כיצד לבחור את הטוב ביותר נעליים עבור החתונה שלך – insightyv.com

כיצד לבחור את הטוב ביותר נעליים עבור החתונה שלך

מציאת הנעליים של הגברים הנכונים לחתונה צריכה להיות כרוכה יותר מאשר רק הולך לארון ו מאבק את אלה שישבו הארוך. חתונות התפתחו הרבה בעשור האחרון; הם לא כולם בכנסייה שבו הבחירות שלך בסגנון הם מוגבלים מאוד. לא משנה היכן הם נמצאים, אתה רוצה להיראות טוב, להיות מכובד ויש לי כיף.

הנה כמה אפשרויות נעליים עבור חתונות עם מיקומים שונים וערכות שיסייעו לך לבחור את נעלי הגברים הנכונים ללבוש.

נעלי גברים הטוב ביותר ללבוש שחור עניבה חתונה

אם אתה הולך לחתונה עניבה שחורה, הדבר היחיד ללבוש הוא טוקסידו ואת הנעליים השמלה הנחמדה ביותר שיש לך. נא לא ללבוש את נעלי הפלסטיק מחורבן שמגיע עם טוקסידו שכור. אתה אף פעם לא יודע מי עוד לבש את הנעליים האלה תוכל להחליק בזמן ביצוע הארנב על רחבת הריקודים – להגדיל את האפשרות של וידאו מביך YouTube.

רק לוודא שיש לך לזרוח ממש נחמד על הנעליים שלך לפני החתונה. אם אתה לא מרגיש נוח ליטוש נעליים עצמך, למצוא מקצועי.

הנה כמה נעלי שמלה של גברים זה יעבוד היטב עבור חתונה שחורה חתונה.

ג’ונסטון מרפי ‘קירקווד’

נעלי גברים הטוב ביותר עבור חתונה Dressup

שלא כמו חתונה שחורה עניבה, יש לך יותר אפשרויות כאשר לובשת חליפה. למעשה, כאשר אתה מקבל קצת יותר מבוגר ללכת לחתונה זה כנראה המצב הנפוץ ביותר תמצא את עצמך פנימה במקרה זה, אתה רוצה ללכת עם נעלי שמלה כי הם כהים יותר החליפה שלך.

אם אתה בחליפה שחורה, אתה לובש נעליים שחורות, אם אתה לובש חליפת חיל הים יש לך כמה אפשרויות נוספות כגון בורגונדי לשחור. אותם הכללים חלים כאשר לובשים מעיל ספורט ומכנסיים.

הנה כמה אפשרויות טובות מן המחירים הגדולים בוסטון נחמד להסתכל הנעלה נעליים.

נעלי גברים לחוף

חתונות יעד הופכים יותר ויותר פופולרי, והם כוללים לעתים קרובות מקומות אקזוטיים שבהם זוגות להתחתן על החוף.

אם זה נעשה נכון זה אומר שאתה יכול לעזוב את המעיל ואת עניבה בבית. רק בגלל זה חתונה החוף לא אומר שאתה יופיע זוג זוגות כפכפים 3 $, נראה כאילו אתה פשוט בילה את היום בפארק מים. אתה עדיין לובש חולצה נחמד למטה כפתור ומכנסיים קלים אבל לקבל קצת יצירתי עם הנעלה. הנה כמה רעיונות:  

טומי בהאמה “עוגנים משם” סנדלים
נולד ‘Langdon’ סנדלי עור

גברים של נעליים עבור חתונה וגאס

כשאני אומר חתונה וגאס, אני מתכוון “היי חתונה צץ למעלה ולא היה לנו מושג.” אם אתה בעצם הולך לחתונה וזה פשוט קורה בלאס וגאס, אז הכללים האחרים עדיין חלים. אם אתה בבית מאולתר חתונה Vegas, אז לעשות משפט. זה פרא, זה מטורף וזה כיף. לך עם זוג ואנס או קונברס צ’אק טיילורס, ויש לי זמן טוב.

No Replies to "כיצד לבחור את הטוב ביותר נעליים עבור החתונה שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.