אמיתי או מזויף? כיצד לאמת תיק הרמס בירקין – insightyv.com

אמיתי או מזויף? כיצד לאמת תיק הרמס בירקין

שקית בירקין הרמס הוא מאוד נחשק מזויף מאוד. כאשר אתה קניות עבור בירקין בשוק המשני – אם זה חדש, מראש או וינטאג ‘, לוודא שזה אותנטי עם טיפים אלה מאת אליזבת ברנשטיין, מנהל בכיר המאמת של תיקים ואביזרים ב Portero.com. הנה מה לחפש:

תפירה ביד

שקיות הרמס כולן תפורות ביד. “התפירה לא תהיה בהכרח אפילו אחידה ומלאה לאורך כל הדרך.

כל מה שאמן צרפתי נחמד מנסה כמיטב יכולתם לעשות את זה אפילו ככל האפשר, אבל כשאתה יד תפירה משהו זה לא הולך להיות סימטרי לחלוטין על כל התיק “, אמר ברנשטיין.

שקיות הרמס מזויפות הן מכונות תפירה, כך שתפר יהיה ישר ואפילו. “זה לא יישאר עוד זמן רב – זה לא נעשה גם כן, “אמרה.

ידיות

נדל בירקינס יש ידיות שעומדות ישר למעלה ולמטה. “אם מישהו מאחסן את שקית בירקין האמיתית שלהם, לפעמים אתה תסתדר אליה. אבל כאשר אתה מחזיק את זה, אתה לא יכול להגיד, “אמר ברנשטיין.

שקיות מזויפות לפעמים יש מעוגל או מעוות מטפל.

חוּמרָה

הרמס חומרה עשוי פלדיום או זהב מצופה כי תכונות סימנים קטנים המציין כי זה מצופה זהב. המנעול והמפתחות מרגישים כבדים ולא זולים.

על שקיות מזויפות, החומרה נוטה להיות משוכפל פלסטיק. זה לא נראה כמו מלוטש עשוי להיות צבע שונה.

לְמַתֵג

כאשר אתה מסובב את המתג על השקית, הוא נפתח בצורה חלקה. מחליף על שקיות מזויפות תהיה התנגדות מסוימת לא מרגיש חלקה כאשר מעוות.

רוכסנים

הרמס עושה רוכסנים משלה כי תכונה שם הרמס. אבל להיזהר, תיקים מזויפים יכול להיות גם רוכסנים מזויפים לומר “הרמס”.

סֵמֶל

“הרמס פריז תוצרת צרפת” מוטבעת על השקית בגופן עדין, מסודר ומלוטש.

על שקיות מזויפות, הגופן ואת הטבעה יכול להיות גדול מדי או בלוקי.

בִּטנָה

רוב בירקינס מרופדים עור צ ‘ר, שהוא עזים. “זה גרגר; זה לא חלק. בשבילי עם העור הצ’ורי, אתה יכול להריח אותו. אני יכול להיות אחד האנשים היחידים שאומרים את זה. אבל זה עז, זה מריח כמו עז. אני יודעת שזה גס, אבל עור הוא עור. הרמס מריח כמו מכונית יקרה חדשה “, אמר ברנשטיין.

ללא כרטיס אותנטיות

הרמס מעולם לא יש כרטיס אותנטיות. “[הזיופים] כל כך מצחיקים. הם כרטיס אשראי כתום פלסטיק מחפש דברים שאומרים ‘הרמס’ “, אמר ברנשטיין.

מגן אוכף מגן

כאשר הרמס מוכרת שקיות, הם לא רוצים שום עור נוגע ללב. כדי להגן עליו, הניחו עליו אוכף מושהה. “הזיופים מסוגלים אפילו לשכפל את האוכף,” אמר ברנשטיין.

מחיר

אם תיק הרמס הוא זול מדי, אז זה כנראה טוב מכדי להיות אמיתי. בתמונה, תיק הרמיקס בירקין האותנטי הזה (בבעלות פורטו) הוא מותג חדש ועולה 18,000 דולר. שקיות בירקין על השוק המשני עלות “בכל מקום מן מאוד מאוד, הזול ביותר, אולי $ 6,500 כל הדרך עד, אם זה אקזוטי, $ 150,000. וזה לא כולל יהלומים “, אמר ברנשטיין.

שקיות הרמי קלי נוטות לרוץ פחות – “בסביבות 2,500 דולר כל הדרך עד ל -130 אלף דולר”, אמרה.

“יש זיופים הרמס שמוכרים עבור כמה אלפי דולרים ואת האיכות היא טובה יותר. קשה יותר לדעת “, אמר ברנשטיין.

עצות אימות אחרות

  • קח תיק מפוקפק הרמס: אם יש לך תיק הרמס כי אתה לא בטוח לגבי, לקחת אותו לחנות הרמס ולנסות לתקן את זה. אם זה מזויף, הרמס יסרב. “זה עלול להיות מביך, אבל אתה תמיד יכול להגיד שזה היה מתנה”, אמר ברנשטיין.
  • תמיד לקנות מסוחרים מהימנים: כאשר קניות עבור שקיות בבעלות מקוונת באינטרנט, לפנות לאתרים מהימנים כמו Portero.com כי יש תהליך אימות קפדני ואת הכסף בחזרה להבטיח. בעת קניות בחנויות המשלוח, להכיר את הבעלים ואת המאמתים ולשאול על תהליך האימות שלהם. כשזה מגיע לקנות תיקים מאנשים באינטרנט (כמו eBay) או מסיבות צד, יש לנקוט משנה זהירות ולהיות קפדני. “אני לא ממליץ לאנשים לקנות שקיות על לטוס ממקומות אקראיים”, אמר ברנשטיין.
  • תסתכל על התמונה הכוללת: אם משהו נראה על תיק, אם זה איכות, רוכסן או מחיר טוב מדי כדי להיות אמיתי, אמון האינסטינקט שלך. קבל חוות דעת שנייה או שלישית או פשוט ללכת.

לקבלת טיפים נוספים לאימות תיקים מאליזבת ברנשטיין, בקר בכתובת:
תיקי שאנל: איך אפשר לדעת אם זה אמיתי או מזויף
לואי ויטון תיקים: איך אפשר לדעת אם זה אמיתי או מזויף
 

No Replies to "אמיתי או מזויף? כיצד לאמת תיק הרמס בירקין"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.