8 טיפים לחבק את השיער מתולתל – insightyv.com

8 טיפים לחבק את השיער מתולתל

שיער מתולתל באופן טבעי אומר שיש לך סביר סבל דרך ימים מסולסלים וכמה תספורות רע. ניסית ליישר את השיער שלך במגהץ שטוח או לנסות לקצר ולהשתוקק שלא. שיער מתולתל הוא מסובך, אבל עם עצות הנכון, מוצרים, סגנון, כל אישה יכולה ללמוד לחבק אותם תלתלים!

יש כמה טריקים תסרוקת מתולתל טבעי נהדר. אתה יכול ללבוש את השיער שלך קצר אם אתה רוצה, או לקבל כמה פוני לחתוך, ואתה לא צריך ללכת מומחה סלסול.

הסוד לכל זה טמון מקבל תספורת גדולה.

בחר סטייליסט טוב

במשך שנים, יעצתי לנשים עם שיער מתולתל למצוא סטייליסטית המתמחה בחיתוך שיער מתולתל. פעם התלבשה לי הסופרת הקטנה: אם לסטייליסטית יש שיער מתולתל באופן טבעי, היא תדע יותר טוב מסטיליסט ישר שיער איך לחתוך שיער מתולתל.

זה פשוט לא נכון על פי הסופר והמחברת של ניו יורק, אווה סקריבו. היא כותבת בספרה “אווה סקריבו על יופי” כי מעצב טוב יהיה מיומן בחיתוך כל textures וסוגי שיער. “הדרך הטובה ביותר למצוא סטייליסט טוב היא לגשת למישהו שערו אתה מעריץ ודומה במרקם לשלך”, אומר סקריבו.

טרטורים ארוכים

אמנם יש כמה “כללים” נכון ביופי, שיער מתולתל כמעט אוניברסלית נוטה להתנהג טוב יותר אם מותר לגדול יותר. זה בגלל שיער ארוך שוקל את תלתלים וכתוצאה מכך פחות “פוף”.

אבל אתה יכול ללכת קצר

זכור כאשר השחקנית קרי ראסל לחתוך אותה מפורסם ארוך, מנעולים מתולתל ב “פליסיטי” והציבור הלך בליסטיים? מסתבר שראסל היה קורבן של תספורת גרועה (אם כי היא נהנתה מזה).

שיער מתולתל באמת יכול להיראות מדהים מדהים, בתנאי שאתה מקבל את הזכות לחתוך. הטריק הוא חיתוך או rzoring הרבה שכבות ו דילול החוצה את השיער כך שזה לא הופך כדור עף ענק.

אם אתה רוצה ללכת קצר יותר, אתה פחית. למעשה, תוכלו למצוא שפע של השראה מנשים שיש להן שיער קצר, מתולתל.

על המפץ

טעות נפוצה אחרת עם תלתלים היא שאתה לא יכול ליהנות מפוני. למעט שיער מתולתל סופר, כמעט כל אישה יכולה ללבוש פוני. בעוד פוני מתולתל קצר עשוי להיראות קצת מתוארך, Scrivo מציע כי אתה שואל מעצב שלך לחתוך כמה מסגרות פנים מסגור עבור כמה שכבות קטנות.

היא גם מייעצת נגד מה שהיא מכנה “קניון המפץ” נראה. זה כאשר אתה ליישר את המפצים שלך ולהשאיר את שאר השיער שלך מתולתל. עם זאת, עם כמה טיפים על איך לפוצץ יבש המפץ, הם יכולים להיראות נהדר עם curls שלך.

שכבות האם החבר הכי טוב שלך

שכבות באמת יכול לעשות את ההבדל עם שיער מתולתל. סטייליסט ניק Arrojo מציע חיתוך בשכבות ארוכות כדי לאפשר תלתלים שלך לזוז. “אתה רוצה שהתלתלים יהיו מלאים באביב ובחיים, “הוא אומר.

כי זה כל כך חשוב “לעצב” שיער מתולתל, מעצבים לעתים קרובות גילוח או מספריים לחתוך שיער מתולתל כאשר הוא יבש. יש בהחלט טכניקה לעצב שיער מתולתל.

“כנראה השגיאה הנפוצה ביותר שעשו מעצבים עם שיער מתולתל היא למשוך כל קטע יותר מדי מתיחה אותו במהלך החתך, רק כדי לגלות כי הצורה נראית שונה מאוד ממה שהיה אמור כאשר תלתלים להקפיץ בחזרה.הסוד” ליצירת תלתלים יפים ומדויקים היא לחתוך את השיער במתח קטן מאוד, כל סטייליסטית מנוסה ומיומנת תדע זאת “, כותבת סקריבו בספרה.

אם הסטייליסטית שלך מושכת יותר מדי על השיער שלך, פשוט לבקש מהם בבקשה לעצב עם קצת פחות מתח.

בנוסף, אם אתה לובש את השיער שלך מתולתל ולתת לו אוויר יבש, סקריבו ממליץ לך להודיע ​​הסטייליסט שלך כך שהיא יכולה לשמור את השכבות על הראש שלך יותר. למה? שיער מתולתל האוויר מתייבש חזק יותר מאשר אם אתה מכה את זה יבש מדי יום באמצעות מפזר. זה הסתגלות קטנה לאורח החיים שלך יכול לעשות השפעה גדולה.

