מה מייצג סמל קלדאג האירי? | insightyv.com

מה מייצג סמל קלדאג האירי?

מה מייצג סמל קלדאג האירי?

ישנם מספר קעקועים אחד יכול לבחור לחגוג את המורשת האירית. דגלים איריים, קשרים סלטיק וצלבים, shamrocks, מוטיבים Claddagh הם כל אפשרויות פופולריות. אמן הקעקועים שלך יעבוד איתך כדי ליצור עיצוב המשלב את האלמנטים המשמעותיים שאתה אוהב תוך הקפדה שזה עובד על סוג הגוף שלך. 

ישנן כמה אגדות המסבירות את ראשיתו של סמל קלדאג.

רבים האשראי היה כסף מ Galway ב 1700s, ריצ ‘רד Joyce, עם יצירת טבעת Claddagh הראשון. 

A Claddagh זה קולאז ‘של אלמנטים המייצגים אהבה, ולכן טבעת Claddagh נחשב האירוסית המסורתית טבעת אירוסין. באותה טבעת ניתן ללבוש דרכים שונות לייצג את מצב היחסים הנוכחי שלך. משוחק על יד ימין, עם תחתית הלב הפונה החוצה, הלובש הוא רווק ומחפש אהבה. אם הטבעת פונה בכיוון ההפוך, הלובש נמצא במערכת יחסים. טבעת Claddagh משוחק על דמות הטבעת השמאלית, עם התחתון פונה החוצה, פירושו הלובש עוסקת. התהפך, זה אומר הלובש נשוי. 

הידיים מייצגות אמון וידידות, בעוד הלב מייצג את האהבה ואת הכתר מסמל נאמנות ונאמנות. צורה עגולה של הטבעת, אשר יכול גם להיות נמשך לתוך העיצוב, מייצג לנצח.

 אתה יכול גם לראות את העיצוב מתואר ללא הכתר. זה גרסה פחות פופולרי של העיצוב שנקרא טבעת Claddagh Fenian. לפעמים Claddagh מלווה גם צלב, המייצג אמונה. אז, Claddagh יש משמעויות משמעותיות רבות כל עטוף לתוך אחד עיצוב יפה.

No Replies to "מה מייצג סמל קלדאג האירי?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 63 = 72