אתה יכול לעצב קעקוע פלאש אמנות – insightyv.com

אתה יכול לעצב קעקוע פלאש אמנות

האם אתה חולם להרוויח כסף עיצוב אמנות פלאש עבור קעקועים? פלאש הוא מונח המשמש מראש מצוירת תמונות שתוכננו במיוחד לצורך קעקוע. בדרך כלל תראה מאות רישומי פלאש בתוך קעקוע חנויות, או על הקיר או ספרים גדולים. אמנים רבים מעדיפים לעשות עבודה מותאמת אישית, אבל פלאש הוא עדיין מאוד שימושי לסייע ללקוחות לצמצם את סוג של קעקוע שהם רוצים.

למד מה אמנים קעקוע לחפש בעת רכישת אמנות פלאש. לאחר מכן תוכל להשתמש במידע זה כדי להפוך את הציורים לשווק.

מה שאתה צריך לעצב קעקוע פלאש אמנות

הדבר הראשון שאתה צריך לקבל לפני תחילת כל סוג של עסק אישי היא שזה לוקח כסף כדי להרוויח כסף. תהיה השקעה כלשהי אם אתה באמת רוצה לעשות את זה נכון יש סיכוי טוב יותר להצלחה. אבל לפני שאתה דואג לכל זה, אתה צריך את שלושת הדברים הבאים:

 1. מיומנויות ציור מצוינות
  אתה כמובן לא יכול להרוויח כסף למכור מוצר נחות. רק בגלל החברים שלך חושב שאתה מצייר טוב באמת לא אומר שאתה עושה. אם אתה באמת רוצה דעה הוגנת, אובייקטיבית של האמנות שלך, לשאול מורה לאמנות, אמן קעקוע, או שאתה אפילו יכול לשלוח לי ביקורת בונה.
 2. רעיונות ייחודיים ופרספקטיבה
  החברים שלך עשויים לחשוב ורדים שלך ואת הגולגלות הם פצצה דה, אבל אמנים קעקוע ראו מיליון מהם. אם אתה רוצה למכור את האמנות שלך, זה חייב להיות ייחודי באמת. הדרך הטובה ביותר לגלות מה כבר נעשה היא להשקיע כמות ניכרת של זמן לעיין אמנות פלאש עצמך. לאחר מכן תסתכל על האמנות האחרונות להיות מובלט במגזינים, לראות לאיזה כיוון הענף הולך, ולקפוץ לפני זה. להישאר הנוכחי הוא טוב. העולה מעל המגמה הנוכחית ו פורצת דרך חדשה ומרגשת הרבה יותר טוב.
 1. הבנה של עיצובים קעקוע
  לא כל הציורים ניתן לתרגם קעקוע. כמו גיל קעקועים, הם התפשטו. קווים להיות עבה יותר רך, אשר יכול ליצור בלגן אמיתי אם התמונה היתה עסוקה מדי מלכתחילה. מצד שני, עיצוב עם כמעט כל השורות ורק הרבה הצללה וצבע לא עובד טוב עבור פלאש, או. זה ייראה טוב כמו קעקוע, אבל אין טעם רב לאמנות פלאש אם זה בעצם שטח פתוח ללא צורה מוגדרת מראש. האמן יכול גם פשוט לעשות פיסת אישית מאפס. התמונה צריכה להיות מוגדרת היטב והפרט צריך להיות מספיק רק כדי ליצור תמונה דינמית מבלי לדחוס קווים דקים יחד.

  ציוד עבור ציור קעקוע פלאש

  אתה מוכן להתחיל ציור קעקוע פלאש. עכשיו הוא כאשר אתה צריך להשקיע קצת כסף בחומרים איכותיים.

