משחק אופנה שלך עם צעיף Snood – insightyv.com

משחק אופנה שלך עם צעיף Snood

ישנם סוגים רבים של צעיפים בחוץ, מן האינסוף אל צעיף השמיכה נוח, אבל שמעת על snood? זה נראה כמו שם מצחיק עבור אביזר אופנה, אם כי זה די מעשי ומהנה ללבוש. אז, מה זה snood, אתה שואל? ולמה אתה צריך לשקול בעלות על אחד?

מהו צעיף Snood?

במונחים של מגמות האופנה, סנווד הוא בעצם צעיף צינורי, כמו ברד גדול.

את snood דומה צעיף אינסוף, שהוא צעיף looped שיושב סביב הצוואר. הם נבדלים בכך שהמצב יושב גבוה יותר על הצוואר ויכול להתנהג כמו ברדס. אז בעוד צעיף אינסוף יכול לפעול מבחינה טכנית כמו סנווד, וכן סנווד כמו צעיף אינסוף, יש כמה הבדלים מתוחכמים.

Friday
של 04

היסטוריה של סנווד

שיער snood

ג ‘ורג’ מארקס / רטרופיל / Getty תמונות

בעיקרון, סנווד פירושו “שיער”. סביר להניח שראית נשים לובשות אותן בתצלומים ישנים בשחור לבן, בסרטים ובמודעות וינטאג ‘אופנתיות. סנוודס נראו כדרך אופנתית יותר משיער כדי להרחיק את השיער מהפנים. הם היו פופולריים למדי בעידן מלחמת העולם השנייה, כאשר נשים נכנסו לשוק העבודה ולקחו על עצמם הרבה עבודות עבודה ידניות שנשלטו בעבר על ידי גברים.

עם זאת, snoods לא בהכרח צריך להיות עשוי נטו. בעיקרון, סנווד הוא כל דבר שמחזיק את השיער בחזרה במקום. Snoods עשוי להיות עשוי בד מוצק או להיות לסרוג עם כמה שיש יותר פתוח, נטו כמו לולאות יותר מאחרים.

באופן מסורתי, למצבי רוח יש יותר שק בבסיס הצוואר, כמו רשת שיער שתחזיק שיער ארוך. הם היו מאוד פונקציונליים והציע קצת סגנון באותו זמן. במגמות האופנה של היום, snoods הם לעתים קרובות chunky knits כי הם מאוד כמו צעיף אינסוף.

02
של 04

סנוודס לשמירה דתית

חיג'אב

רחוב אולפני / Blend Images / Getty תמונות

סנוודס משוחק גם על ידי נשים מסיבות דתיות. אף על פי שהרעיונות לא נועדו לכסות את החלק הקדמי של הראש והשיער, הרבה כיסויי ראש דתיים שעושים זאת נקראו גם “מצפים”. בדרך כלל, אלה סוגים של snoods מאופיינים יותר ופחות מקושט מאשר אלה שחוקים אך ורק עבור אופנה.

למשל, נשים יהודיות רבות נשואות בוחרות לכסות את שערן בכיסוי בד. יש להקות כי לכסות את הכתר של הראש עם שק השיער מאחור בעוד אחרים הם יותר של עטוף צעיף קשור. חיג’אב מוסלמי והרגלי נזירות יכולים להיחשב גם כנקודת ראות.

03
של 04

סנוודס לגברים /

זָקָן Snood

באדיבות LionHaircare.co.uk

תאמינו או לא, יש אפילו snoods לגברים. אלה נקראים snoods זקן מיועדים מסיבות היגיינה כדי לשמור על שיער מכוסה, בדיוק כמו שיער. הם נפוצים למדי בתעשיית המזון, במיוחד בייצור.

אמנם, אלה נוטים לא להיות הרבה סגנון. הם הרבה יותר מעשיים מכל דבר אחר.

04
של 04

איך ללבוש סנווד

אֵיך to wear a snood scarf

אלקה מייזל / קולטורה / גטי

אביזרים הם תמיד דרך מצוינת לתת עדכונים טריים מה היה תלוי בארון שלך במשך זמן מה. אם אתה חי באזור קר צריך עוד חום, לבדוק את snood להוסיף שכבת הגנה על הגוף שלך תוך הצהרה אופנתי.

כאשר קניות עבור snood, לחפש צעיפים צינורי הדומה צווארון גולף. הם זמינים באורכים שונים, חומרים, עובי, בדיוק כמו כל צעיף אחר.

ביום ממוצע, את snood יכול להיות משוחק כמו צעיף אינסוף כדי להגן על הצוואר מפני הקור. כאשר הרוחות באמת להתחיל להכות סביב השלג יורד, אתה יכול פשוט למשוך את snood מעל הראש שלך ללבוש אותו כמו ברדס. זה יגן על השיער והאוזניים שלך מפני מזג האוויר הקר, לח.

Long snoods יכול להיות גם סביב צווארך בשתי לולאות. זה מראה שכבות כפולה מוסיף קצת יותר מרקם, במיוחד אם אתה מושך לולאה אחת קצת יותר מאשר אחרים. אתה מקבל את החום סביב הצוואר שלך תוך מתן את המראה של צעיף כפול עטוף. זה נראה נהדר עם או בלי מעיל חורף כבד.

Snoods הם אביזר אופנה נהדר עבור סתיו צונן ואביב ימים גם כן. ללבוש אותם עם חותלות תוך כדי לצאת לטיול הבוקר שלך או להשתמש אחד כדי להתלבש ג’ינס האהובים עליך בצורה מזדמנים-סוג של הדרך.

No Replies to "משחק אופנה שלך עם צעיף Snood"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.