למה שיזוף רע קעקוע שלך – insightyv.com

למה שיזוף רע קעקוע שלך

מזג אוויר חם ואת הרצון שיזוף זהוב יפה פירושו דבר אחד לאנשים רבים, שיזוף. תמיד הייתי עובד-שמש. לי, אין כמו התחושה של קרניים חמות נספג לתוך העור שלך כמו שאתה להתחמק כל הלחץ והדאגות של היום. לעולם לא תדע שתביט בי עכשיו. למה? בגלל הקעקועים שלי.

חשיפה לשמש

אין זה סוד כי שיזוף הוא לא ממש טוב לעור שלך בכל מקרה, אבל זה אפילו יותר קשה על קעקועים שלך.

אולטרה סגול, תוך הוספת צבע ברונזה נחמד לעור שלך, לנקז את החיים מתוך קעקוע. ככל שאתה שזוף יותר, דיו יותר דוהה לאט הולך מבריק משעמם.

האם זה אומר שימי השיזוף שלך נגמרו? ובכן, אני מניח שזה תלוי כמה אתה אוהב את הקעקועים שלך רוצה שהם יישארו בהירים מחפשים הכי טוב שלהם. אני בהחלט יכול להזדהות עם כל מי שגם אוהב את השמש ופשוט לא יכול להתרחק. אם אתה בהחלט חייב ללכת לספוג כמה קרניים, לפחות להיות הגיוני להשתמש sunblock. מצא את רמת SPF הגבוהה ביותר שאתה יכול למצוא מחדש ולהחיל לעתים קרובות אם אתה הולך לבלות הרבה זמן בחוץ. אם אתה פשוט לא יכול לקבל שיש עור לבן מבושל המטרה שלך היא לצאת ולקבל קצת צבע, ודא שאתה לפחות להגן על קעקועים שלך עם כמה sunscreen ככל האפשר.

מיטות שיזוף

מה עם מיטות שיזוף? בורסקאים בתוך הבית הם בדיוק מזיקים כמו השמש, אם לא יותר. הקרניים האולטרא-סגולות מרוכזות הרבה יותר ואנשים נוטים לחשוף את עצמם במיטות שיזוף, מבלי להגשים את גבולותיהם.

שריפת העור פוגעת בקעקוע אפילו יותר מאשר שיזוף איטי. שוב, אם אתה חייב לעשות את זה, להגן על הדיו שלך!

בסיכון?

אם אתה לא אוהב להנחות בשמש הבוערת או להשתזף, האם זה אומר שאתה לא בסיכון? אולי לא. רובנו לבלות יותר זמן חשוף לשמש ממה שאנחנו מבינים. פעם להגיע הביתה ולמצוא את הזרוע השמאלית שלך שזוף מן הנחת הזרוע על חלון המכונית שלך תוך כדי נהיגה?

או למצוא את עצמך מקבל שיזוף שורות רק מתוך סידורים או עבודה בחוץ? בכל פעם הקעקוע שלך הולך להיות חשוף לשמש, לכסות את זה! אתה יכול לכסות את זה עם בגדים או sunscreen, או להישאר בצל.

קעקוע חדש

לא לשים sunblock על קעקוע חדש או טרי – פעל לפי ההוראות של האמן שלך ואחרי לשמור את הקעקוע מכוסה או מוצל עם בגדים במשך השבועות הראשונים. אתה יכול להשתמש sunblock פעם את הקעקוע סיים פילינג גדלה זה הראשון של שכבת מגן של העור. אבל שיזוף לבד לא הולך להיות מספיק עבור קעקוע חדש אם הוא נחשף לאור שמש ישיר לתקופות זמן ארוכות. קעקוע נחשב בדרך כלל טוב ריפא לאחר כ -3 חודשים.

קרם שיזוף ללא שמש?

אם אתה משתמש קרם שיזוף ללא שמש עבור אפקט שזוף, זה בטוח כמו הקעקוע שלך כמו החלת כל סוג אחר של קרם. כל עוד הקעקוע הוא נרפא לחלוטין, שום דבר לא יכול לפגוע בקעקוע שלא פוגע בשאר העור. עם זאת, בהתאם הצל ואת הצבע של קרם שיזוף מסוים אתה משתמש, זה עלול ליצור אפקט מוזר המראה של הקעקוע שלך. זה יהיה הגיוני יותר רק כדי למנוע לשים את קרם ישירות על הקעקוע.

אל תהיי מהמר

הקעקוע שלך הוא השקעה, אז לא להמר על ההשקעה כי לא כראוי אכפתיות זה.

זה לוקח מעט מאוד מאמץ כדי לכסות או להגן על קעקוע עם sunscreen. טיפול נכון יכול לשמור קעקוע נראה תוססת במשך שנים רבות.

No Replies to "למה שיזוף רע קעקוע שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.