  • בינוני – בדרך כלל, הגודל הסטנדרטי של גיליונות הבזק הוא 11×14. נייר ציור חלק אך כבד שמגיע בגליונות בודדים (לא ספירלי כרוך או מנוקב) ייתן לך בסיס טוב לאמנות שלך.
  • מדיה – עפרונות ציור איכות, סמנים ועפרונות צביעה הם תקן עבור רוב האומנים פלאש. סמנים צבעוניים בדרך כלל לא מאפשרים מיזוג הצללה הדרך עפרונות לעשות. Prismacolor עושה כמה עפרונות צבעוניים ביותר כי הם מועדפים על ידי אמנים פלאש. סמנים עדינים בשחור, כחול או אדום משמשים בדרך כלל רק עבור קווי מתאר. Sharpie עושה נקודה מצוינת מעולה, סמנים קבועים לעבוד נהדר למטרה זו. אתה גם צריך למחוק טוב זה לא לקרוע את הנייר שלך. פלסטיק ו ויניל erasers הם הרבה יותר יעיל מאשר גומי. אספקה ​​אחרת ייתכן שתצטרך יהיה תלוי בסגנון שלך ואת ההעדפות, אבל אלה הם הבסיס.

  מיפוי פלאש עיצובים שלך

  לפני שתתחיל לשים את הציורים על הגיליונות המקצועיים שלך, אתה צריך לתכנן אותם על נייר רגיל. לדעת בדיוק מה אתה הולך לשים על הסדין ואיפה אתה הולך לשים את זה על ידי שרטוט הרעיונות שלך הראשון שיש תוכנית מוצק הניח.

  לאחר מיפוי תוכנית, אתה יכול ליצור גיליון פלאש בפועל שלך.

  דפי פלאש מסוימים מכילים מספר תמונות שכולן משתפות נושא משותף כמו וינטאג ‘, בית ספר חדש, גולגלות או בעלי חיים. אתה יכול ליצור גיליונות פלאש שלך עם נושא או בלי – זה לא נדרש, אבל אתה לא רוצה כזה תערובת אקראית שזה מבלבל להסתכל. תחשוב על כל גיליון פלאש כמו אוסף של תמונות מרובות כי כל לעבוד יחד כדי ליצור יחידה אחת. יותר נעים לעיניים פלאש שלך היא כולה, כך סביר יותר למכור.

  גליונות הבזק נמכרים בדרך כלל בקבוצות, לא בגליונות בודדים, לכן תרצה ליצור לפחות ארבעה גיליונות מלאים של Flash להרכבה כערכה. יש קבוצות גדולות כמו עשרה גיליונות, אך שמירה על מספר קטן יותר (ולכן שמירה על המחיר של קבוצה סביר יותר) יהפכו את הפלאש שלך יותר אטרקטיבי אמנים על תקציב.

  אל תלך על שישה גיליונות לכל סט.

  כלול גליונות מתאר

  הניח את העיצובים שלך בעיפרון הראשון, ואז לעבור על קווי המתאר בסמן דק, ולוודא את כל קווי המתאר נקיים ונקיים. תפסיק. אין צבע שום דבר עדיין. אתה רוצה להיות מסוגל להציע קווי מתאר עם הסדינים פלאש שלך, כפי שהם עושים אותם יותר שימושי בעל ערך לאמן קעקוע. לפני שתעשה כל צבע או הצללה, יש את קווי המתאר שנסרקו להדפסה. אתה לא בהכרח צריך להדפיס אותם עדיין, אבל לפחות יש את הסריקות שנעשו כך שאתה יכול לעשות את ההדפסים על פי דרישה.

  ברגע שעשית את זה, אתה יכול להתחיל הצללה שלך צביעה. ככל דינמית יותר המושכים את העין אתה עושה אותם, כן ייטב. ואז לסרוק את הדפים הצבעוניים להדפסה גם כן.

  כאשר אתה מוכן להתחיל למכור, אתה רוצה להדפיס לרבד לפחות אחד סט מלא אז אתה יכול להראות את זה לקונים פוטנציאליים.

  מכירת Flash שלך

  לפני שאתה יכול למכור את האמנות שלך, אתה צריך להקים מחיר. כמה אמנות שלך שווה יהיה תלוי כמה טוב זה וכמה תשואה אמן יכול לצפות לקבל על זה על ידי בעל אותו בחנות שלהם. התחל קצת גבוה – נניח 15 $ לכל גיליון עם קווי מתאר, אז חמישה גיליון להגדיר ילך עבור $ 75.00. זה די טוב עבור אמן חדש ולא ידוע.

