למה Retin ו שעווה לא לערבב – insightyv.com

למה Retin ו שעווה לא לערבב

Retin-A (הידוע גם בשם Altinac, Avita, Renova ו Retin-A Micro) הוא טופס מקומי של ויטמין A (tretinoin) זמין על ידי מרשם. זה עובד על ידי exfoliating במהירות העור שמירה על הנקבוביות ברורה של שמן ופסולת. זה נפוץ כדי לרכך עור גס, להילחם באקנה, ולהפחית את המראה של קמטים עדינים העור discolorations. 

למה זה לא לערבב עם שעווה

זה חשוב מאוד לדעת: שעווה מסיר תאי העור גם כאשר מבוצע כראוי.

זה exfoliates אם תרצו.

Retin-A יכול גם לרזות את העור כפי שהוא sloughs את תאי העור המתים מן האזורים מטופלים קילוף נפוץ מאוד. מה יקרה לעור כי כבר מטופלים עם Retin-A ולאחר מכן שעווה? זה יכול להיות נשאר עם פצע אדום, מבריק מחפש זה בטח יהפוך לאזור פיגמנט. פיגמנטציה היא הכתמים החומים שרובנו מנסים להימנע ממנה כמו המגיפה. זה יכול גם לגרום לדימום ו scabbing.

עם זאת נאמר, שעווה רטין- A לא צריך ללכת יד ביד. למרות כמה אנשים עדיין מקבלים שעווה עשו זאת ללא תופעות לוואי חמורות, זה מסוכן מאוד. רק אל תעשה את זה.

איך אני יכול להסיר את השיער שלי?

אתה יכול לגרד את הראש שלך תוהה, “מה יהיה יותר טוב, את השפה השעירה או את הפצע מבריק עם צלקת של פיגמנטציה?” אתה לא צריך לבחור אחד את השני. אתה צריך להיות זהיר או לפנות לאפשרויות אחרות.

ראשית, להפסיק את השימוש אקטואלי במשך כשישה שבועות ולאחר מכן לנסות שעווה על שטח קטן.

אם אין תופעות לוואי שליליות לאחר 24 שעות, ולאחר מכן להמשיך לקבל את האזור מלא שעווה. אין להשתמש Retin-A במשך כ שישה שבועות לאחר שעווה.

אם העור הפך מאוד מודלק או אדום ואז לחכות עוד שישה שבועות (12 שבועות בסך הכל) לפני שתנסה שעווה שוב. כולם שונים בזמן שהם צריכים לחכות בין הפסקת באמצעות Retin-A ו מקבל שעווה.

נסה סוכר

אפשרות נוספת היא הסוכר, המורכב מרכיבים טבעיים. זה עדיין exfoliates את העור אז אתה צריך להפסיק להשתמש מרשם גם במשך כשישה שבועות לפני ואחרי הסרת שיער השירות. גם להדביק סוכר וג ‘ל נוטים להיות עדין כפי שהם לא לדבוק בעור כמו שעווה עושה. אז יש פחות סיכוי של גירוי. שבועות של להיות ללא שיער הם שלך כמו שיטה זו מסיר שיער מן השורש. קרא עוד: Sugaring 101.

אם אתה לא רוצה לקחת כל הפסקות מרשם העור שלך, ואז לבחור דרך אחרת להיפטר השיער.

אפשרויות אחרות להסרת שיער

 • עווית: אין כימיקלים כי לגעת בעור, אז זה בטוח. הסרת שיער מן השורש, זה יימשך על אותה כמות זמן כמו שעווה.
  טיפים: אם העור אינו חווה תופעות לוואי מן אקטואלי, אפילטור פנים או מסיר שיער כמו סליל ר. האביב הן להסיר שערות רבות בבת אחת עושה הרבה יותר מ פינצטה רגיל.
 • הַשׁחָלָה: זוהי הדרך האהובה עלי להסיר שיער מן הפנים. זה לא למשוך את הדרך שעווה עושה לשבור את קולגן העור, אשר יכול לגרום קמטים. זה גם מסיר את השיער מן השורש עם תוצאות שנמשכו שלושה עד שישה שבועות.
  טיפים: רק לזכור כי מחרוזת יהיה לגעת כנגד העור קצת וזה עלול לגרום לגירוי כלשהו. אז זה שיטה טובה רק אם העור הוא במצב בריא, לא חווה תופעות לוואי, ייתכן שתרצה לנסות שטח קטן הראשון כדי לראות את התגובה. (ראה סרטון על אופן הפעולה של השחלה).

  איך לא להסיר את השיער שלך

  • Depilatories: אלה מכילים כימיקלים קשים כדי לשבור את השיער. תחשוב על אופי עדין של מרשמלו. אתה שם את זה על הלהבות וזה נעשה טעים. העור של זה יכול להחליק אם תנסה. אז אתה שם אותו מעל הלהבה שוב וזה שורף. בחוץ יגיע מיד עם מעט מאמץ.

  עדיין לא בטוח מה לעשות?

  כאשר יש ספק, לדבר עם הרופא או רופא עור על החששות שלך עם הסרת שיער. זכרו, מטפל בעור מכובד ישאל שאלות בריאות רבות לפני העבודה על העור. אם הם לא, להסתובב ולצאת. זה הבטיחות שלך זה צריך להיות מספר אחד על המוח של כולם.

  לקבלת נסיבות נוספות כאשר יש לנקוט זהירות של שעווה או להימנע משיטה זו להסרת שיער: אמצעי זהירות ואזהרות.

  No Replies to "למה Retin ו שעווה לא לערבב"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.