה בסדר, אבל כמו ימים עוברים אתה מבחין שינויים בעור. זה יכול לקרות עקב תגובות מאוחרות. לדוגמה, ייתכן שתבחין בפוסטולה גדולה, מוגבהת ונגועה אם האזור לא ניקה כראוי לפני ואחרי השעווה. בנוסף, אם הרבה שיער נראה לצוץ מהר מדי, או שאתה מתחיל לראות כמה שערות צומח, אז השיער כנראה נשבר מתחת לעור (ולכן לא הוסר מן הזקיק). למרבה הצער, שערות צומח הן תמיד אפשרות כשמדובר שעווה, אבל זה צריך להיות מינימלי.

לבסוף, תגלה כי כמה השיער גדל בחזרה בתוך ימים. השיער גדל במחזורים שונים, כך שאולי יש קצת שיער מתחת לפני השטח של העור, כאשר קיבלת את השירות. לראות כמה צצים הוא נורמלי, במיוחד אם אתה לא מקבל שעווה באופן קבוע.

עם זאת, אם יש הרבה שיער לאחר כמה ימים, אז אתה צריך לדבר עם הטכנאי שלך לפני השירות הבא שלך.

אמצעי בטיחות

אמצעי הבטיחות החשוב ביותר שיש לנקוט הוא לוודא שאתה מקבל שירותים ממומחה מורשה. אם אינך בטוח, תוכל לבקש לראות את הרישיון ואת אישורי ההדרכה שלהם. שים לב שלא כל אחד מורשה הוא מיומן.

שנית, צריך להיות סביבה נקייה סניטריים לך להיות שעווה, אם אתה מקבל גבה מהירה או שעווה ביקיני מלא. הבנת אמצעי זהירות זהירות וסימני אזהרה יעזור לך לזהות את כל הבעיות. כל עוד אסתטיקה שלך לוקח את המדידות הנכונות כדי להגן על הבריאות שלך ואת הבטיחות, יהיה לך הרבה יותר טוב שעווה ניסיון.

לבסוף, אתה תמיד יכול לבצע שעווה ביקיני רגיל בבית להסיר את השיער מחוץ לקו התחתונים.

עם זאת, מומלץ לסטות הרחק עושה ברזילאית בעצמך.

No Replies to "גלה מה אתה יכול לצפות עם שעווה ברזילאית או ביקיני נראה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    92 − = 85