  אם זה מוכר במחיר הזה, נהדר. אם זה לא, להציע הנחה ולראות אם זה תופס את הקונה. אם אתה הולך נמוך מאוד עדיין לא יכול למכור את הפלאש שלך, רוב הסיכויים שזה פשוט לא מספיק ייחודי או מספיק טוב. זוהי מציאות קשה שאמנים רבים צריכים להתמודד – פשוט להבריש את עצמך ולהפוך את הסט הבא שלך אפילו יותר טוב

  ישנן מספר דרכים אתה יכול ללכת על קונים פוטנציאליים עבור האמנות שלך. אתה יכול לכתוב את זה באינטרנט, לשלוח דיוורים חנויות קעקוע, או לבקר קעקועים חנויות באופן אישי. לשים את האמנות שלך באינטרנט היא הדרך הטובה והמהירה ביותר להגיע הרבה אנשים מבלי להשקיע הרבה זמן או כסף, אבל יש אחד caveat לפרסם את האמנות שלך באינטרנט – את הסיכון של מישהו לגנוב את זה.

  הגנה על אמנות פלאש שלך

  ישנן מספר דרכים להגן על האמנות שלך מפני גניבה ו להעתיק, ואתה צריך ליישם את כולם.

  קודם כל, רק להעלות תמונות קטנות, ברזולוציה נמוכה לדף האינטרנט. רק מספיק עבור קונים פוטנציאליים יוכלו לראות מה יש לך להציע מבלי לספק תמונה ברורה שניתן להעתיק על ידי גנבים. בנוסף תמונות ברזולוציה נמוכה, ודא שיש לך סימן מים שקוף על התמונות שמכסה כמה שיותר את התמונה האפשרית, מה שהופך אותו בלתי אפשרי עבור מישהו לפרסם את האמנות שלך בדף אחר ולטעון את זה כמו שלהם. לבסוף, להשבית את היכולת “קליק ימני” על התמונות, ולכן לא תהיה אפשרות להעתיק או לשמור את התמונה על מחשב אחר. אמנם, יש דרכים סביב אמצעי זהירות אם מישהו הוא באמת נחוש לגנוב את האמנות שלך, אבל יותר נוח לך לעשות את זה בשבילם לעשות את זה, כך הסיכויים טובים יותר שהם לא יטרידו.

  איסוף תשלום ומשלוח

  אם אתה צריך לאסוף תשלום עבור פלאש שלך באינטרנט או מישהו רוצה לשלם באמצעות כרטיס אשראי, Paypal היא הדרך הטובה ביותר שאני יודע לקבל את התשלומים האלה. היכולת של הלקוחות שלך לדרג את העסקאות שלהם איתך גם להגביר את אמון קונים בעתיד, לספק לך מוכר אמין.

  ערכות Flash לשימוש סטודיו צריך להיות מודפס על נייר באיכות גבוהה, מבריק ו / או למינציה. אתה יכול בדרך כלל רק להדפיס אותם כמו שאתה מקבל את ההזמנות, אז אתה לא צריך מאות עמודים יושבים ומחכים קונה. יש יותר מדי סיכון שמשהו עלול לקרות להם.

  בעת משלוח הפלאש שלך, חשוב שהדפים לא יהיו כפופים או מקומטים במעבר. סנדוויץ’ מהבהב בין שתי חתיכות קרטון דקיקות במעטפה גדולה ושטוחה ומסמן את החבילה כרגישה עדינה. היה מהיר לשלוח את המוצר לאחר ששולמו לו. כל הדברים האלה אולי נראה חסר חשיבות, אבל אתה רוצה לבנות מוניטין מוצק להיות מקצועי, כמו גם אמן. עבודה טובה עם הקונים שלך יגרום להם סיכוי גבוה יותר להיות תגובה כאשר אתה הבזק הבא מוכן מוכן למכור. בהצלחה!

  No Replies to "אתה יכול לעצב קעקוע פלאש אמנות"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.