איך אתה יכול למצוא את המגפיים עבור שוקיים רחב או לשנות אותם? – insightyv.com

איך אתה יכול למצוא את המגפיים עבור שוקיים רחב או לשנות אותם?

אתחול קניות – קוראים לזה את המקבילה בסתיו של ציד קיץ חשש לצוד. אם יש לך עגלים רחב או אפילו בגודל ממוצע, נעלי עור בגובה הברך הם בכושר קשה. מצא זוג זה בדיוק ברגל, והעגל יהיה חזק מדי. לעלות על גודל העגל עשוי להתאים כמו כפפה, אבל העקב מחליק.

אם אתה אוהב מגפי עור אופנתי או יקר, אבל סגנונות תבחר להשאיר אותך תקוע לתוך הנעליים שלך, הנה כמה דרכים להגיע בכושר טוב יותר מבלי להרוס את המראה מלוטש – או ההשקעה שלך.

אתה יכול למצוא מגפיים עגל רחב, או לשנות את המועדפים שלך עם מרחיבי עגל האתחול.

מדוד את רוחב העגל שלך

כמה רחב אתה צריך המגפיים שלך להיות בשוק? היקף העגל במגפיים נמדד בחלק הרחב ביותר של העגל. קבל קלטת למדוד את החלק הרחב ביותר של העגל שלך בזמן ישיבה ועמידה. סביר להניח שתהיה לך מדידה שונה במקצת בכל אחד מהמיקומים האלה.

לקבלת הדיוק ביותר, לעשות את המדידה בסוף היום ולאחר הלכו לטייל או לרוץ. מדוד בעת לובש את חותלות, גרבונים או צינור אתה הולך ללבוש עם המגפיים.

מחקר רחב עגל מגפיים ועיצובים

התחל על ידי חיפוש באינטרנט עבור “מגפיים עגל רחב” מן המותג האתחול האהוב עליך או קמעונאי. לראות אילו סגנונות יש להם עבור השוקיים. בדוק כל המידות שהם נותנים עבור רוחב עגל ולהשוות אותם עם המדידות שלך. אתה עשוי לגלות שאתה צריך לחפש “מגפיים עגל רחב נוסף.” לא מרגיש רע, זה מונח חיפוש פופולרי מאוד באינטרנט, אתה רחוק לבד.

קניות אתחול – טיפים להתאמה טובה יותר

 • חפש מגפיים עשויים עור רך ולא נוקשה, עור עבה או בד שלא יספק שום לתת.
 • חפש מגפיים שיש להם שרוכים מתכווננת או אבזמים על השוקיים כדי לספק יותר הקצבה.
 • חפש מגפיים עם מוסיף גורמת אלסטית בעגלים.
 • ללכת לקנות את האתחול ללבוש את התחתונים, גרבונים, או צינור אתה תהיה ללבוש עם המגפיים לאחר רכישת אותם.
 • עבור קניות האתחול מאוחר יותר באותו יום. רוב האנשים חווים כמה הרגל והרגל נפיחות עד סוף היום, וזה מבטיח את המגפיים להרגיש טוב בחנות ירגיש טוב כאשר אתה רוצה ללבוש אותם לערב.
 • אם המגפיים שאתה בוחר הם קצת חזק מדי, zip אותם עד כמה שאתה יכול ולנסות ללבוש אותם כמה פעמים כדי לראות אם העור משתחרר. אבל להיות בטוח שאתה יודע את הנעל לחזור מדיניות של קמעונאי או באתר באינטרנט. אתה לא רוצה לעשות טעות יקרה ולא עוד להיות מסוגל להחזיר אותם כי הם כבר שחוקים.

לאחר המגפיים השתנה עם מתיחה או מרחיב עגל Calf

 • אם אתה לא יכול למתוח את המגפיים לבד, אפשרות זולה היא לקבל את המגפיים נמתח על ידי סנדלר, אשר בדרך כלל עובד הכי טוב כאשר אתה צריך רק קצת יותר להתנועע בחדר.
 • Cobblers גם יכול להרחיב את עגלות האתחול על ידי הוספת gasticets אלסטית, בד מתיחה, או התאמת העור עורכים את אורך המגף. אלה מרחיבי עגל אתחול יכול להיות הפתרון ללבוש את המגפיים האהובים עליך.
 • תן לסנדלר שלך לדעת איך אתה מתכנן ללבוש את המגפיים. אם אתה זיווג אותם עם מכנסיים, תוספת התפר או וריאציה צבע קלה על הוספה לא תהיה בעיה. עבור המגפיים תוכל ללבוש עם מיני האהובים עליך, עגל הרחבת הסעד צריך להיות פחות מורגש.

  No Replies to "איך אתה יכול למצוא את המגפיים עבור שוקיים רחב או לשנות אותם?"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.