8 הגהות השפה הטובה ביותר לקנות בשנת 2018 | insightyv.com

8 הגהות השפה הטובה ביותר לקנות בשנת 2018

אנו מחויבים לחקור, בדיקה, ואת recommending המוצרים הטובים ביותר. אנו עשויים לקבל עמלות מרכישות שבוצעו לאחר ביקור בקישורים שבתוכן שלנו. למידע נוסף על שלנו תהליך סקירה. 

כשמדובר קניות עבור מבריק שפתיים, לכולם יש העדפות שונות. חלקם לא אוהבים שפתון מבריק בגלל כמה דביק זה יכול להיות, בעוד אחרים חשים כי זה יכול להיות גם ייבוש על השפתיים שלהם. לא כל הגהות השפה נוצרות שוות וישנן כל כך הרבה אפשרויות, החל נוסחאות מתוחכמות לארוזים ארוזים. אם אתה stumped על איזה סוג אתה אולי כמו נתקל בבעיות לנווט את כל הסוגים השונים של הגהות שפתיים בשוק, אל ייאוש: אנחנו כבר מסורק את האינטרנט כדי למצוא את ההגה הגוונים הטובים ביותר הזמינים.

המשך לקרוא כדי ללמוד עוד על הגהות השפה הטובה ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו.

Fenty BEAUTY BY RIHANNA Gloss Bomb Universal Lip Luminizer

באדיבות ספורה

ריהאנה יצרה את “יופי העושר” כדי להביא יותר גיוון והכללה לתחום היופי. עם הלקוחות שלה בראש, ריהאנה פיתחה את זה מבריק שפתיים להיות צבע אוניברסלי זה נראה מדהים על כל גווני העור ו undertones. הגוון העירום הוורוד משלים את כל גווני העור, ללא תלות באור כהה או כהה. זה הנוסחה הלא דביק גלישה על השפתיים שלך עם מבט מבריק נוסף, בעוד גם moisturizing עם חמאה שיאה infused כי הוא חדור בנוסחה. תוספת של כף הרגל הרגל גדול applicator בוחרת את הסכום המושלם של המוצר, מה שהופך את היישום משב רוח בעוד מינימלי עדיין- luxe אריזות ייראה נהדר שלך איפור אוסף או בתיק שלך.

Rihanna גם עשה את המוצר הזה אכזריות חינם ללא פרבנים, סולפטים, פתלטים. בנוסף, מוצר זה יש מעל 3,000 ביקורות חמש כוכבים על ספורה, אז אתה יודע שזה קהל מועדף.
יותר ”

No Replies to "8 הגהות השפה הטובה ביותר לקנות בשנת 2018"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    8 + 2 =