כיצד להפוך חולצת טריקו לתוך טנק למעלה | insightyv.com

כיצד להפוך חולצת טריקו לתוך טנק למעלה

אבל זה בגלל שחולצת הטריקו שלך מוכתמת ומכווצת (זה קורה לכולנו), או שאתה פשוט מחפש מבט חדש, זוהי דרך לא-כושלת להפוך את החולצה הישנה שלך למוצר אולטרה- טנק חמוד הדף. 

מה אתה צריך:

 • חולצה קצרה
 • מספריים 
 • גִיר
 • (אופציונלי) שרוכי נעל או רצועת הכלים – אתה יכול להשתמש שרוכים או סרט כדי תחרה את הצדדים של החולצה שלך. שרוכים תימשך עוד בשטיפה כי הקצוות לא יתפורר. רצועת הכלים באה יותר צבעים ודפוסים, אם כי, אז לעשות את הבחירה שלך.
 • (אופציונלי) Grommet Punch – אתה יכול להשתמש במספריים כדי להפוך את החורים השרוך ​​שלך, אבל אגרוף grommet הוא שלוש פעמים מהר יותר.
 • שטח הרצפה גדול לעבוד על

עכשיו, בואו נתחיל.

02
של 07

שרוול קטיעה

אֵיך to Make a T-Shirt into a Tank Top

חותכים את השרוולים.
גשם בלנקן

הפוך את חולצתך פנימה החוצה. אתה צריך לראות את התפרים על השרוולים. חותכים את שני שרוולים על הקצה הפנימי של התפר. הקפידו להחזיק את החולצה בשתי הידיים ולסובב את השרוול בזמן שאתה חותך. אל תניח את החולצה שלך שטוח לחתוך את השרוולים, כי אז אתה לא יכול לראות איפה אתה חותך על הגב.

03
של 07

חתך שני

אֵיך to Make a T-Shirt into a Tank Top

חותכים את החלק התחתון של החולצה, משאיר שולי שני אינץ ‘.
גשם בלנקן

חותכים את תחתית החולצה, שני סנטימטרים מהקצה. אתה צריך בסופו של דבר עם לולאה בד. חותכים את הלולאה הזאת באחת התפרים כדי ליצור רצועה ארוכה. עכשיו, לחתוך את הרצועה לאורכו לשני רצועות ארוכות 1 “. אתה יכול להשתמש אלה רצועות תחרה את הצדדים של החולצה החדשה שלך. לחלופין, אתה יכול להשתמש סרט או שרוכים.

04
של 07

עוד חתך קל

אֵיך to Make a T-Shirt into a Tank Top

חותכים את הצדדים של החולצה.
גשם בלנקן

הנח את חולצתך על הרצפה לפניך. עם האצבע שלך, להעריך על סנטימטר מצד שמאל. סנטימטר הוא על המרחק בין קצות האצבעות למפרק הראשון שלך. לא נדרש סרט מדידה! חותכים מהחלק התחתון של החולצה כל הדרך עד לתחתית חור השרוול, להישאר במרחק של סנטימטר מהקצה. חזור עם הצד הימני. אתה צריך להישאר עם סינר כי יש חור הצוואר אלסטי.

05
של 07

ביצוע חורים

עשה a T-Shirt into a Tank Top

הפוך חורים בצד.
גשם בלנקן

ראשית, לשים את הסינר מצחיק יצירה על ולרקוד סביב החדר. כאשר תסיים, להסתכל במראה ולהעריך כמה גדול אתה רוצה את חורי הזרוע. אם אתה מתחיל לשרוך בדיוק איפה החלק התחתון של השרוולים היה אמור להיות, אז אתה תהיה בסופו של דבר עם חורים גדולים ממש זרוע. זה נהדר עבור ימי הקיץ החמים, אבל אם יש לך בתי השחי ביישן, ייתכן שתרצה להתחיל סנטימטר או שניים גבוה יותר. צבוט את הצדדים של החולצה יחד מתחת לזרוע שלך ולהחליט אם אתה צריך להתחיל לשרוך קצת יותר גבוה. כאשר אתה מוצא את המקום הנכון, לסמן אותו עם גיר. אל תלך גבוה יותר מאשר כמה סנטימטרים מהחלק התחתון של השרוול או שזה יהיה חזק מדי!

