31 חמוד חורף בהשראת הציפורן אמנות עיצובים | insightyv.com

31 חמוד חורף בהשראת הציפורן אמנות עיצובים

אנחנו כמעט בבית זֶה שוב פעם בשנה. זה נעשה קר יותר, הימים מתקצרים, הלילות מתרבים והגיע הזמן להתחיל לחשוב על התקופה החגיגית. החורף מגיע. למעשה, זה עלינו. הגיע הזמן להתחיל לחשוב על הכנות לקראת החורף, וליתר דיוק, כל מסיבות חג המולד!

אם אתה צריך קצת השראה להגיע חגיגי, לבדוק את אלה 31 חמוד בהשראת החורף עיצובים אמנות מסמר:

חוֹרֶף Inspired Nails

1. ציפורניים אדומות עם איש שלג

אינסטגרם / judyrox

אינסטגרם / ג’ודירוקס

אתה לא יכול להשתבש עם איש שלג עבור החורף ואת זה אדום לבן עיצוב השלג מושלם! האדום הוא תמיד צבע חגיגי מאוד וכולם אוהבים קצת שלג. רק על ידי צייר איש השלג על מסמר אחד ולא על כולם, אתה עושה את החיים שלך הרבה יותר קל. זה מהר וזה לא משנה אם אתה לא יכול לקבל את כולם כדי להתאים!

2. פתית שלג מסמר הדגשה

אינסטגרם / sinney

אינסטגרם / סיני

פתיתי שלג הולכים יד ביד עם אנשי שלג ועם הטירוף “קפוא” שפגע בעולם, אתה באמת לא יכול להשתבש עם עיצוב זה כחול, כסף ולבן, להשלים עם כל הדברים נוצץ. הוסף קצת נצנצים, לזרוק על כמה אבני חן, ולערבב ולהתאים אותם קצת – זה העונה כדי לקבל עליז אחרי הכל!

3. הפינגווין נייל המבטא

אינסטגרם / just1nail

אינסטגרם / פשוט

פסטלים ופינגווינים הם לא שני דברים שאתה בדרך כלל לקשר באותו מסמר חגיגי, במיוחד כאשר זה ורוד פסטל ולא כחול תינוקות. אולם אלה ציפורניים חמוד סופר להראות לך איך לעשות בדיוק את זה. התינוק ורוד עובד נהדר כמו רקע נייטרלי, להוסיף קצת כחול ולראות דרך נוצץ ולהיות יצירתי עם הפינגווין שלך ואתה על הזוכה.

4. מסמר אלגנטי מסמרים

אינסטגרם / jauntyjuli

אינסטגרם / ג’אנטיג ‘ולי

אם אתה רוצה משהו אלגנטי יותר מאשר חידוש לחורף, לבדוק את העיצובים המדהימים האלה. לאחר נצנוץ פתיתי השלג בבסיס הציפורן במקום קצה עוזרת לשמור על דברים מודרניים ושלג לבן וכחול ניצבים להוסיף קצת משהו מיוחד לתערובת. הדבר הטוב על כל אלה מסמרים היא שזה לא משנה אם אתה מוך אותם קצת. הם לא כולם צריכים להיראות אותו דבר.

5. סוודר בהשראת הציפורניים

אינסטגרם / nailsbysophiaa

אינסטגרם / ציפורניים

אם אתה לובש את הסוודר אתה יכול גם לקבל את הציפורניים שלך כדי להתאים! בואו נודה בזה, למדנו לאהוב אותם עיצובים חגיגיים נורא ללבוש אותם בגאווה ולא להסתיר אותם בחלק האחורי של הארון אז זה הגיוני להוסיף את דפוסי הציפורניים שלך יותר מדי. זה לא גורם לך להרגיש כאילו יש לך את החיים שלך ביחד כאשר הכל תואם?

6. ציפורניים ורודות חמוד

אינסטגרם / clairelofthouse

אינסטגרם / קליירלופהאוס

עוד יופי ורוד פסטל אבל הפעם, אנחנו הוספת שלג! צייר מסמר אחד או את כולם – זה לא משנה. יצירתי ולראות איפה מברשת הציפורן לוקח אותך. אתה אף פעם לא יודע איזה עיצובים משוגעים אתה יכול לבוא עם!

7. מניקור נוצץ

אינסטגרם / lifeisbetterpolished

אינסטגרם / lifeisbetterpolished

זה לא משנה מה צבע שבחרת עבור הבסיס שלך, נצנצים מוסיף מחדש vamp מחדש. אנחנו אוהבים את זה כסף אוף לבן / כמעט אפור נראה עם או בלי איש השלג! זה יהיה פשוט כמו חגיגי בכל מקרה.

8. זהב נוצץ מבטא נוצץ

אינסטגרם / Glittr

אינסטגרם / גליטר

Glitter יכול להיות קצת יותר מדי עבור אנשים מסוימים על ידי בחירת מסמר אחד ולהפוך את אחד מסמר המיקוד שלך, אתה משיג את זה נראה נוצץ חגיגי בלי לדאוג שזה נראה יותר מדי או יותר מדי. העונה החגיגית היא על כל הולך מעל הדף ‘tacky’ בזמנים אבל זה לא אומר הציפורניים שלך צריך לעקוב אחר המגמה.

9. זנגביל גבר ציפורניים

אינסטגרם / judyrox

אינסטגרם / ג’ודירוקס

אהבנו את הגברים האלה זנגוויל ציפורניים – עוד אופי נפוץ שאתה בדרך כלל לשייך עם חג המולד. שוב, תראה את ההתמקדות רק מסמר אחד, שמירה על שאר ניטרלי יחסית, אז למה לא פעל באותה מגמה?

10. תן לו שלג!

אינסטגרם / paulinaspassions

אינסטגרם / paulinaspassions

למה לא לקבל את הציפורן אמן לכתוב מילים חגיגיות על הציפורניים שלך? “תן לו שלג” הוא אחד הביטויים האיקוניים ביותר של התקופה החגיגית אז למה לא לשמור על דברים פשוטים יש אמירות חגיגיות שנכתבו על רקע נייטרלי. הוסף כמה ניצוצות ויש לך ציפורניים סופר פשוט, ייחודי שכולם יאהבו.

No Replies to "31 חמוד חורף בהשראת הציפורן אמנות עיצובים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 1 = 1