מה זה איילט? גלה כאן – insightyv.com

מה זה איילט? גלה כאן

עפעף הוא חור כי הוא אגרוף לתוך החלק העליון של הנעל המאפשר שרוכים להיות מתוברג. עיניות הם חיזקו בדרך כלל עם מתכת או פלסטיק grommet המכסה את החורים ומונע התפוררות. הם גם מספקים משטח חלק שדרכו שרוכים הם מוזנים בקלות והם אחראים למעשה לשמירה על הנעליים יחד על הרגל.

בצורתם הפשוטה ביותר, לולאות הן חורים.

בין אם הם מחוזקים עם פלסטיק או מתכת grommet תלוי בסגנון הנעל. נעליים מסוימות, כמו נעלי התעמלות או נעלי שמלה, עשויות עור ולא יתמוטטו מחורי העפעפיים, ולכן הן אינן זקוקות לגרומט, אבל נעל עשוי בד או בד דומה עשוי להתפורר ולצרכים חיזוק נוסף.

עיניות לא מופיעות רק בהנעלה. כל אביזר או פריט לבוש שמכסה שרוכים, סביר להניח שהוא מכיל גולות מקושטות, כגון מחרוזת שמתחילה או מתירה את מכסה המנוע של סווטשירט או סגירת תחרה של תיק.

סוגי עיניות:

  • מְחוֹרָר: את חבטות אגרוף הוא סוג השכיח ביותר של איילט. זה נראה נעלי התעמלות ונעליים. את העין הוא אגרוף לתוך העליון של הנעל והוא מחוזק בדרך כלל עם טבעת פלסטיק או מתכת. אגרופים אגרוף הם סוג מאופק ביותר של לולאות, מה שהופך אותם המתאימים ביותר עבור נעלי שמלה. ובכל זאת, אפילו עם חיזוק של grommet מתכת, אגרופים אגרוף יכול לקרוע עם הזמן.
  • קרומי שחייה: סוג זה של איילט מופיע בעיקר בנעלי ריקוד קל ונעלי רכיבה, במקום נעליים יומיומיות. לולאות רשתיות הן לולאות קטנות של בד שנתפרו לנעלי הנעל. השרוכים משורשרים. בגלל העפעפיים עשויים בד, עם זאת, יש להם נטייה גדולה יותר לקרוע החוצה, אשר יכול להתרחש לאורך זמן עקב שימוש כבד, או אם השרוכים הם משכו בטעות חזק מדי.
  • טבעת D: D-ring eyelets הם כמו גרסת כוח תעשייתי של eyelets. הם כבדים והם מופיעים בנעליים כבדות, כמו נעלי עבודה. נעליים לעתים נדירות מכילים רק D-ring eyelets. הם בדרך כלל הוסיף את השורות האחרונות של לולאות לעבר הקרסול, כי הם מאפשרים את הנעל להיות נעשה הדוק יותר או רופף עבור התאמה אישית יותר.
  • מָכוּר: כמו לולאות D- טבעת, לולאות מכורבלות מופיעים בדרך כלל בשורות האחרונות של לולאות. ניתן למצוא נעלנים מקושטים בנעליים מזדמנים, אך הם מופיעים לרוב בנעליים כמו נעלי עבודה, נעלי הליכה, ומחליקי קרח. הם גם הרבה יותר קל תחרה מאשר סוגים אחרים של eyelets. פעמים רבות מחוברת לולאה מחוברת אל איילט אגרוף מסורתי שנותן ללבוש את האפשרות של סלילה השרוכים סביב ווים או השחלה אותם דרך.

No Replies to "מה זה איילט? גלה כאן"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.