דרכים יצירתיות לומר "אני אוהב אותך" | insightyv.com

דרכים יצירתיות לומר “אני אוהב אותך”

הטלת פצצת ה- L על מישהו יכולה להיות דבר מפחיד. מהי הדרך הטובה ביותר לומר “אני אוהב אותך” – או אומר את זה אפילו את הצעד הנכון בשבילך? קבל “אני אוהב אותך” ייעוץ עבור כל תרחיש, בין אם זה בפעם הראשונה שלך אומר את זה או את עשרת המיליונים הזמן.

דרכים יצירתיות לומר "אני אוהב אותך"

תמונות של גטי

אם אתה נמצא במערכת יחסים ואתה מרגיש כאילו אתה מאוהב – אף על פי שאף אחד מכם לא השתמש במילה L עדיין – אז הגיע הזמן לשים את הרגשות שלך על הקו. תוכנית לרגע אינטימי כאשר אתה לבד עם אחד את השני. תסתכל בעיניים של מתוקה שלך בשקט, לומר את המילים קסם. אם אתה שומע אותם בחזרה, יש לך מזל! 

אם הם לא אומרים “גם אני אוהב אותך, “זה עדיין בסדר. אתה יותר טוב לחשוף את הרגשות שלך מאשר מסתיר אותם להיפגע לאורך הקו. חוץ מזה, רק בגלל שמישהו לא אוהב אותך נכון לרגע זה לא אומר שהם לא ירגישו את זה מאוחר יותר.

02
של 06

אם אתה ביישן מדי להגיד את זה

אם אתה מרגיש ביישן מכדי לבוא ישר ולומר “אני אוהב אותך” על הפנים של החבר שלך או של חברה, זה בסדר. חכה עד שתהיי לבדך, ואחרי נשיקה רכה, איטית, לוחש אותה באוזניהן. אתה יכול גם לכתוב את זה פתק להחליק אותו לתרמיל שלהם או ההלבשה.

אבל אני ממליץ בחום להגיד את זה בקול רם, על הפנים שלהם.  כל אחד מקבל קצת עצבני אומר “אני אוהב אותך” בפעם הראשונה – זה מגיע עם השטח. ובתקווה, אתה תהיה גמול עבור כל הפרפרים האלה בבטן כאשר הם אומרים את המילים בחזרה אליך.

03
של 06

אם כבר אמרו לך את זה

אם הם כבר אמרו לך שהם אוהבים אותך ואתה מרגיש אותו דבר, תן להם לדעת מיד. אם אתה יכול, להגיד את זה מיד אחרי שהם עושים. אם זה כבר עבר, אז תגיד להם בפעם הבאה שאתה ליד אותם עם אף אחד אחר בסביבה. 

תגיד, “אני רוצה שתדע שאני אוהב אותך גם אני מצטער שלא אמרתי את זה קודם – רק רציתי לחכות עד ____”. למלא את הריק עם מה שמתאים למצב שלך: “… הזמן היה נכון;” “… הייתי בטוחה שגם אני הרגשתי את זה”. “… אני יכול סוף סוף להגיד את זה בקול בלי להשתין את המכנסיים שלי מתוך עצבנות.” (אתה מבין את הנקודה).

04
של 06

אם אתה כבר אמר את זה כבר חבורה

לאחר זמן מה, אלה שלוש מילות הקסם יכול להתחיל להישמע כמו קלישאה. נסה כמה דרכים יצירתיות אלה לומר שאני אוהב אותך:

 • כתבו להם שיר אהבה קצר, מטופש.
 • צייר “אני אוהב אותך” קריקטורה ולהסתיר אותו במקום שאתה יודע שהם ימצאו אותו.
 • לאיית את זה בספגטיו ולצלם.
 • תן להם עיסוי לאיית אותו על הגב שלהם, מכתב במכתב.
 • להקדיש להם שיר ברדיו ולוודא שהם מתכוונים להקשיב.
 • תן להם רשימה של 10 דברים ספציפיים שאתה אוהב עליהם (או אפילו יותר, אם אתה יכול לבוא איתם).

אבל לא לזלזל בחשיבות של פשוט פשוט אומר את המילים. לפעמים אין דבר טוב יותר לשמוע מאשר “אני אוהב אותך” לחש באוזנך.

05
של 06

אם אתה לא במערכת יחסים

אם אתה מרגיש שאתה מאוהב במישהו שאינך יוצא איתו – כמו המעוך שלך, או החבר הכי טוב שלך – אז אל תצא ותגיד, “אני אוהבת אותך”. אלה מילים גדולות שעשויות בסופו של דבר להפחיד את האדם. במקום זאת, תן להם לדעת את הרגשות שלך בדרכים מתוחכמות יותר על ידי לפלרטט איתם, או לקחת את הצעד ולשאול אותם החוצה. שמור את הדברים האמיתיים, אחרי שאתה מקבל להכיר אחד את השני טוב יותר.

06
של 06

אם אתה לא בטוח אם אתה אוהב אותם

אם אתה לא בטוח אם אתה באמת מאוהב, אז לא אֵיִ פַּעַם תגיד “אני אוהב אותך.” במקום זאת, למשל, “אני באמת אוהב לבלות איתך, אבל אני לא מוכן לקרוא לזה אהבה, אבל אולי זה יהפוך יום אחד לאהבה”. אבל לשקר ואומר “אני אוהב אותך” עכשיו יפגע בהם בהמשך הדרך – אפילו יותר מאשר אם אתה אומר להם את האמת.

עודכן על ידי Keisha הווארד, מומחה העשרה נוער. 

No Replies to "דרכים יצירתיות לומר "אני אוהב אותך""

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  77 + = 80