10 Best Colorways של נייקי אייר מקס 1

כשמדובר נעלי ריצה רטרו, אולי המודל הפופולרי ביותר של כולם הוא מיוצר במאות colorways, חומרים מגוונים, מבנים מעודכנים לאורך השנים מאז השחרור המקורי שלה בשנת 1987, זה די קל לראות למה את אייר מקס 1 הוא חיוני כדי נעלי ספורט ההיסטוריה. אבל זה לא אחד הדגמים החשובים ביותר אי פעם נייקי רק בגלל הפופולריות שלו; זה גם מאוד משמעותי מבחינה היסטורית, כפי שהיה הנעל הראשונה מאוד תכונה האוויר גלוי.

אייר מקס 1 הפך לאחד נעלי ההתעמלות הגדולות ביותר בכל הזמנים בזכות המראה הנצחי שלה, נוחות רבה, ועיצוב זה בד מושלם עבור שילובי צבעים ללא הגבלה. בואו נסתכל על עשרה מן הטובים ביותר של אלה colorways אי פעם להרכיב על מקס 1.

air-max-1-og-red.jpg

נייק

הצבעים האיקוניים ביותר של ה- Air Max 1 הם, כמובן, הגירסה המקורית הלבנה, האדומה והאפורה שתוכננה על ידי טינקר הטפילד ושוחררה ב -1987. כאילו שהחלון החדש לא נראה לעין, טינקר עשה את הנעל בולטת אפילו יותר עם colorway אדום בהיר. השימוש בצבע בהיר לא היה שכיח לנעלי ריצה באותה עת, וטינקר ממש נאלץ להיאבק כדי להוציא את הצבע האדום האדמדם שלו. תודה נוספת למרד של טינקר נגד מחלקת השיווק של אחד הצבעים המובהקים והמוכרים ביותר בהיסטוריה של נייקי.

02
מתוך 10

מקורי לבן / כחול

air-max-1-og-blue.jpg

אז טינקר קיבל את הגרסה האדומה שלו, אבל צבע כחול יותר בסיסי כי מחלקת השיווק של נייקי היה מציע בסופו של דבר להיות נהדר, כמו גם!

03
מתוך 10

מקורי לבן / חיל הים / אדום

Air-Max-1-VNTG-Wht-Navy-Red-03.jpg

ככל המקורי colorways עבור 1, עבור לבן ואפור זוג עם מבטא כחול כחול ואדום הוא קצת נשכח underdog לעומת אדום וכחול גירסאות שכבר הוזכר. אבל זה לא לעצור את זה עדיין מלהיות אחד הטובים נראה עבור הנעל אי פעם. כמו נעלי התעמלות קלאסיות רבות, המקור יהיה תמיד הטוב ביותר.

04
מתוך 10

"פיל" על ידי atmos

air-max-1-atmos-elephant-seetsoles.tumblr.jpg

דרך sweetsoles.tumblr.com

האטמוספירה של טוקיו, הבוטיק הנעלה של יפן, השאילה את ידיהם המעולות לכמה גרסאות מדהימות של רצים קלאסיים של אייר מקס לאורך השנים. ניתן לטעון כי אף אחד לא טוב יותר מאשר גרסה זו של אייר מקס 1 משנת 2007, אשר מנצל קלאסי של נייקי "פיל" להדפיס הראשון לראות על האוויר ירדן III. קופסת הבוהן השחורה, העליונה, הלבנה ו"בהירות ג'ייד "משתלבים יחד בצורה מושלמת, כדי לטעון את הטוב ביותר אי פעם מקורי אייר מקס 1 אי פעם.

05
מתוך 10

"ספארי" על ידי atmos

nike-air-max-1-atmos-safari-mykicks.blogspot.jpg

דרך my-kicks.blogspot שלי

עוד אחד של colorways הטוב ביותר של אי פעם אי פעם תכונות קלאסי נייקי דפוס, הדפוס "ספארי", בשימוש הראשון על מקבץ של אייר מקס 1 מ -1987, ספארי אוויר. חומרים פרימיום, לוח צבעים ארצי, מיני Swoosh על הבוהן כל לעשות את זה עוד אחד הטובים ביותר של אייר מקס 1 של אי פעם נוצר.

06
מתוך 10

"אמסטרדם" מאת פארה

air-max-1-amsterdam-sweetsoletumblr.jpg

דרך sweetsoles.tumblr.com

האמן ההולנדי פארה מצליח מאוד ומפורסם בעולם האמנות, ולכן זה לא צריך להיות הפתעה כי colorway של אייר מקס 1 הוא תוכנן היה ממש על הכסף. בהשראת העיר אמסטרדם, חום, ורוד, גוונים צהבהב, יחד עם midsole מנומר לבוא יחד עבור אחד המבוקשים ביותר גירסאות של אייר מקס 1 אי פעם.

07
מתוך 10

"Chlorphyll" על ידי Patta

air-max-1-chlorophyll-patta.jpg

כמו atmos של טוקיו, חנות הנעליים ההולנדי Patta יש גם הפיק כמה הצבעים הטובים ביותר אייר מקס 1 אי פעם. דבק עם בלוק הצבע המקורי, גרסה זו מחליפה את OG חומר אדום או כחול הרגשתי עם "Chlorphyll" בד ירוק.

08
מתוך 10

"מזל ירוק" של פאטה

air-max-1-patta-lucky-green.jpg

עוד אחד הטובים ביותר של פאטה הוא זוג זה בתערובת פרימיום של בד שחור ניילון בליסטי עם סוושים לבן מנוגדים midsole מודגש עם "מזל ירוק". זרקו את משקפי התחרה המתכתיים - ייחודיים לגירסה זו של ה'אייר מקס' - וגם מסנן גומי גומי ואין לך שום דבר מלבד יצירת מופת.

09
מתוך 10

"צלילה"

air-max-1-scuba-blue-sweetsoles.jpg

דרך sweetsoles.tumblr.com

Nicknamed לאחר "Scuba כחול" צבע המבטא, גרסה זו של Air Max 1 מ 2010 תכונות מבט בסיסי עדיין מודגש בלוק צבע ייחודי. וגם שילוב שחור, לבן ואפור פשוט, הם מקבלים נקודות נוספות על היכולת ללכת עם משהו פחות או יותר אתה לובש.

10
מתוך 10

"חיל הים חצות" זמש

nike-air-max-1-essential-suede-midnight-navy-1.jpg

באמצעות אחדות

הצבעים החדשים ביותר של החבורה, זה הבניין זמש של 1 מקס הוא נקי, פשוט, לביש מאוד. זה צבע בסיסי מספיק ללבוש יומיומי, אבל טרי מספיק כדי להישבר רק לאירועים מיוחדים. תבחר!

No Replies to "10 Best Colorways של נייקי אייר מקס 1"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    2 + 2 =