את 10 Hoted אדידס גבוה למעלה נעלי – insightyv.com

את 10 Hoted אדידס גבוה למעלה נעלי

מחפש לקנות זוג hottest גבוהה העליון נעלי ספורט יכול לקנות? הנה רשימה מתוקה ופשוטה של ​​צמרות אדידס החמים ביותר שם בחוץ היום. אתה יכול למצוא את רוב אלה סגנונות אדידס קלאסי בצבעים שונים וחומרים אם אתה מחפש מספיק קשה.

02
מתוך 10

אדידס עשרה

חזרה בשנת 1979, את אדידס עשרת הכדורסל נעלי עשה את הכניסה לתוך אדידס כדורסל שורה למעלה. ניסוי זה נבדק על ידי עשר של ה- NBA הטוב ביותר, הנעל הזאת הוא נולד מחדש עם סגנון נקי, ואת עור סינתטי העליון בנוי לנוחות.קל יותר מגושם מאשר פורום אדידס, מי אוהב פחות לשאת, לבחור את עשרת מעל הפורומים.

05
מתוך 10

אדידס JS אינסטינקט היי

סגנון רטרו קלאסי יוזם על ידי אדידס הוא חזר לחיים. גם כאשר הוא שומר את זה פשוט, ג ‘רמי סקוט יוצר עיצובים כי הם מודגש אחד- of-a- סוג. אלה גברים של אדידס מקור חדשות לפי נושאים: ג ‘רמי סקוט אינסטינקט נעלי היי לעדכן את הנעל כדורסל האגדי עם הלשון סופר שומן. “Adi” בולט רץ על החלק העליון של הנעל הימנית, ו “das” פועל בצד שמאל.

06
מתוך 10

אדידס

אחד הנעליים הראשונות כדי להפוך את מחוץ לבית המשפט מוצלב, הגברים של אדידס מקוריים נעלי ניצה היי ממשיכים שלטונו כחלוצי סגנון. הפעם יש להם כיסוי בד עליון, כובע גבהן של חצי גומי, ואת האולם המסולסל האיקוני.

08
מתוך 10

אדידס

מבריק, שיק, מבריק, AR 2.0 הוא עבור הילד בלב. להוציא את החיה בתוך לבוש אלה מהדורת החבובות אדידס Originalals adiRise 2.0 נעליים בעלי חיים. בהתבסס על נעלי הכדורסל הקלאסיות, אבל בהשראת המתופף של “Muppets”, נעלי הגברים משליכות את סלעיהן עם זמש עליון, מעוטרים בפטריות עור, פרטי תוף וקולר בעלי חיים פרווה. אלה נעשים עבור בעל החיים של כל צד.

10
מתוך 10

יוריס אדידס

מציג את הדודן הגדול, הפרוע, של נעלי הטדי הדוביות של המעצב. אלה אדידס גברים מקוריים של ג ‘רמי סקוט גורילה נעליים להביא ויברל ג’ ונגל עז לכל צעד עם בנייה גורילה פרוותי ראש גורילה על הלשון. ג ‘רמי סקוט אפילו כולל חולצת טרפויל עבור גורילה ללבוש. גורילה יושב בפורום של אדידס.

No Replies to "את 10 Hoted אדידס גבוה למעלה נעלי"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.