תסרוקות גברים: איך לתת לעצמך תחתית

תסרוקות גברים: איך לתת לעצמך תחתית

הקיצוץ המודרני (בעיקרון חתך קערה גבוה מאוד או ללא תערובת גבוהה ודוקה עם ראש ארוך) הוא מגמה חמה וניתן לראות על דגמים ומוזיקאים כמו ג'ק אנטונוף ומקלמור ושחקנים וסלבריטאים כמו דיוויד בקהאם ו ג'וש דוהמל. הקיצוץ המודרני הוא לא מדע טילים, וזה די קל לחתוך גברים לערער בבית.

הסגנון הנוכחי הוא ללבוש את השיער על גבי לראש חוזר בסגנון פומפדור, כך התספורת עובד הכי טוב אם יש לך אורך משמעותי על גבי (3-5 אינץ 'הוא אידיאלי).

אם אין לך מספיק זמן לעבוד עם, אתה צריך לגדול עוד אורך לפני שתנסה לעשות את התספורת. זה יכול להיות רעיון טוב ללכת הספר שלך או מעצב אופנה עבור לחתוך הראשונית כי זה יותר קל לעשות חתוך בבית אם כבר יש לך צורה בסיסית לעבוד עם. ודא שאתה בסדר עם סיום עם buzzcut אם לדפוק את זה לפני שתנסה את זה בבית.

מה אתה צריך

 • מַסרֵק
 • קליפר טוב
 • שומרי קליפר
 • מראת יד
 • מספריים
 • שיער גוזם

בחר את המראות הנכונות

השתמש במראה חיתוכי מערכת Self-Cut System או במראה יהירות זרוע; או אחד יעזור לשמור על הידיים שלך בחינם. אם ברצונכם להשתמש במראה זרוע, הניחו את המראה על קיר הניצב למראה הרהיטים. זה יאפשר לך לעמוד בין שתי מראות ולראות את החלק האחורי של הראש, נותן לך את השימוש בשתי הידיים שלך, מה שהופך את התהליך כולו הרבה יותר קל. אם אתה משתמש במראה יד, לעמוד עם הגב למראה הגדולה שלך להסתכל דרך המראה ביד לתוך המראה הגדולה כדי לראות את המראה המלא של החלק האחורי של הראש.

תן לעצמך

 • חלק העליון: לחלחל את השיער (לא רטוב מדי, אבל רק מספיק כדי לתת לך קצת שליטה). חלק את השיער משני הצדדים, מסרק את השיער לכיוון מרכז הראש. ודא את החלק הוא באותו גובה בכל צד. החלק המגולח של תספורת זו בדרך כלל מפסיק רק את סיבוב הראש, ממש מעל המקדש, אבל להשתמש בשיפוט שלך. זה נקרא קו התספורת מנותק, וזה המפתח כדי לערער. רק תזכרו, ככל שהחלק גבוה יותר, כך ייראה התספורת יותר כמו מוהוק. לעשות חלק בחלק האחורי של הראש באותו גובה או רק מתחת לחלק בצד (הגב צריך לטבול באופן אידיאלי מתחת לכתר) ומסרק כי השיער קדימה והלאה של הדרך. כל החלק העליון של הראש צריך להיות נפרדו בצורה מסודרת, אפילו פרסה. אתה יכול להחיל כמה ג'ל או שיער קליפים כדי לשמור על השיער הזה במקום בזמן שאתה זמזום הצדדים לאחור.
 • לגלח את הצדדים ואת הגב: לגלח את כל מה שמתחת לקטע מפורק, או את קו ניתוק, על גבי. זה המקום שבו אתה צריך לבחור כמה זמן אתה רוצה את הצדדים ואת הגב להיות. בחר את גודל השומר קליפר אתה מעדיף; שום שומר לא ישאיר שום דבר חוץ מזיפים, שומר מס '1 יעזוב 1/8 אינץ' של שיער, ומספר 2 יעזוב 1/4 אינץ 'של שיער. כדי לזמזם את הצדדים ואת הגב, להתחיל בחלק העליון ואת קליפ השיער, מלפנים לאחור, עם קצה השומר clipper בשורה בשורה על כך שאתה מקבל קו נחמד, נקי. הגב יכול להיות קצת מסובך אבל בצע את קו החלק סביב עד שהוא פוגש את הצד השני. ייתכן שיהיה עליך לעבור על זה כמה פעמים כדי לקבל את זה לחלוטין ולהסיר את כל השורות שנותרו על ידי השומר clipper. לאחר מכן, עובד מלמטה למעלה, פשוט זמזום כל השיער הנותר.
 • נקו את הקצה האחורי: אחרי שאתם מזמזמים את השיער מהצד ומאחור, הרטיבו את החלק העליון וסרקו אותו ישר לאחור. אתה תבחין בשיער בגב התלוי מעל החלק המגולח. בדרך כלל, זה נשאר קצת יותר, במיוחד אם יש לך cowlick עמיד שעושה את השיער מקל בחלק האחורי. להחליט כמה רחוק בחלק האחורי של הראש אתה רוצה את השיער הזה לתלות פשוט לחתוך אותו עם מספריים; סביב הגב במקום להשאיר אותו ישר. ייתכן שיהיה עליך מישהו שיעזור לך עם זה כדי לקבל את החתך על הגב נחמד ואפילו.
 • פרט את הקצוות: באמצעות גוזם שלך, לקצץ פאות לחיים שלך לגלח את הצוואר שלך על ידי יצירת קו גילוח הכל מתחת. זה ייתן לחתוך שלך מלוטש נראה. מחזיק את גוזם שלך עם השיניים של להב מצביע על העור שלך (הלהב מקביל לרצפה עם החלק התחתון של הלהב כלפי מעלה) יאפשר לך לחתוך קו נקי. החזקת גוזם עם החלק התחתון של הלהב שטוח על העור שלך (עם השיניים הפונות כלפי מעלה) יאפשר לך לגלח את הכל מתחת לקו שיצרת. בצע את קו השיער הטבעי ככל האפשר.
 • סגנון הדף: זהו אותו סגנון pompadour. מברשת את כל השיער למעלה למעלה ובחזרה ולהגדיר את הסגנון במקום עם קצת pomade. אחד plusses גדול של undercut זה מאפשר הדף להיות הכוכב של המופע ומדגיש את הסגנון. 

   

  No Replies to "תסרוקות גברים: איך לתת לעצמך תחתית"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   15 − 5 =