חובה לקרוא לפני התחלת הסרת שיער בלייזר | insightyv.com

חובה לקרוא לפני התחלת הסרת שיער בלייזר

חובה לקרוא לפני התחלת הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער בערוצי לייזר יכולה להתבצע כולל טיפול באיברי המין של גברים ונשים כאחד. נדבר על אופן הפעולה של שיטה זו, מי יכול להיות מועמד, אפשרויות לקבל את זה מבוצע, את הנוחות ואת מכשירי הביתה.

איך זה עובד במבט מהיר

הוא משתמש באור פולס כדי לחפש פיגמנט (או צבע) בשיער כדי להשבית את זקיק. טיפולים מרובים נדרשים כי השיער צריך להיות “zapped” כאשר הוא בשלב הצמיחה.

בדרך כלל, השיער צריך להיות כהה כי האור מחפש את צבע העור צריך להיות קל עד בינוני בטון כך שהוא לא מקבל הותקף. עם זאת, התקדמות נעשית ועוד אנשים אשר נופלים מחוץ לקווים המנחים האלה הם מסוגלים לקבל טיפולים בבטחה וביעילות כמו הטכנולוגיה משפר.

בחירת ספק או מכשיר ביתי

אף אחד לייזר הביתה או IPL (אינטנסיבי פעמו אור) התקנים הם לשמש על איברי המין. הם יכולים לשמש עבור קו ביקיני אף. משמעות הדבר היא שיער מחוץ קו תחתונים רגיל הוא משחק הוגן. אז אם אתה רוצה קצת או את כל השיער על איברי המין הוסרו, אז תצטרך לראות מקצועי.

עדיף לחקור ספא או מרפאות באזור שלך ולאחר מכן לבצע כמה התייעצויות. למידע נוסף על המכונות הם משתמשים, מי יבצע את הטיפולים ואת האישורים שלהם, את הסכום המומלץ של הפעלות ומחירם.

 ודא שיש להם ניסיון מיוחד בהסרת שיער הערווה.

אתה צריך גם להיות מסוגל לבחור סגנון. לדוגמה, להשאיר רצועת שיער ערווה, מלבן מרובע או לקחת את קו הביקיני עמוק ככל שתרצה – כולל חשוף לגמרי מלפנים ומאחור. 

עוד לשקול

 • צבע עור. בעוד צבע העור הרגיל שלך עלול ליפול בטווח בטוח, איברי המין על גברים ועור סביב פי הטבעת הוא לעתים כהה יותר. זה לא יכול להיות בטוח עבור אזורים אלה יש להסיר שיער אבל יש לדון בהתייעצות שלך.
 • אִי נוֹחוּת. לייזר לעיתים קרובות מרגיש כמו רצועת גומי לצלם את העור. כמובן, סובלנות הכאב של כולם שונה, אבל אזור הביקיני הוא אזור רגיש. כמו כן, הוא נוטה לפגוע יותר באזורים עם שיער כהה מאוד עבה. כמובן, קרם numbing ניתן להשתמש כדי לעזור עם רגישות וטיפולים לעתים קרובות לקבל פחות כואבת לאחר הזוג הראשון פעמים כמו השיער מופחת.
 • קביעות. זה אישור ה- FDA לשיער קבוע צִמצוּם ולא שיער קבוע הֲסָרָה. השימוש במילים אלה בצד הצידה, אתה צריך להיות בסדר עם הרעיון של אף פעם לא רואה את השיער שוב. אם יש לך את כל זה הוסר, האם אתה בטוח שלעולם לא תרצה כל שיער הערווה?
 • שיער דליל. שיער כלשהו עשוי לצמוח בחזרה במורד הכביש – למרות שהוא עשוי להיות עדין או בהיר יותר. ייתכן שיהיה צורך לגלח או שעווה אם אתה רוצה את זה לגמרי שיער. לגעת טיפולים יכול לטפל בזה.

הסרת שיער בלייזר Vs. אלקטרוליזה להסרת שיער בערווה

אלקטרוליזה יכולה להתבצע גם על איברי המין. עם זאת, לא כל electrologist מוכן לטפל בכל האזור הפרטי על גברים ונשים כאחד. (קרא: האם אלקטרוליזה גניטלית אפשרי?)

 • קביעות. כיסינו כיצד הסרת שיער בלייזר מאושרת על ידי ה- FDA לשיער קבוע צִמצוּם ו אלקטרוליזה הוא אישר ה- FDA לשיער קבוע הֲסָרָה. אמנם שום דבר אינו מובטח 100%, יהיה לך סיכוי טוב יותר לא לראות את השיער שוב עם אלקטרוליזה.
 • צבע שיער ועור. אלקטרוליזה יכולה לטפל בכל צבע השיער על כל גווני העור. בדרך כלל, הסרת שיער בלייזר עובדת על שיער כהה יותר וניתן להשתמש בו בבטחה על גווני עור בינוניים עד בינוניים. יש התקדמות רבה יותר מחוץ למגבלות אלה במיוחד עם מכשירים ליישם יותר מטכנולוגיה אחת. (מכשיר ביתי אחד, ה- Me Smooth משלב תדר רדיו ותדר רדיו אינטנסיבי, והוא עשוי לשמש בכל צבעי העור ולטפל בכל צבעי השיער).

אפשרויות אחרות

אם אתה לא מוכן או מסוגל להתחייב משהו לאורך הקווים הקבועים, לראות דרכים אחרות להיפטר שיער למטה.

No Replies to "חובה לקרוא לפני התחלת הסרת שיער בלייזר"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  − 7 = 1