27 קעקועים מפוארים בצבעי מים – insightyv.com

27 קעקועים מפוארים בצבעי מים

11. פריחה רוז

למרות קעקוע ורדים קשורה תרבויות שונות, אמנות הקעקוע המזרחי, למשל, הוא בהחלט קעקוע Americanized. אתה יכול לקבל את זה אישית בכל כך הרבה דרכים מדי, אלה קעקועים פרחים בצבעי מים להיות רק אחד מהם. על פי רוב, אלה קעקועים ורדים מדהימים משמשים לתיאור יופי ואהבה, ואתה יכול לשנות את צבע או גוון של הפרח עצמו אומר דבר אחר. קוצים יכולים גם להוסיף טוויסט חדש על העיצוב, הוספת משמעות “ממוסמר” על העיצוב כולו.

פְּרִיחָה Rose Watercolor Flower Arm Tattoo

12. פרחים אדמוניים כחולים בהירים

פרח זה משמש לתיאור עושר אלגנטי, זה פוני כחול בהיר היא דרך מדהימה כדי להראות את קעקועים פרחי מים, למרות הפרח עצמו משמש לעתים קרובות בגוונים אדומים וורודים. היפנים עשויים לקרוא להם “מלך הפרחים”, ואנחנו משלימים את זה.

אוֹר Blue Peony Arm Watercolor Flower Tattoo

13. פריחת דובדבן טוויט קעקוע

קעקועים פריחת הדובדבן משמשים לעתים קרובות בעיצובים בסגנון יפני, ולעבוד כמו מטאפורה מושלמת לחיים. עלי הכותרת של העץ נראים יפים, אבל היופי דועך במהירות והחיים מתקרבים במהרה, עלי הכותרת נופלים והמחזור מתחיל מחדש.

צִבעֵי מַיִם Flower Twig Tattoo Idea

14. קטן, מאחורי האוזן קעקוע

אם אתה רוצה מקום חמוד ועדין הביתה קעקועים פרח חדש שלך בצבעי מים, אתה יכול לעשות עומס שלם גרוע יותר מאשר שטח זעיר מאחורי האוזן שלך. עם השיער שלך שחוק למטה, אף אחד לא היה יודע שהוא היה שם. לקשור את השיער שלך בזנב סוס, לעומת זאת, ואתה מתייחס לאנשים להציג חמוד וצבעוני בדיוק ככה.

קָטָן Behind the Ear Twig Watercolor Flower Tattoo Idea

15. פריחת דובדבן זרוע קעקוע

כמו גם מראה כיצד חיים חולף, זה עיצוב פריחת הדובדבן היא הקלה ביותר להתאים אישית, ומאפשר לך לסובב לעקם את הענפים לתוך עיצובים מורכבים כדי להתאים מגוון רחב של מקומות. זה אומר שאתה יכול להשתמש בו בכל הגוף שלך, אפילו להשתמש בו כמו “מילוי” קעקוע בסגנון עבור שרוול מלא או חתיכות רגל.

קָטָן Watercolor Flower Arm Tattoo Idea

16. אקוורל פרג פרח

המשמעות של הפרג האדום בשילוב עם הזיכרון למעשה מגיע שיר חריף מאוד על ידי ג ‘ון McCrae. זה נקרא “בשדות של פלנדר”. זה היה על מלחמת העולם השנייה ועל כל הנשמות האמיצות שאיבדנו במלחמה. אנחנו בהחלט חושבים שזה רעיון קעקוע מדהים משלם כבוד מספיק.

פָּרָג Watercolor Flower Tattoo Idea for Spine Back

17. רגל קעקוע רגל קטנה

יש כמה דברים ייתכן שיהיה עליך לזכור כאשר מדובר בצבעי פרחים קעקועים כמו אלה. הם מושג חדש יחסית בסגנון, וזה אומר כי דהייה לטווח ארוך אינו ידוע. יש אנשים המציעים כי חוסר מתאר מתאר את הקעקוע עצמו יכול לדמם הרבה יותר קל. אמנים אחרים קעקוע יציע גם קבוע קופצים כדי להבטיח את צבע או חיוניות לא לדעוך.

קָטָן Peony Watercolor Flower Foot Tattoo

18. אור ורוד ורוד עיצוב

הרעיון מאחורי קעקועים אלה בצבעי מים הוא לחקות את הסגנון של ציור בצבעי מים. אמן יכול לקבל סופר יצירתי עם עיצובים כאלה, ואין “קווים” כאלה כדי להישאר בפנים כאשר צביעה פנימה אין שני קעקועים בצבעי מים יהיה זהה, וזה מה שעשה אותם כל כך פופולרי בימים אלה. כולם שואפים להיות משהו קצת יותר שונה וייחודי.

וָרוֹד rose Watercolor Flower Arm Tattoo Design

19. ורוד אויסטה פרח

ידוע גם בשם Lisianthus, eustomas הם די יפה פרח תוסס, אפילו אלה קעקועים פרח בצבעי מים. פרחים גדולים בצורת משפך שלהם לעשות עיצובים דיו יפה באמת, והם די קשה לטפל. זה יסמל משהו שביר ועדין.

וָרוֹד Eustoma Watercolor Flower Tattoo Idea for Arm

20. פרחים + ציטוט

דרך מצוינת להתאים אישית כל קעקוע, במיוחד אלה קעקועים פרח בצבעי מים, היא להוסיף ציטוט. האם יש לך ציטוט מועדף? אולי ההורים שלך או הסבתות נהגו לומר משהו שדבק בך במשך השנים? הדבר היחיד שנותר לעשות הוא לבחור גופן, וזה לעתים קרובות החלק הקשה ביותר בבחירת עיצובים בסגנון קעקוע בסגנון.

צִבעֵי מַיִם Flower Quote Tattoo Design

No Replies to "27 קעקועים מפוארים בצבעי מים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.