איזו היא הטובה ביותר: קרן, BB, או קרם CC – insightyv.com

איזו היא הטובה ביותר: קרן, BB, או קרם CC

ישנן מספר אפשרויות בסיס שונות בחוץ עם כל כך הרבה רמות משתנות של כיסוי. מאת אור גוונים כי אפילו את צבע העור, כדי יסודות כיסוי מלא לא משנה מה העדפת האיפור שלך, אתה בהחלט תוכל למצוא אותו. לפני שאתה הולך לחפש את המוצר הנכון, חשוב לדעת את ההבדל בין סוגים מסוימים, כך שאתה יודע למה לצפות. הנה מדריך מהיר, קל יסודות, cc ו BB קרמים:

קרן

המוצר הטוב ביותר כדי לעזור אפילו את צבע העור ולתת כיסוי מלא, קרן כבר משכלל העור במשך מאות שנים, חברות איפור יש כברת דרך ארוכה בשיפור הקרן כדי להקל על השימוש. הקרן היא עבה יותר קרמים בעקביות, מגיע במגוון של גוונים עבור כל גווני העור השונים, והוא יכול לשמש ללבוש יומיומי או כאשר אתה מתלבש לאירוע מיוחד. יש לה כמה רמות של כיסוי, מ טהור כבד, אבל את sheerest הוא יותר כיסוי מאשר creams בדרך כלל מספקים. אתה יכול גם למצוא בסיס שמתאים לצרכים הספציפיים שלך: אם יש לך עור יבש יש נוסחאות לחות, אם יש לך עור בוגר יש אנטי אייג ‘ינג נוסחאות, וכן הלאה. בעוד שרוב הנשים משתמשות ספוגים או האצבעות שלהם, הדרך הטובה ביותר ליישם קרן היא עם מברשת. מברשת תערובות את האיפור הטוב ביותר נותן לך כמות אפילו של כיסוי על פני כל.

לראש המוצר מבחר: Giorgio Armani זוהר קרן משי, שעון חול Vanish חלקה סטיק

עצה יישום: התחל החלת קרן באזורים בעייתיים יותר, כגון סביב האף הראשון שבו הוא יכול נוטים לקבל אדום ולאחר מכן למזג את כל שאר תחומי הפנים כדי להבטיח הכל מכוסה.

החל במרכז הפנים שלך היא דרך מצוינת לכסות אזורים בעייתיים לפני כל דבר אחר. 

קרם לחות

קרם לחות הוא מהיר וקל לשימוש ומספק כיסוי קל למראה טבעי, טרי. הוא מכיל מעט צבע לחות ובדרך כלל sunscreen. אם העור שלך הוא די גדול ואתה לא צריך הרבה כדי לכסות, קרם לחות עשוי לעבוד בשבילך. השתמש באצבעות שלך או במברשת הבסיס כדי להחיל את קרם לחות. מברשת ייתן לך יישום מדויק יותר.

לראש העמוד מבחר המוצרים: ג’וזי מרן ארגן לחות יומיומית SPF 47 מגן + פרפקט מושלם, 20 Tarteguard 20 קרם לחות רחב Spectrum SPF 20

קרם BB

מקורו באסיה, מוצר זה מייצג שונים עבור “יופי” או “בלם פגם”. זה משמש אפילו את צבע העור ואת פגמים נכונים. לאחר ההשקה של מוצר מסוים זה, חברות רבות החלו בהדרגה את קרם לחות כי קרם BB מכיל הרבה יותר יתרונות אבל עדיין קל לשימוש ומספק כיסוי קל. קרם BB הוא בהיר יותר מאשר כיסוי קרן רגילה אבל עבה יותר קרם לחות. קרמים BB יכול לפעמים מכילים מסנן קרינה, אבל המרכיבים העיקריים שלהם הם נוגדי חמצון כדי לסייע בהגנה על העור מפני רדיקלים חופשיים ופגיעה זיהום.

בצד השלילי, אתה בדרך כלל רק למצוא גוונים של קרמים BB; אתה עלול למצוא שניים עד ארבעה גוונים של BB קרם בכל מותג מסוים, ואילו ייתכן שיש מ 6 עד 40 גוונים קרן לבחירה. כדי להחיל BB קרם, לשים קצת על המצח, הלחיים, האף, הסנטר שלך ואת תערובת עם האצבעות, ספוג רטוב, או מברשת הבסיס.

למעלה מבחר מוצרים: Smashbox מצלמה מוכן BB קרם SPF 35, Clinique אקנה פתרונות BB Broad Spectrum SPF 40

CC קרמים

CC creams הם האחרונים להשיק. ידוע גם בשם “צבע מתקן” או “שליטה צבע,” הם קלים יותר קרם BB או קרן. רוב קרמים CC יש מרקם רך, מוקצף כי הוא אור אוורירי. הרעיון מאחורי קרם CC טוב הוא אפילו את blotchiness, אדמומיות, או פיגמנטציה גבוהה של העור תוך הוספת מרכיבים כמו ליקופן כדי להרגיע אדמומיות וויטמין C כדי לקדם את הקרינה.

CC creams לתת לך איפור מכוונת טיפול, כי הן מגנה ומשחזר, יחד עם החלקת את העור עם הטון כיסוי טהור. CC קרם עובד היטב כמו פריימר מתחת לקרן. על ידי כך, אתה לגמרי אפילו את צבע העור תוך הוספת אנטי אייג ‘ינג ו hydrating הטבות. רק כמות קטנה של בסיס מעורבב על הדף ייתן לך מושלם, airbrushed לסיים כי תימשך עוד לאורך כל היום. כמו עם קרם BB, תוכלו למצוא רק כמה גוונים לבחירה במוצר זה. החל קרם CC באותו אופן שאתה עושה BB קרם.

למעלה מוצר מבחר: IT קוסמטיקה העור שלך אבל עדיף CC קרם, Supergoop! קרם יום יומי

No Replies to "איזו היא הטובה ביותר: קרן, BB, או קרם CC"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.