אל תפחד את התער

התער יכול להפחיד פחד ללב של כל אישה, ללא קשר לסוג השיער שלה. יש משהו על איך זה עובד על השיער זה נראה בריא, אז זה יכול להיות קצת עצבים wracking. עם זאת, Scrivo מתעקש כי בידיו של מומחה מקצועי, סכין גילוח יכול לתת לך את התספורת הטובה ביותר של החיים שלך. זה בעצם מבריק למדי בהפחתת הכובד של שיער מתולתל יכול לעשות פלאים עבור הפלת המוך.

כיצד סגנון שיער מתולתל

עם לחתוך את הזכות, סטיילינג שיער מתולתל יכול להיות קל. אם אתה יבש את השיער שלך, הקפד להשתמש מפזר. עם זאת, הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות הוא לתת אלה curls אוויר יבש. פשוט כוס וללחוץ תלתלים בכף היד שלך כל 15 דקות עד השיער שלך יבשה.

כמו כן, זכור כי כל שיער מתולתל צריך לחות אינטנסיבית. להיות מודעים למוצרים המכילים אלכוהול, אשר יכול לייבש את תלתליו, ואת מצב עמוק פעם בשבוע. אם אתה שם לב לדברים הקטנים האלה, תראה שיפורים גדולים ולא יטרידו אותך מהמהומה הנוספת (או מהקורבן).

כמה סגנונות נראה טוב יותר

נשים עם שיער מתולתל יכול להתענג על העובדה כי כמה תסרוקות פשוט נראה טוב יותר עם תלתלים יותר מאשר על מישהו אחר. קח את העדכון הרומנטי, למשל. התמונה שעולה על הדעת עם שתי המילים האלה היא ערימת תלתלים משוך לאחור. הוסף כמה קנוקנות (מבלי ללכת רחוק מדי לתוך 80s), וזה מדהים.

חצי למעלה, חצי למטה תסרוקת היא גם מאוד רומנטית ונראה נהדר עם שיער מתולתל. אתה יכול גם ליהנות גדול, קופצני תלתלים, אם כי ייתכן עדיין צריך ברזל סלסול גדול barlled כדי למשוך אותו.

אז אתה רוצה ללכת ישר?

אם אתה רוצה שיער ישר, יש לך כמה אפשרויות. אתה יכול לקבל מכה מקצועי עבור שיער ישר או גלים, או שאתה יכול לייבש את השיער ישר ולאחר מכן ברזל שטוח זה.

חושב על משהו קצת יותר קבוע? אתה יכול לנסות את היפנים שנוי במחלוקת או טיפול קראטין ברזילאי ליישר את השיער. ואם אתה באמת נועז, לעשות את זה- yourselfer שלך, ואת הדוק על מזומנים, אתה יכול אפילו ליישר את השיער שלך בבית באמצעות פתרון perm. הקפד מחקר זה ביסודיות לפני שתנסה את זה, אם כי.

לחבק את תלתלים אלה

לפני שנים, ניו יורק טיימס הופיעו פרשנות של לשון-לחי על שיער מתולתל שכותרתו “עושה גלים, ללא התנצלות”. במאמר, הסופרת יהודית ניומן בוחנת את יחסי האהבה / שנאה שלה עם השיער המתולתל הטבעי שלה.

היא אוהבת את זה כי, כפי שהיא כותבת, זה חלק בולט מזהותה (וזכור, זו לשון-לחי), “שיער מתולתל גורם לי להיות גבוהה יותר, ספרותית יותר וטובה יותר במיטה”. היא לא תמיד אוהבת את זה כי שאר העולם לא תמיד מסכים איתה.

בעולם של ילדה מתולתלת, לפעמים נדמה שכולם מתים ישר.

האמת היא, אתה צריך ללבוש את השיער המתולתל שלך כמו שאתה רוצה. אולי לפעמים אתה מיישר את זה ולפעמים אתה נותן לזה ללכת מתולתל, זה בחירה שיש לך.

לא כל הנשים רוצות שיער ישר. ולא כל החבר ‘ה אוהבים שיער ישר. כפי שכותב ניומן פִּי, היא זקפה את שערה למאמר במגזין ובעלה שנא אותו. “אם המבט שאליו התכוונו הוא עקרת הבית המשועממת המשועממת, הם הצליחו, “אמר. התלתלים של ניומן אינם אלא “פרברים”.

שיער מתולתל באמת הוא שיער סקסי. אתה יכול ללמוד לאהוב את זה ולמצוא את החתך הטוב ביותר ואת הסגנון של המנעולים שלך או שאתה יכול להילחם בו, ומאחל לך שנולדו עם ישר, ללא פסים tresses. עם זאת, לחשוב על כל הנשים שנולדו עם שיער ישר שרוצים תלתלים! לעתים קרובות אנו מקנאים במה שאין לנו, אז לאמץ את מה שקיבלת וזה ייראה נהדר.

No Replies to "8 טיפים לחבק את השיער מתולתל"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.