איפה אתה צריך מקום קעקוע הראשון שלך? – insightyv.com

איפה אתה צריך מקום קעקוע הראשון שלך?

יש כמה כתמים הטובים ביותר עבור קעקוע הראשון שיכול לעזור לך להעריך את האמנות שלך במיטבה. בעוד עיצובים לשחק גורם חשוב קעקוע מיקום, שום דבר לא צריך להיות חשוב יותר מאשר את האפקט הכללי שלך יש קעקוע על הגוף שלך. השתמש באמנות הגוף שלך היתרון שלך במקום קעקוע שלך במקום שאתה תמיד להוקיר. קעקועים הם אמרו להיות ממכר, אבל אם אתה מודע איפה אתה מציב את זה, אתה יכול כנראה לעצור באחת.

 

שיקולי מיקום

 

אלא אם כן אתה פוגש עם אמן מוכשר ומיומן הראשון, ייתכן שלא יהיה את הידע הטוב ביותר היכן למקם את העיצובים קעקוע שלך. מאז אנשים רבים מתחייבים עיצובים לפני המינוי שלהם, אמנים לעיתים קרובות ללכת יחד עם הרעיון שלך בלי להציע יותר תובנה. כמובן שאתה רוצה למצוא אמן שעושה המלצה משלה. זה בדיוק למה זה חשוב לחפש אמן קעקוע מכובד ומוכשר לפני מקבל הקעקוע הראשון שלך.

בעוד קעקועים כי הם ממוקמים מחוץ לטווח הראייה יש יתרונות שלהם, אלא אם כן אתה עומד מול המראה להסתכל על הישבן שלך, אתה כנראה לעולם לא באמת מעריך את הגב התחתון, הכתף או הרגל קעקוע.

קעקועים הראשון צריך להיות ממוקם איפשהו אתה יכול להציג מדי יום, ולעתים קרובות, כך שאתה באמת יכול להעריך את החוויה של לבישת קעקוע.

שיקול נוסף הוא תנודות הגוף. עלייה במשקל, ניתוחים והזדקנות בלבד צריך תמיד להיחשב לפני קבלת בדיו.

החזה, הבטן ואת קעקועים הירך הפנימי הם כולם כפופים לשינוי ולעוות בהתבסס על עלייה במשקל או הפסד, כדי להיות מוכנים יש קעקוע שונה בהמשך הדרך, צריך לשנות את הגוף או צורה.

כל אלה הם שיקולים חשובים, במיוחד עבור נשים בגיל הפוריות.

עיצובים קנה מידה

זה לא רק המיקום שחשוב קעקוע הראשון, אלא גם את קנה המידה.

הקעקוע שלך צריך להיות גודל מינימלי לכל פירוט. יותר מסובך או לפרט את הקעקוע, גדול יותר יהיה צורך להיות. זה לעתים קרובות שינויים מיקום קעקוע וכמובן זה משפיע גם על העלות של הקעקוע שלך.

יש אנשים לבחור קעקועים קטנים בפעם הראשונה סביב, אחרים הולכים גדולים. אחת המגמות הגדולות בתעשייה הנוכחית הוא חתיכות גדולות יותר, אפילו עבור קעקוע הראשון. יש איזה היגיון טוב מאחורי זה. בולטות וקעקועים בקנה מידה גדול לעשות כזה הצהרה חזותית. אם אתה מקבל את הקעקוע הראשון אתה יכול להחליט שאתה מעדיף אחד גדול אחד, ולא אוסף של עיצובים קטנים מאוחר יותר.

להיות פתוח

זה בעל ערך להיות מאוד פתוח עם הקעקוע הראשון שלך. אני ממליץ להיפגש עם כמה אמנים ולאחר מכן לסיים את התהליך עם אחד אתה מרגיש הכי בטוח ונוח עם. משם אתה יכול לבקש עיצוב מותאם אישית, אלא אם כן יש לך להגדיר את המוח על קעקוע פלאש מסורתי.

תכנון הקעקוע הראשון שלך הוא מרגש. כל עוד אתה מבין את הדאגות המיקום הנפוץ ביותר ולבחור עיצוב זה יעבוד בתוך האזור, אתה יכול להיות סמוך ובטוח כי תוכל להעריך את העיצוב שלך ואנו מקווים שיש פחות סיכון של כל חרטות קעקוע.

 

No Replies to "איפה אתה צריך מקום קעקוע הראשון שלך?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.