תוריד את חולצת הטריקו והנח אותה שוב על הרצפה, כשהוא מסדר את הקצה הקדמי והאחורי במקום שבו אתה חותך. מקפלים אותו חצי זרוע אל זרוע ולוודא כי הסימנים הגיר שלך הם אפילו. אם אחד מהם הוא חצי אינץ ‘או כך, לא להזיע, פשוט להתאים אותו כדי להתאים את השני. לפתוח את החולצה שוב כך שהוא שוכב שטוח על הרצפה.

אם אתה משתמש זוג מספריים עבור שלב זה, עליך להיות זהיר כי אתה לא לדחוף את עצמך. כאשר אתה עושה חורים, לא לדקור דרך הבד, במקום לחתוך מעט 1/8 “חריצים משני צידי הבד. התחל את החתך הראשון על קו הגיר שלך ולגמור בתחתית, מה שהופך את החריצים שלך אחד לשני סנטימטרים זה מזה.

(אופציונלי) Grommet Punch: אם בחרת להשתמש באגרוף grommet, לאחר מכן שלב זה ייקח עניין של שניות. גרומטים אגרופים זולים ניתן למצוא בחנות כלי השיט או המקומי שלך וול מארט. התחל בסימן הגיר והשתמש בחבטת grommet כדי ליצור חורים או סנטימטר או שניים סנטימטרים כל הדרך עד לתחתית. ודא שאתה חבטות הן הקדמי והאחורי של החולצה.

לאחר החורים שלך במקום, אתה יכול להתחיל תחרה את הצדדים.

06
של 07

תחרה למעלה טנק חדש שלך למעלה

שלב 5

תחרה את הצדדים.

אתה יכול להשתמש ברצועות מלמטה של ​​חולצה כדי להתחרות בצדדים. רצועות אלה רכות על העור שלך מובטח להתאים את החולצה. אתה יכול, עם זאת, רוצה להשתמש סרט או שרוכים כדי להוסיף עוד פאנק יצירתיות החולצה שלך. למשל, לחולצת הטריקו השחורה שלנו יש לוגו לבן. שימוש shoestrings לבן או סרט יהיה בחירה מצוינת כאן.

קח את הרצועה ואת החוט אותו דרך שני חורים העליון שבו סימנת עם גיר שלך. לגעת את הקצוות של רצועת יחד ולעצור עד שמצאת את באמצע רצועת שלך. המשך לחצות את החוט דרך החורים, כל הדרך למטה לתחתית. לקשור את הקצוות בקשר. אם אין לך מספיק רצועות כדי להגיע לתחתית, אל תדאג. חולצות אלה נראים טוב אם יש להם כמה חורים לא laced בתחתית. חסום את הצד השני באותו אופן ונסה על החולצה החדשה שלך, מצויד.

07
של 07

חולצה טנק למעלה עצות

אֵיך to Make a T-Shirt into a Tank Top

וריאציה: השתמש ברצועת הכלים או ב Shoestring.
גשם בלנקן

כמו כל פרויקטים DIY נהדר, אתה יכול להוסיף וריאציות משלך חולצה זו כדי לקבל את ההתאמה הטובה ביותר ואת הסגנון. 

 • השתמש כמה סרט נוסף או גזרי חולצות לעשות שני 4 “ארוך, 1” רצועות רחב. לקשור את אלה סביב הכתפיים של הטנק כדי ליצור כתפיות קטנות יותר.
 • אם החולצה שלך עדיין רופפת מדי אחרי שרוכים אותה, לעולם אל תחשוש; פשוט לפתוח את הצדדים ולנסות שוב. הגדר את רצועות הצידה ואת לחתוך עוד אינץ ‘של כל צד. הפוך חורים חדשים בכל צד ותחרה אותו שוב.
 • אם אתה עושה את החולצה שלך קטן מדי, אל תדאג. שחרר את הרצועות בכל צד כדי ליצור מראה משוחרר רופף המציג מעט עור בכל צד. אם אתה לא מרגיש נוח עם מראה כי העור הרבה, אז זו הזדמנות מושלמת להתהדר מיומנויות שכבת שלך. לבש חולצת בובה ארוכת שרוולים או מתחת לתינוקות שמתחממת במיכל הטריקו החדש שלך. נסה להתאים את החולצה שמתחת ללוגו על החולצה שלך.

No Replies to "כיצד להפוך חולצת טריקו לתוך טנק למעלה"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  31 + = 35