מה המזל שלך? האם אסטרולוגיה משפיעות על המיניות שלך? – insightyv.com

מה המזל שלך? האם אסטרולוגיה משפיעות על המיניות שלך?

האם ההתאמה המושלמת שלך יכולה להיות בירח, בשמש או בכוכבים? האם זה משנה אם השותף החדש שלך בתולה הוא הומו או ישר? היתה לנו תשוקה קוסמית בוערת לברר אם המיניות באמת משחקת תפקיד Sun הירשם תאימות ואם אתה באמת יכול לשפוט אדם על ידי השלט שלו. סופר, קורא אינטואיטיבי על מדריך אסטרולוגיה מולי הול נאגי נותן לנו קריאה על אסטרולוגיה הומו.

האם המיניות משחקת תפקיד באסטרולוגיה? לדוגמה, לעשות את המאפיינים של, למשל, עקרב הומו שונה מאלה של ישר?

מולי: המאפיינים הבסיסיים זהים, אך מכיוון שהמיניות היא חלק מהליבה העמוקה ביותר של העצמי, להיות גבר הומו בהחלט ישפיע על האופן שבו הם באים לידי ביטוי.

גורמים חברתיים גם לשחק תפקיד תפקידים כמו להיות בחוץ או לא, ואת האפשרויות רבות של איך לחיות את החיים ואת לרדוף אחרי אהבה כמו גבר הומו להוסיף ניואנס הבעת הבחור של סימן השמש שלו. כאשר קוראים אסטרולוגיה ישר, אתה כנראה כבר צריך לתרגם אותו לחוויה הייחודית שלך כמו הומו. יש כמה ספרים על אסטרולוגיה הומואים כי כבר מגיעים מנקודת מבט זו, ובגלל זה, מציעים תובנות מעודן יותר עבור ההומואים להבין את עצמו ואת שותפים פוטנציאליים.

האם יש כמה סימנים יום ראשון אשר תואמים יותר מאחרים?

מולי: כן, ואותם כללי תאימות כללית חלים על גברים הומוסקסואלים. סימנים השמש של אותו אלמנט בדרך כלל יש קרבה טובה. סימני האש הם טלה, ליאו ו מזל קשת; סימני המים הם סרטן, עקרב ודגים; סימני כדור הארץ הם מזל גדי, שור מזל בתולה; סימני האוויר הם מאזניים, דלי וג ‘מיני.

אבל יש לזכור כי כל סימן שמש משולבת יש פוטנציאל להיות משחק אהבה, אם זה משתלב לתוך הכימיה הנכונה לרגע בזמן שאתה ביחד.

הכל בעיתוי, ויד הגורל המסתורית נראית כאילו מושכת אותנו למשחק שמתאים למה שאנחנו לומדים בחיים כרגע.

צריך בחור לא תאריך מישהו מבוסס על השלט שלו?

מולי: אני אומר לתת את הבחור הזדמנות. אנחנו מדברים כאן על סימני שמש, וזה רק היבט אחד של תרשים הלידה של מישהו.

גם אם סימני השמש אינם תואמים, כוכבי לכת אחרים בתרשים – הירח, העולה, ונוס ומאדים – עשויים להיות בהרמוניה. מלבד זאת, כמה שילובים סימן שמש שנחשבים בלתי תואמים, מסוכנים אפילו, מציעים את האתגרים העזים ביותר לצמיחה. לפעמים כאשר כוכבי לכת מתנגשים, אתה משתנה לנצח, ולעתים קרובות לטובה.

האם יש אירועים אסטרולוגיים כי הם רומנטיקה יותר ידידותי מאחרים?

מולי: כן, ועכשיו, אנחנו נהנים ונוס בתוך טלה, אשר עושה הרבה היבטים נוחים לכוכבי לכת אחרים גם בסימני אש. כל זה יכול ליצור אווירה של משחק, פלירטוט ורק קלילות כללית של מצב הרוח. כמו כן, הירחים המלאים הם לעתים קרובות זמן לשיאה, ועל חזית הרומנטיקה זה יכול אומר כי מישהו מתחיל להתחמם מהלכים מפתה שלך.

הרחב את העולם שלך עם על אסטרולוגיה, מולי הול נאגי של מידע אינפורמטיבי תושייה על כל הדברים אסטרולוגיה.

No Replies to "מה המזל שלך? האם אסטרולוגיה משפיעות על המיניות שלך?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.