כיצד להמיר נעליים של גברים ונשים – insightyv.com

כיצד להמיר נעליים של גברים ונשים

תמונה זו: אתה מסתובב בחנות נעליים כאשר אתה נתקל ה זוג מושלם של נעליים. אבל יש רק בעיה אחת. הם נעלי גברים ואתה אישה, או להיפך.

גודל הנעליים של גברים ונשים שונה במקצת; גודל 8 בנעלי גברים אינו זהה לגודל 8 בנעל נשים. לדעת את גודל נלווה יכול לתת לך הרבה יותר אפשרויות, במיוחד אם הרגליים הם רחב עבור אישה או צר עבור גבר.

באופן כללי, נשים עם רגליים רחבות יכול למצוא התאמה טובה יותר זוג נעלי גברים, כי הנעליים של גברים נעשים ברוחב רחב יותר, ואילו גברים עם רגליים צרות יהיה כמו כן למצוא נעליים שמגיעים רוחב צר במידות של נשים. ויש יותר נעליים בטווח הקטן יותר בגדלים של נשים ובחירות גדולות יותר בגדלים גדולים יותר בנעלי גברים, כך שאם גודל הנעליים שלך נופל על הקצוות האלה עבור המגדר שלך, ייתכן שתמצא גם מבחר גדול יותר אם אתה מחשיב גם נעליים להיפך מִין.

אז אם אתה מחפש סגנון יוניסקס כמו זוג נעלי ספורט, oxfords, נעליים או סנדלים משמעותיים, אתה יכול למצוא זוג שמתאים יותר אם אתה מטיל רשת רחבה להסתכל מסביב סגנונות המשווקים עבור המין השני.

גברים ונשים גודל הנעל

המרת גברים לגדלים הנעל של נשים היא פשוטה למדי. אם אתה אישה, באופן כללי, אתה צריך לחסר שני גדלים מן הנעל שלך נשים בארה”ב גודל.

אם אתה גבר, הוסף שני גדלים מגודל הנעליים של גברים בארה”ב. לדוגמה, נניח שאתה בגודל 8.5 של נשים בארה”ב. בן לוויה של גברים בארה”ב שלך הוא 6.5.

עם נעלי ספורט, להחסיר גודל וחצי אם אתה אישה ולהוסיף גודל וחצי אם אתה גבר. אם אתה לובש מידה של 8.5 לנשים בארה”ב, סביר להניח שתמצא התאמה נוחה לנעלי התעמלות בגודל 7 של גברים בארה”ב.

מציאת ההתאמה הנכונה

הנחיות המרה אלו עשויות להיות שימושיות, אך הן עדיין כללי כלליים מאוד. המרות להשתנות לא מעט מן המותג למותג ואפילו בין סגנונות שונים של נעליים שנעשו על ידי אותה חברה. לכן השתמש בהמרות האלה כנקודת התחלה. איך הנעליים מתאים עדיין הוא מה קובע את הגודל הנכון.

מנסה זוג נעליים על החנות היא הדרך הטובה ביותר למצוא התאמה מושלמת עבור כל סוג של נעליים. אם אתה קניות באינטרנט אתה לא צריך את זה מותרות, אז הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות הוא למדוד את הרגליים ולאחר מכן להשוות את זה עם תרשים גודל המסופק באתר. אבל זה לא רק לגבי אורך מאז נעלי גברים נוטים להיות רחב יותר מאשר נשים ונשים צרות יותר של גברים. אם אתה אישה בגודל של הנעל הוא 6.5, למשל, אתה עלול למצוא אתה צריך לרדת חצי או גודל מלא כדי לקבל את הזכות להתאים אם הנעל היא רחבה מדי. כמו כן, מומלץ להזמין שני גדלים שונים של הנעליים, כך שתוכל להשוות את ההתאמה, אך לפני הזמנת כל דבר, ודא שביצעת בדיקה יסודית של מדיניות ההחזרה של החנות. 

No Replies to "כיצד להמיר נעליים של גברים ונשים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.