משמעות מאחורי חצי ירח קעקועים | insightyv.com

משמעות מאחורי חצי ירח קעקועים

משמעות מאחורי חצי ירח קעקועים

קעקועים הירח השמימי הם בחירה קסומה קסום לכל מי שרוצה דיו את ההשפעות של תת הכרה, דת, זמן, או מיתולוגיה.

חצי קעקועים של חצי ירח, שנחשבים גם הם לירח, הם רעיון עיצוב יפה לאלו שעוקבים אחרי שעווה וירידה של הירח, או מי מעריץ את אלות בעודו מחווה לכוכבים ולאסטרולוגיה.

לעתים קרובות מתואר עם השמש בעיצוב שמימי לייצג יום ולילה, או איחוד חזק של אלפא ואומגה, הירח אין שום נקיפות מצפון סולו זוהר.

יש הרבה אסוציאציה ומשמעות מאחורי קעקוע הירח ואת המשמעות האישית תשתנה על פי נושא.

לירח יש אנרגיה כה עצומה. זה יכול הקרקע לך, או (אם אתה מחובר לשלבים המשתנים) אתה יכול אפילו להרגיש שינויים במצב הרוח שלך. הירח יכול לנהוג אחד מטורף או “מטורף” והוא עשוי גם להציע נוחות במהלך השלבים המשתנים של מחזור הווסת של האישה. ירחי הסהר מייצגים לעיתים קרובות מחזורי לידה ופוריות, וניתן ללבוש אותם לייצוג נשיות.

אתה לא צריך לצעוק על הירח כדי להעריך את הרעיונות הבאים קעקוע והצעות. זה אפילו נכון יותר אם סימן גלגל המזלות שלך הוא סרטן סרטן, המכונה ילד הירח הנשלט על ידי הירח. משיכת וכוח של מחזור הירח יכול להעיף אותך למצב רוח שונה במהירות. לובש חצי ירח קעקוע יהיה לייצג את הקשר עם הירח לחגוג את זה אוניברסלי קסום אוניברסלי.

מה זה אומר קעקוע הירח?

לא משנה איפה אתה בעולם אתה יכול להעריך את היופי של הירח שלנו. מרתק ומאיר, הירח יש אסוציאציות רבות בצורתו הפיזית. במיתולוגיה היוונית, ארטמיס היתה אלת המדבר והצייד. ירח הוא לעתים קרובות לזווג עם דיאנה לייצג את ההגנה שלה על ילדים ולידה.

בדת הוויקנית, הירח יכול להיות קשור לדמטר, לקור-פרספונה ולהקת, הידועה גם בשם האם, הבתולה והקרן, המייצגים את מעבר הזמן ומחזור החיים מלידה למוות עם השלבים המשתנים שלהם. עבור אלה המחפשים קעקוע בסגנון כהה או גותי, ירח יכול גם למלא את החלל. ירחים הם כהים ומסתוריים ואם אתה אוהב קעקועים לנשוך ערפד או אנשי זאב מפואר, ירח מלא עשוי להיות בחירה סבירה.

חושך בצד, הירח נתפסת כסמל נשי, והוא יכול גם להיות קשור עם איזיס האלה. עבור כדור הארץ אמא, הירח עוקב אחר עקומה טבעית של הגוף של האישה ואת השדיים הוא האמין גם יש חיבור הלידה ואת המחזור החודשי. המיתולוגיה הרומית נושאת סיפורים רבים שיכולים לעזור לך לבחור את העיצוב הירח שלך, בין אם זה ירח מלא, הירח סהר או עיצוב ירח מאיה. כאשר ירח סהר מזווג עם כוכב קטן, הוא הופך להיות סמל מוסלמי מוכר כי ידוע בכל רחבי העולם.

אם אתה מעריך אגדות וסיפורים, אתה עלול למצוא גבר פנים מלא על הקעקוע הירח להיות בחירה גחמני. בגלל העיצוב יהיה מפורט למדי אתה רוצה לוודא שאתה מוצא את האמן הנכון לתפקיד.

לא למהר לתוך קעקוע הירח, ולהחליט תחילה איזה שלב אתה רוצה הירח שלך לייצג, ואם אתה מתכנן על הוספת פרטים אחרים כגון כוכבים, זאב, השמש, וכו ‘.

הצעות מיקום עבור סהר הירח קעקועים

בגלל חצי חצי סהר הירח צפוי להיות בקנה מידה קטן יותר, עיצוב זה נוטה להיראות הטוב ביותר על פרקי הידיים, האצבע, או אפילו את הפנים אם אתה צריך להיות כל כך מודגש. הצבת ירח קטן בכל מקום אחר פירושה שזה יהיה להיעלם וללכת הרבה מעיניהם. אם אתה צריך עזרה להחליט על הצעה מיקום הקפד לדון עם אמן קעקוע. יש אנשים מחליטים לשלב חצי קעקוע הירח לתוך שרוול עם כוכב או קעקועים כוכבי חינם. לקבלת קסם נוסף הקפד למקום שבו אתה יכול להעריך את כל כוחו הקסום.

No Replies to "משמעות מאחורי חצי ירח קעקועים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    35 − 25 =