דיי הנסיכה Leia לחמניות ועוד תספורת הדרכות | insightyv.com

דיי הנסיכה Leia לחמניות ועוד תספורת הדרכות

אתה יכול להיות מהיר לציין כי השיער של Leia צריך להיות זוג לחמניות hulking, אבל הנסיכה של Alderaan למעשה יצר ארבעה תסרוקות איקוני במהלך הרפתקאות מדהים שלה על פני גלקסיה רחוק, רחוק, משם. הנה, נראה לך איך להגיע לא רק לחמניות אלא גם את המראה מעורר ההשראה שלה.

נסיכה Leia Bun Tutorial

הנסיכה Leia לחמניות.
לוקאספילם

המראה האיקוני של ליה, פיתולי הקנמון, הופיע רק בסרט הראשון, “תקווה חדשה”. זה נראה ירד בהיסטוריה כאחד תסרוקות לזיהוי ביותר על הסרט. למרות לחמניות אלה נגד כוח הכבידה אולי נראה כמו מטרה נעלה, הם יכולים להיות מושגת אפילו על ידי חובבים סטייליסטים.

02
של 06

זה מזויף עם לחמניה ליה לחמניות

ליה Yarn Buns

לחמניות Leia Yarn.
חזור Crafter לי

אם אין לך את החצרות של השיער הנדרש כדי ליצור לחמניות של ליה, אתה יכול ללכת בדרך ערמומי. יש לך כנראה כבר ראית אחד הנסיכה ליה להקות headbands ו כובעים בחוץ, ואלה הם למעשה די פשוט לעשות. אם יש לך קצת זמן להוביל לפני ליל כל הקדושים או ComicCon, הנה כמה דפוסי האהוב עלינו לנסות:

 • הנסיכה Leia חוט פאה מ חזור Crafter לי
 • כובע נסיכה כובע על ראבלרי
 • חוט מעוקל ליה מ דיסני
03
של 06

יש לך את השיער? התחל סטיילינג

ליה Buns Style

לוקאספילם

אם אתה בר מזל מספיק כבר יש את השיער עבור לחמניות כמו צלוחיות, ואז לתפוס את הקשרים השיער ולשחרר את התירוצים. הגיע הזמן לעבוד את שרירי הזרוע כדי להשיג את המראה שלך Leia. בחרנו ידנית כמה הדרכות וידאו הטוב ביותר עבור עיצוב השיער שלך בדיוק כמו נסיכה דיסני האהוב שלנו:

 • הנסיכה Leia לחמניות (2 שיטות) כאן, הצעירים “TheWillowSteele” ב- YouTube מראה לנו כמה דרכים ליצור לחמניות Leia. יש כאן כמה טיפים טובים, אך אנו ממליצים לצפות בסרטון הבא ביחד.
 • שיער ארוך: לחמניות Leia גדול “יופי לארוחת בוקר” מראה לנו איך היא לחתוך את החלק העליון של גרביים כדי לעזור גדול, לחמניות Leia רכות.
04
של 06

כתר של צמות

ליה Hoth Hair

התספורת של ליה.
לוקאספילם

ב “האימפריה מכה שוב,” Leia debuts חדש מחפש את כל הסרט. הראשון הוא עטיפה של צמות כי להרחיק את שערה מתוך פניה בזמן שהיא מכוונת את החיילים רבל גורם לה לברוח מ Hoth. צמות הכתר האלה כרוכות מאחורי אוזניה וכל הדרך סביב ראשה.

Hoth Braid Tutorial מראה לנו כיצד ליצור צמות Leia בסרטון המהיר הזה. אתה צריך כמה להקות שיער וסיכות בובי למראה זה.

05
של 06

ספורטי קלאוד סיטי בריידס

ליה Cloud City Braids

צמות יפות ופונקציונליות בעיר קלאוד סיטי.
לוקאספילם

זה עשוי להיות אחד נראה הכי קל ליצור עבור ליה. העיר קלאוד תסרוקת היא למעשה שלוש ponytails שונים; שני על הצדדים כי הם קלועים, ואחד באמצע כי הוא מעוות לחמניה.

Leia ב- Cloud City: סרטון זה מציג לנו את ערכת השעונים הבסיסית של Cloud City. זו הטכניקה הנכונה, אבל שערה קצר בהרבה מזה של ליה.

06
של 06

שפחה Leia למעלה לעשות

עֶבֶד Leia Hair Tutorial

צמה הארוך של העבדים של ליה.
לוקאספילם

עם לחמנייה גדולה וצמה מתפתלת, התסרוקת הזאת הוטלה על ליה על ידי ג’אבה האט. הצמה היתה אמורה להיות מפתה ומרמזת. ליה, כמובן, שנאה את התספורת הזאת, משום שהיתה סמל לתפקידה החדש כרכוש של ג’אבה.

עבדים Leia שיער שיער: כאן, תלמד כיצד ליצור תחילה את לחמניה גדולה, ולאחר מכן את הצמה התלוי משוחק על ידי ליה ב Lair של Jabba.

No Replies to "דיי הנסיכה Leia לחמניות ועוד תספורת הדרכות"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  + 3 = 13