מה אתה צריך לשאול את עצמך לפני תחילת קעקוע שורש כף היד הראשון שלך – insightyv.com

מה אתה צריך לשאול את עצמך לפני תחילת קעקוע שורש כף היד הראשון שלך

קעקועים של שורש כף יד מהווים את העין המושכת את העין. מה מקום טוב יותר עבור הקעקוע הראשון שלך? מיקום זה מספק לך את ההזדמנות היומיומית לראות את העיצוב שלך, משהו שהוא החמיץ לעתים קרובות כאשר הקעקועים הראשונים ממוקמים באזורים פחות גלויים.

בגלל זה, זה כל כך חשוב לך לבחור קעקוע מחשבה טובה באמת לקחת את הזמן שלך למצוא את האמן הנכון עבור העבודה קדימה.

זכור כי למרות מיקום זה קעקוע יכול בקלות להיות מכוסה, אתה הצבת אותו במקום בולט למדי.

מתוך ברכות לחיצות יד לבחירת תכשיטים בעתיד, הקעקוע שלך ישחק תפקיד חסון המראה שלך. קעקוע פרק יכול גם להיות מפוקפק במקום העבודה. למרות שרוב יכול להיות מכוסה עם האזיקים שלך, שרוולים קצרים יאסור על אפשרות זו.

אפשרויות עיצוב

עבור נשים, קעקועים תכשיטים לעשות בחירות יפה סביר עבור עיצוב קעקוע פרק כף היד. Cameos, תליונים, ואפילו שעונים בסגנון steampunk הגיוני לחלוטין על פרק כף היד. עבור קעקועים פרק כף היד, עיצובים קטנים כגון חרקים, סמלים ואפילו קצר קעקועים ביטוי קצר גם לבצע החלטות נבונות.

עבור גברים, קעקועים שורש כף היד יכול להיראות חזק למדי ולעבוד היטב לתוך עיצובים שרוול מלא במורד הכביש.

צלבים, עוגנים, כוכבים ימיים וקעקועים שם לעשות עיצובים היד טוב לגברים.

על רמת הכאב, אתה לא מסתכל על המקום הגרוע ביותר כדי קעקוע. בוניר את האזור יותר אתה תרגיש קעקוע, כך במקומות כגון הצלעות, בראש הרגליים והיפ נוטים להיות שם רוב האנשים מרגישים מתונים לכאב אינטנסיבי, ולא על פרק כף היד.

בטיחות וטיפול

מבחינת בטיחות, קעקוע פרק כף היד לא מהווה סיכון יותר מכל מיקום מיקום אחר.

הקפד לעבור על רשימת הבטיחות קעקוע נמצא כאן כדי להבטיח אמן הקעקוע שלך עובד בסביבה סטרילית נקייה.

החיטוי צריך להיות בשימוש כדי ליישם עיקור מחט חדשה צריכה לשמש עבור כל קעקוע.

לקבלת המלצות האמן קעקוע באזור המקומי שלך, לצוף את החנויות המקומיות, לבדוק את תיקי אמן להסתמך על מפה לאוזן, וזה באמת תמיד הכי טוב.

בצע את ההוראות של האמן שלך אחרי הטיפול ולא לבחור את הקעקוע שלך כפי שהוא מרפא. יתר על כן, הקפד ללבוש SPF בנדיבות על הקעקוע שלך ללא קשר לזמן של השנה או הטמפרטורה. הידיים והידיים שלך יהיו בחשיפה מתמדת אלמנטים למשך שארית חייך. נסו למנוע כמו דוהה הרבה ללבוש ככל האפשר על ידי שמירה על אזור זה מכוסה ומוגן כאשר אתה לטפס בחוץ.

קעקוע פרק יהיה תמיד הצהרה סופית. כל עוד אתה מקום ראוי שיקול וזמן לתוך תהליך העיצוב ולוודא כי האמן שלך הוא עד נקוב, סביר להניח שאתה אוהב קעקוע הראשון ממוקם באזור זה.

No Replies to "מה אתה צריך לשאול את עצמך לפני תחילת קעקוע שורש כף היד הראשון שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.