הנה כיצד להסיר את השיער אפילו עם העור הרגיש ביותר | insightyv.com

הנה כיצד להסיר את השיער אפילו עם העור הרגיש ביותר

מנסה להסיר שיער עור רגיש יכול להיות משימה מרתיעה. אנחנו מכסים את השיטות השונות, מה כדי להתרחק כיצד להיפטר השיער ללא גירוי.

סוכר recipe on woman's leg

רוסאק / Getty תמונות

אם היינו צריכים להמליץ ​​על שיטה אחת להסרת שיער לעור רגיש זה יהיה סוכר.

הנה הסיבה: הוא הוסר מן השורש, כך שאתה יכול להיות ללא שיער במשך שבועות על הפנים או הגוף. עשוי מ כל החומרים הטבעיים, יש גם פחות סיכוי של גירוי בעור כי מרכיבים מלאכותיים בשעווה לעתים קרובות לגרום. השיטה באמצעות הדבק (יש גם ג’ל סוכר) יכול להסיר שיער קצר כמו 1/16 “(ראה ג’ל לעומת הדבק).

אתה לא צריך לחכות עד 1/4 “אורך השיער כמו שעווה, ומכיוון להדביק מסיר לכיוון של צמיחת שיער, זה מוביל משיכה מינימלית על העור, כלומר פחות כאב גירוי.

02
של 07

גילוח

באמצעות סכין גילוח פחית ליצור תופעות לוואי מגעיל, אבל זה בהחלט לא צריך להסתיים באסון. 

לעתים קרובות הבעיה עם הגילוח היא לא השיטה אבל המוצרים הלא נכון וכלים בשימוש. פעמים אחרות אלרגיה למרכיב משותף מוצרי גילוח או טכניקות גילוח עניים יכול להיות עברין. מציאת הסיבה היא המפתח.

03
של 07

שעווה

ישנן נסיבות כאשר אתה לא צריך שעווה בכלל, או שאתה צריך להימנע מאזור מסוים כפי שהוא יכול להוביל קיצוניים אדמומיות, קילוף ו scabbing. פעמים רבות להיות אדום מדי, שיש הרבה כאב, או עור חבול בגלל בחירת סוג שגוי של שעווה עבור השיער או האזור, באמצעות שעווה באיכות ירודה, לא prepping את העור כראוי או להסיר אותו בצורה לא נכונה.

04
של 07

הַשׁחָלָה

שיטה זו היא ייחודית למדי בכך שהוא מושך את השיער מתוך השורש עם חוט. הוא אינו משתמש בחומרים כימיים או בחום ולכן אין צורך לדאוג לאלרגיות או לכוויות.

בדרך כלל, זה עדין על העור עם טק טוב. ובעוד אנשים לפעמים מקבל בליטות ואדמומיות, זה בדרך כלל לא נמשך זמן רב כל כך. 

מחפש משהו לעשות בבית? בעוד הם לא משתמשים מחרוזת, סליל מסיר שיער כמו לינדו Epicare נראה כמו slinkies מעט להסיר באופן ידני את השיער ללא שימוש בכימיקלים. הם יכולים לשמש רק על הפנים, למעט הגבות.

05
של 07

לייזר / הסרת שיער IPL

לייזרים להשתמש באור פעמו כדי להשבית את זקיק על ידי מיקוד הפיגמנט. בדרך כלל, אתה תרגיש קצת חום ו snapping נגד העור.

עור רגיש (גם בטווח בטוח) יקבל אדום מדי או להתנפח לפעמים. חשוב לבצע בדיקת תיקון כדי לראות כיצד העור מגיב.

רוב המרפאות המקצועיות חלות ג’ל על מנת להגן על העור במהלך הטיפול, אשר מסייע גם מגניב. ג ‘ל או מוצרים מרגיעים לשימוש במהלך ו / או לאחר טיפולים נמכרים לעתים קרובות על ידי אלה שעושים מכשירים הביתה כמו Tria לייזר 4X, Lumi Evoderm ומשפחת Silk’n של מוצרים.

06
של 07

הַפרָדָה חַשְׁמָלִית

זוהי השיטה היחידה שאושרה על ידי ה- FDA להסרת שיער קבוע, שכן יש לה את הרשומה הטובה ביותר. הוא משתמש זרם חשמלי וזה מתאים לכל גוונים של צבע העור והשיער.

ישנן שלוש שיטות שונות המשמשות אלקטרוליזה. את אי הנוחות, תופעות לוואי פוטנציאליות, ואת התוצאות יש הרבה מה לעשות עם איזו מודליות משמש וכן את המיומנות של electrologist. זה יכול להיות קצת כואב, ולכן אמלה, הרדמה מקומית מומלץ לעתים קרובות.

עבור אלה שלעתים קרובות יש תופעות לוואי משיטות להסרת שיער זמנית, להיפטר מכל או את רוב השיער יכול להביא הקלה רבה.

07
של 07

אין להשתמש Depilatories (קרם להסרת שיער)

זהו אחד השיטות הקשה ביותר להסרת שיער כי הוא משתמש בכימיקלים חזקים כדי לשבור את השיער, כך שניתן למחוק. זה כבר ידוע כדי להפוך את העור לשרוף, להפוך אדום, לקלף ו לגרד אפילו עבור אנשים שאינם רואים את עצמם יש עור רגיש.

זה בדרך כלל לא ליצור קצה חד כמו גילוח עושה, אבל זה נמשך רק זמן רב (יום או יומיים). אתה צפוי לחוות בעיות עם depilatory, לא משנה את המותג אם מוצרי טיפוח העור בדרך כלל לגרות את העור.

No Replies to "הנה כיצד להסיר את השיער אפילו עם העור הרגיש ביותר"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 29 = 34