מדריך Phillrum מדוזה Piercings – insightyv.com

מדריך Phillrum מדוזה Piercings

פירסינג של מדוזה הם אחד פירסינגים אפשריים של השפה העליונה, אבל זה ממוקם ממש ב philtrum. ה- philtrum שלך הוא הכניסה הקטנה – או הגומה – בין האף לשפה העליונה. הגומל הזה מכונה לפעמים “קשת של קופידון”. כאשר פירסינג בודד, אופקי, מונח בקטע זה, הוא נקרא בדרך כלל מדוזה אם אינו מכונה בשמו האנטומי. זה בעצם תמונת ראי של labret, ובדרך כלל משתמשת באותה תכשיט labret תכשיטי.

זה עוד אחד מאותם “טיפול כפול” פירסינג כי זה גם פירסינג פה ושפה חודר ואתה צריך לטפל בכל קצה של פירסינג בנפרד, בעקבות שתי קבוצות של הוראות aftercare. אכילה ושתייה (כמובן) השפיעו מאוד במהלך השבוע הראשון של ריפוי, ועישון הוא גדול ללא לא. נקה אלכוהול ויין הם בסדר, אבל שמרים בירה באמת מגרה אלה פירסינג אז עדיף להבהיר.

תכשיטים עבור פיטום

מומלץ תכשיטים Starter הוא בדרך כלל 16 או 14 labret labret. הם יצטרכו לפלח אותך עם עוד אחד ארוך בהתחלה, כדי להתאים את הנפיחות יהיה לך בשבוע הראשון או שניים. זה נפיחות יהיה לאט לרדת כמו שאתה לרפא, ואחרי כ 6 שבועות, אם לא היו לך שום בעיות עם זה, אתה יכול לחזור פירס שלך לבר קצר יותר. זה * צריך * להיות שירות חינם הכלול במחיר פירסינג הראשונית.

שאל לפני שאתה מקבל פירסינג, אז אתה יודע בוודאות.

זמן הריפוי הממוצע (עבור בריא שאינו מעשן) הוא על 6-12 שבועות, אבל ריפוי פנימי מלא יכול להימשך עד 6 חודשים.

No Replies to "מדריך Phillrum מדוזה Piercings"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.