איך להתבלבל בבית – insightyv.com

איך להתבלבל בבית

זה נקרא vajazzle. באמצעות גבישים על גבי מקל, זה הופך את האזור הפרטי של האישה לזוהר ולנוצץ. אמנם זה אולי נשמע מסובך למדי, זה יחסית קל לעשות בבית אם תבחר עיצוב פשוט. עם זאת, אתה יכול לתת את היצירתיות שלך להתפרע. ואם זה לא בשבילך, לא לדאוג. זה זמני בלבד קל מאוד להסיר.

ג ‘ניפר לאב יואיט עשה את זה נעשה והתאהב זוהר מדבר בגלוי על החוויה שלה בספרה היום שאני ירה בקופידון בהתייחסו לאזור התחתון שלה כאל “כדור דיסקו”.

אנחנו נצעיד אותך במדרגות כדי לקבל נוצץ בבית, ממגה בלינג ועד לברק פשוט.

איך להתבלבל בבית

הנה מה שאתה צריך:

 • גבישי גוף זמניים או אבני חן
 • לנקות מסטיק רוח, דבק bindi או דבק ריסים
 • מלקחיים מכוונים (עבור גבישים בודדים)
 • כותנה ספוגית או מברשת ציור קטן רך

הנה הצעדים הבאים:

 1. הסרת שיער. לגלח או לקבל שעווה ביקיני או סוכר בסגנון המועדף עליך. זה אומר שאתה יכול לעשות ניקוי ולהדגיש את המתאר, או להסיר את כל השיער ולעשות כמה עיצוב גדול עם גבישים. ככל שתסיר יותר שיער, כך תוכל להשתמש בגבישים.
 2. להחליט על העיצוב שלך. אתה הולך לשים על עיצוב מראש או להשתמש גבישים נפרדים כדי ליצור אחד מותאם אישית?
 3. קבל גבישים ו / או אבני חן. חברות אלה יש מבחר עצום של גבישים בודדים ועיצובים מראש כמו אותיות של האלפבית, לבבות, עוגות ועוד. חנות כלי השיט המקומי שלך עשוי גם יש על גבי גבישים מקל על זה יכול להיות מיושם על הגוף.
 1. עור יבש ויבש. כאשר אתה מוכן ללכת לשטוף את השטח עם סבון ומים ופטוף העור יבש. השתמש ניקוי מראש שעווה או אלכוהול כדי להסיר את כל השמנים. אין להחיל שום קרם.
 2. החל קריסטלים. על אזור ללא שיער, בצע את ההוראות הספציפיות של היצרן עבור היישום. ביסודו של דבר, אם זה עיצוב עם גבישים דבקים זה לזה, רק לקלף ומקום. אם הגבישים מופרדים אבל יש עיצוב במקום בזהירות לקחת אותם מהנייר בעדינות להסיר כל גיבוי ברור לחשוף דבק דביק. לחץ היטב על העור למשך כ -10 שניות או יותר. אם אתה מעדיף להשתמש גבישים בנפרד, להחיל עם פינצטה נקי.
 1. חותם. Bindi דבק, מסטיק או דבק ריסים ברור (להשוות מחירים על אמזון) ניתן להשתמש על העור עבור כוח השהייה נוסף. קח ספוגית כותנה קטנה או מכחול רך ונקי, והחל כמות זעירה של מוצר על גבי צדי כל גביש. הקפד לשמור על החלק החיצוני של הגוף שלך בלבד.
 2. סיימת. עדיף לתת את העיצוב vajazzle להגדיר בערך 10 דקות בערך לפני ללבוש גרבונים או מכנסיים.
 3. הֲסָרָה. בעדינות לקלף את העור כאשר אתה רוצה את העיצוב נעלם.

טיפים

 1. עיצוב מוכן מראש קל יותר ליישם מאשר באמצעות גבישים בודדים כדי לקבל את העיצוב אפילו.
 2. היזהר החלים על אזור שעווה טרי או מגולח כי דבק יכול להחמיר את העור. בדיוק כמה זמן אתה צריך לחכות תלוי בסוג העור שלך.
 3. עדיף לשמור את העיצוב על החלק העליון של הערווה mons (האזור מעל הדגדגן שלך עד קו השיער העליון) ולא על ידי labia. אתה יכול לקחת חלק העיצוב בעת שימוש בשירותים.
 4. Vajazzling הוא זמני מאוד. העיצוב יישאר קצת יותר זמן כאשר אטום. אין להשתמש בכל קרם או שמנים על אזור הביקיני שלך להיזהר בעת מקלחת הולך לשירותים.
 5. בהתאם גבישים, ייתכן שתוכל להשתמש בהם שוב פעם נוספת באמצעות דבק bindi או מסטיק כמו דבק איטום.

  No Replies to "איך להתבלבל בבית"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.