מה אביזרים אני צריך ללבוש עם שמלה אדומה? | insightyv.com

מה אביזרים אני צריך ללבוש עם שמלה אדומה?

מה אביזרים אני צריך ללבוש עם שמלה אדומה?

כאשר accessorizing שמלה אדומה, חשוב לזכור כי השמלה בצבע מודגש עושה הצהרה חזקה בפני עצמה. כמו כן, אדום יכול להיות צבע קשה זוג גוונים אחרים עם. הפתרון הטוב ביותר הוא לשמור על אביזרים פשוטים. זה, כמובן, לא אומר מה אתה משתמש כדי accessorize צריך להיות משעמם.

נעליים ותיקים

במשך היום, משאבות עירום לספק פתרון עמיד בפני טיפש. נעליים שחורות גם לעבוד, אבל לעתים קרובות נראה קשה וחמור. נעליים מתכתי, כמו זהב או כסף הן חלופות נהדרות עבור הערב והוא יכול להוסיף כמה חבטות עדינות כדי שמלה מבריקה מאוד.

עבור תיקי יד, עליך לבצע את אותם הכללים בעת ביצוע הבחירה.

תכשיטים וצעיפים

עבור תכשיטים, שוב, פשוט תמיד טוב יותר. זהב וכסף עזרים תמיד בחירה מצוינת. אם אתה רוצה ללבוש צעיף, נסה צעיף מודפס המשלב גוונים של אדום בהדפסה. צבע אחד ייתכן שתרצה להימנע לובש הוא ירוק, אלא אם כן זה החגים ואתה הולך על נושא חגיגי.

צבעים אתה יכול ללבוש עם אדום

אם אתה רוצה להוסיף צבעים אחרים השמלה האדומה שלך, גוונים נוספים שאתה יכול לשקול הם חיל הים, חום ואפילו סגול.

אתה גם רוצה לוודא אדום מתאים לך. אין ספק, אדום הוא צבע זה קורא הרבה תשומת לב הלובש. אמנם זה מיתוס כי מכוניות אדומות להיכנס לתאונות דרכים יותר כרטיסים במהירות מופרזת, אדום הוא צבע זה מקלות בעין והוא יכול למעשה לשנות את האופן שבו אתה רואה צבעים אחרים.

כמות האדום אתה צריך ללבוש הוא באמת שאלה סובייקטיבית כי אין תשובה המשרד האמיתי. חשוב לשקול את כל הנקודות לעיל ותמיד לחשוב על מה המטרה שלך היא לאירוע.

אם אתה נמצא במצב שבו אתה צריך להיות מנהיג, או להראות לאנשים רעיונות חדשים, אדום עשוי להיות צבע מעורר תחושה של אמון אצל אחרים. אם אתה במצב שבו אתה צריך למכור מישהו על רעיון, או משא ומתן על משהו שאתה רוצה, אדום עשוי להיות משהו שגורם להחמרה של אדם אתה מתעסק.

אם אתם מחפשים להתבלט והוא יכול להתמודד עם כל תשומת הלב האדומה עלולה לגרום כאשר אתה לובש את זה, ואז לובש אדום יעמוד הציפיות שלך.

No Replies to "מה אביזרים אני צריך ללבוש עם שמלה אדומה?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 8 = 2