בחירת יום מבורך להכריז, "אני עושה!" | insightyv.com

בחירת יום מבורך להכריז, “אני עושה!”

בחירת יום מבורך להכריז, "אני עושה!"

במשך מאות שנים, גורל תאריך החתונה נקבע על ידי שאמאן הכפר. מאסטרולוגים רומיים וממגיני עתידות יוונית למיסטיקנים יהודים ולמנציני עתידות סינים, השתמשו המנהיגים הרוחניים החכמים בכל שיטה, החל ממעיים חזירים לכוכבים, כדי לשוות את היום המזל ביותר לזוג להתחיל את המסע החדש שלהם יחד.

בעוד שתאריכי החתונה המודרניים ביותר נובעים מסיבות מעשיות כגון מיקום, אקלים וזמינות מקום מפגש, עשרות תרבויות ברחבי העולם ממשיכות להסתמך על מסורות עתיקות המסייעות להן לבחור תאריך חתונה מוצלח.

יש גם כמה ימים טאבו דתיים לקיום חתונה זוגות חייבים להימנע רגיש.

סין

במשך יותר מ -5,000 שנה, התייעצו מזכרי ההון הסינים בטונג צ’ינג כדי להבטיח שהזוגות יהיו התאמה מושלמת זה לזה, כמו גם לבחור תאריך ושמחה מזויפים. זה לוח שנה אסטרולוגי עתיק, אשר בעל מבנה על פי שלבי הירח, גאות ושפל הכוכבים, מספק סימנים של מזל או מצוקה בזמנים מסוימים.

אתה יכול לצפות נישואים להרקיע במהלך הירח השנה של הכבשים, אשר משתרע על 19 פבואר 2015, עד 7 פבואר 2016. זה סימן רגשית, שהוא השמיני של גלגל המזלות הסיני, מאותת על שנה מקרית, אחד כי הוא מלא רומנטיקה, חקר, חוכמה ושגשוג. זה הזמן להתמקד במשפחה, כדי לתקן ולהתקדם במסעות חדשים בחיים. זוהי גם שנה של יין וין, אשר ushers הצמיחה וההרמוניה, ואת צבע בר מזל הוא ירוק.

 

בהתאם תאריכי הלידה הפרט של בני הזוג, ישנם עשרות ימי חתונה מבשר טובות זמין 2015 ו 2016 להתחתן. כדי למצוא את תאריך החתונה שלך על פי לוח השנה הסיני, אתה יכול לרכוש את הגירסה הנוכחית של טונג שינג או להוריד את היישום בחינם iTunes.

יפן

את Koyomi אולי להחזיק מעט להשפיע על חיי היומיום של החברה היפנית המודרנית, אבל את לוח השנה אסטרולוגי עתיק עדיין התייעץ כדי לקבוע את הימים הטובים ביותר כדי לשלוח את ההזמנה לחתונה כדי לקשור את הקשר.

האביב והסתיו חתונות הם הפופולריים ביותר, רוב הנישואים מתוכננים ליום ראשון או לאומי החג כאשר עסקים סגורים. הבעיה היא כי כמה ימים חתונה מזל – או טאיאן או Tomobiki – ליפול במהלך הזמן הזה, כך המקומות הספר במהירות לאחר לוח השנה החדש lunisolar הוא שוחרר ב -1 בינואר.

זה אולי נשמע מסובך, אבל ימים טאיאן ו Tomobiki הם למעשה קל לחשב. סנסו, יום המציע מזל טוב לפני הצהריים, מתחיל ב -1 בינואר. למחרת הוא Tomobiki, יום טוב לחתונות, בעוד למחרת, Senbu, מציג אחר הצהריים בהצלחה. היום הרביעי, Butsemetsu, הוא היום הכי מזל כי זה היום בודהה מת. עם מקדשים רבים Shinto נסגר ליום, חתונות לעתים נדירות יתקיים. היום החמישי המזל, טאיאן, הוא הבחירה הפופולרית ביותר לחתונות, והיום השישי, Shakko, מספק רק שתי שעות חיוביות מ 11 בבוקר עד 1:00..

אלה שישה ימים rokuyo לסובב כל חודש, כך רצף מתחיל עם Tomobiki ב 1 בפברואר, Senbu ב 1 במרץ וכן הלאה. התבנית חוזרת על עצמה במחצית השנייה של השנה, מיולי עד דצמבר.

הינדו

בעיקר בהומור הוריהם, בימים אלה זוגות הינדים צעירים תגיע כפי שהם להתייעץ Jyotish לפני בחירת תאריך הנישואין.

פקטורינג בתרשים הלידה המורכבים של 36 נקודות ומיקום החתונה, האסטרולוג משתמש ב- Panchangam, לוח השנה האסטרולוגי ההינדי, כדי לקבוע את יום החתונה הטוב ביותר. 

Panchangam למעשה מספק ימים מזל יותר בפחות זמן מאשר טונג Shing מאז החזקת חתונה הינדית במהלך Chaturmas הוא טאבו. העונה הגשומה המקודשת מתרחשת בין 27 ביולי ל -22 בנובמבר 2015. חודשים אלה מוקדשים לתפילה, כפרה והשתתפות בפסטיבלים רבים כמו האלים לקחת מנוחה שנתית שלהם, הידועה בשם היוגה נידרה.

יהודי

חתונות האביב והקיץ מועלות בתרבות היהודית, אך מציאת תאריך מתאים שגם הוא משמח הוא מסובך. כמו יום מנוחה המנדט, חתונות יהודיות לא מתוכננים בשבת מיום ראשון עד שישי ביום ראשון.

עם זאת, טקסים פשוטים המסתיימים לפני רדת יום שישי מותר. מאז ההכנות לא יכול להתקיים עד שבת הסתיימה, אירוח חתונה בערב שבת הוא מסובך.

להתחתן ביום ראשון, כמו גם ביום שלישי, אשר נחשב יום טוב כפליים, הוא האמין לברך את הנישואין עם אושר ושגשוג. זה גם נחשב בר מזל לקשור את הקשר תחת הירח שעווה, אשר מתרחשת במהלך 15 הימים הראשונים של כל חודש. כל החודשים פברואר ודצמבר הם נכונים כמו ארבעת הימים שלאחר יום כיפור.

ההנחיות הדתיות דורשות השתתפות מלאה בשמחת החגים. כתוצאה מכך, חתונות מוגבלות מן המתרחש ביום הקודם או בחג יהודי גדול, כמו גם במהלך הספירה של 49 ימים של עומר בין חג השבועות בחודש מרץ ועשרת ימי תשובה בין ראש השנה ויום כיפור.

טקסי נישואין יהודיים אסורים גם בימי הצום הרבים המתרחשים במהלך השנה וכן בשלושת השבועות שקדמו לתשעה באב, שמתחילה בשקיעה ב -25 ביולי 2015, ב -13 באוגוסט ב -2016 וב -31 ביולי 2017.

No Replies to "בחירת יום מבורך להכריז, "אני עושה!""

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 1 = 2